Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дракон — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Дракон — це міфічний персонаж, який часто асоціювався у наших предків з якоїсь владою і могутністю. Дракони в казках охороняли незліченні багатства. Можливо, і ви побачили уві сні гори золота, які охороняє дракон — такий сон обіцяє тернистий шлях до благополуччя і достатку. Але цей шлях варто пройти, тому що в його кінці вас чекає наповнена благополуччям життя. Також дракон вважався хранителем таємниць і таємних знань. Щось містичне завжди супроводжувало його образ.

У східних культурах дракон — символ влади і багатства. Але для нас поява дракона в сновидіннях все ж пов’язане з тими стереотипами, які властиві нашому етносу, нашим казкам. Поява уві сні цього грізного казкової істоти є вказівкою на необхідність тримати власні думки і почуття під контролем. Дракон може приходити у снах як символ хвилюють вас пристрастей і обурення, яким важко знайти вихід в реальному житті в соціально прийнятних формах.

Китайський Сонник

В’їжджати верхи на драконі на ринок — високе призначення на велику посаду. Дракон (змія) вповзає в двері — віщує багатство, прибуток. Дракон (змія) вповзає в осередок — призначення на посаду. Дракон стоїть перед воротами — велике щастя, процвітання. Дружина бачить дракона — провіщає народження благородного сина. Змія або дракон вбивають людину — віщує велике нещастя. Змія перетворюється в рухається дракона — підтримка знатного людини.

Літаючий дракон — буде оприлюднено ваше призначення на місце. Занурюватися в воду сидячи на драконі — займете високе положення, станете авторитетним. Підніматися на небеса на драконах — досягнення максимально високого становища. Прибулий дракон піднімається в гору — збудеться те, чого бажаєш. Ховається дракон в колодязі — потерпіть приниження від чиновника. Сплячий дракон в воді — досягнете того, до чого прагнете. Вмираючий дракон — призначення на посаду.

Сімейний Сонник

Якщо дракон нападає на вас уві сні — це передвісник того, що скоро у вашому оточенні з’явиться людина, яку вам слід побоюватися. Взагалі ж, його поява уві сні — передвісник швидких несподіваних і значних подій, які повинні з вами трапитися в житті, якщо тільки уві сні ви не відчували страх чи жах. Ви відчуєте себе героєм казки. Дракон буде для вас вісником долі і щасливих змін. Вам не слід боятися його уві сні, щоб не злякати своє щастя. Сон про розлюченого дракона не обіцяє нічого хорошого, а, навпаки, попереджає про сумні наслідки ваших необдуманих вчинків, здійснюючи які ви можете нажити собі ворогів. Дивіться тлумачення: Казка.

Сонник Фрейда

Якщо жінці наснилося, що її партнером є дракон, то у відносинах грядуть кардинальні зміни. Однак не обов’язково в гіршу сторону. Якщо змієподібний ящір з’явився чоловікові, то в душі він приховує свої порочні нахили, а наяву може стати жертвою чужої гри. Полювати на дракона, вступати з ним в сутичку і проявляти інші активні дії означає, що ви ведете або могли б вести надзвичайно насичений сексом спосіб життя. Тікати від нього означає навпаки мати проблеми сексуального характеру.

Сучасний Сонник

Якщо вам снився вогнедишний змій, то сон пророкує приємна вечеря в ресторані. Крім того, кількість його голів на число ваших майбутніх онуків. Якщо уві сні змій напав на вас, то в дійсності вам належить подорож, в ході якого ви відвідаєте численні країни. У ніч на четвер вогненний змій сниться до того, що ви схибили і потрапите в складну ситуацію, але ваші розум і спритність допоможуть вам вийти сухими з води.

Еротичний Сонник

Дракон, який наснився молодій людині, застерігає його: він повинен контролювати свої емоції, інакше ризикує образити свою улюблену неприємним висловлюванням. Якщо величезний ящір приснився жінці, то в майбутньому вона народить гідного сина. Якщо уві сні дівчина була загіпнотизована драконоподобним істотою, то їй загрожує небезпека, справитися з якою допоможе тільки любляча її людина.

Сонник Міллера

Приснився дракон — сон повідомляє про те, що пристрасті повністю одержали над вами верх, і ви, давши їм волю, дозволяєте собі безсторонньо і зневажливо висловлюватися на адресу людей, які відносяться до вас з антипатією. Цей сон-застереження: тримайте себе в руках, щоб уникнути конфліктів.

Сонник Менегетті

Це відображення значимого впливу, який чиниться на суб’єкта і завдає йому шкоди, сильну реактивацію будь-якого фізіологічного центру або безсилля перед материнським комплексом. Також може служити вказівкою на якусь динамічну перешкоду, яка руйнує середу.

Ісламський Сонник

Уві сні дракон — це прихований і небезпечний ворог, про існування якого Ви до сих пір не знали; причому сила і міць його залежать від числа його голів. Перетворитися уві сні в дракона — до продовження життя. Для хворого на тяжку недугу дракон уві сні — передвісник смерті.

Сонник Хассе

Можете сподіватися на несподіване багатство, виграш і отримання спадщини. Чорний дракон — символ особистого духовного розвитку, здоров’я. Золотий — набуття таємних знань. Білі дракони — несподівана удача, божевільна везучесть, гроші з неба.

Сонник Цветкова

Побачити дракона — до багатства. Або його образ слід сприймати буквально, як персонажа сновидіння.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: