Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник друг — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Мати уві сні близького друга означає, що ви можете розраховувати на допомогу друзів у важкій ситуації. Сон, в якому ви несподівано зустрінете одного, пророкує, що незабаром ви отримаєте про нього звістка. Є або пити з одним уві сні — передвісник великих клопотів. Іноді такий сон вказує, що вам доведеться розділити з другом його негаразди. Подругу побачити уві сні — до пліток, розбратів і сімейним чварам, іноді до отримання звістки про цю людину. Побачити уві сні одного, якого не бачили дуже давно, означає, що він згадує вас.

Дізнатися уві сні, що ваш друг помер, — до отримання звістки про його одруження. Бачити свого друга радісним уві сні — до отримання хороших звісток і хорошому дня. Побачити його сумним — до поганого дня і неприємного звістки. Бути уві сні в компанії друзів і ворогів разом — знак того, що скоро або один з ваших друзів стане вашим ворогом, або навпаки. Бачити уві сні свого друга в іншому вигляді — чекайте обману від своїх близьких, розкриття якого призведе до розриву.

Зверніть увагу на те, як одягнені ваші друзі уві сні. Дивитися на одного від низу до верху — до здійснення найсміливіших надій, які ви будете прагнути досягти, а також такого ж положення, якого досяг і ваш друг; дивитися зверху вниз — передвісник того, що через свого зарозумілої поведінки чи корисливих мотивів ви можете розгубити друзів. Йти від одного уві сні (або бачити, що один йде від вас) — знак розлуки з одним.

Сучасний Сонник

Якщо вам снилися ваші друзі і всі вони життєрадісні, веселі, сповнені жагою діяльності, то незабаром ви отримаєте звістку від давнього друга або зустрінетеся з ним. Ця зустріч наповнить вас приємними спогадами, зарядить позитивною енергією. Засмучений один сниться до хвороб і нужді. Якщо уві сні ваш друг постав перед вами в незвичному для вас вигляді, то сон означає, що на вашій дорозі вже стоїть суперниця, яка допоможе відійти від вас коханої людини.

Якщо сниться один, виряджений настільки яскраво, що нагадує павича, то незабаром вашим серцем заволодіють тривоги і занепокоєння, які позначаться на близьких вам людей. Сновидіння, в яких ваш друг стрімко злітає по кар’єрних сходах і стає важливим державним діячем, говорять про те, що ви зможете реалізувати всі свої задуми, а ваша працьовитість буде винагороджено. Зганьблений один сниться до того, що незабаром ви пройдете по головах тих, кому нещодавно кланялися в ноги. Якщо уві сні ви посварилися зі своїм другом, то нові знайомства і участь в сумнівних проектах змусять вас забути про старих друзів.

Сонник Міллера

Якщо приснилися один або друзі в доброму здоров’ї, щасливі, то наяву ви отримаєте добрі новини; можлива швидка зустріч з ким-то, хто дорогий вашому серцю. Побачити одного засмученим, з потемнілим обличчям — попереду недуга і страждання. Побачити одного у вигляді тварини — незабаром недоброзичливці влаштують вам розлуку з близькими. Друг виявився одягненим в яскраво-червоний одяг, що в житті не відповідає його манері одягатися — близькі люди будуть турбуватися і турбуватися.

Друг уві сні стояв високо на п’єдесталі — ви реалізуєте багато що із задуманого; вам буде завжди властиве прагнення до справедливості. А якщо він стояв десь далеко внизу, то в пору прийдешніх своїх перемог ви проігноруєте старі симпатії. Відхід від одного уві сні можна розцінити як передвістя того, що ви підете на пошуки свіжих емоцій і вражень, розірвавши старі дружні узи. Тиснули руку сумного, засмученому людині — розлучити з одним або зовсім його втратите.

Англійська Сонник

Якщо приснився далекий друг, і сон про нього був виконаний занепокоєння, то, швидше за все, він захворів або потрапив в біду. Друг плакав — це поганий сон. А якщо він спокійний і задоволений, прийдуть хороші новини. Приснився серцевий друг, чий візит так бажаний, скоро приїде здалеку, і ви одружитеся. Друг уві сні був мертвий — гряде весілля.

Якщо приснилися хворими і безпорадними друзі, з якими ви зараз розлучені обставинами, це говорить про те, що за своєю вдачею ви запальні і незлагідні. Друзі радісні і здорові — все у них чудово, і ваша дружба буде тільки міцніти.

Сонник Хассе

Є або пити в компанії товариша — це до клопотів. Ходити з ним з якихось людних місцях — ваш дружній союз може виявитися під загрозою через злих язиків. Подруга сниться до майбутнього незгоди з домочадцями. Побачити товариша погано виглядають — чекайте поганих новин; мають відмінний зовнішній вигляд — дізнаєтеся те, що вас порадує. Побачити померлого товариша — до дивних і важливим известиям.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні одного означає, що в найближчому майбутньому доля немов буде вести Вас за руку, минаючи всі можливі перепони. Для взаємин з коханою людиною Вам будуть надані чудові умови, Ви зможете реалізувати в життя все давно задумані мрії і плани. Вас чекає кілька дивовижних днів, які посприяють зміцненню Ваших відносин.

Сонник Фрейда

Друг в сновидінні найчастіше символізує сексуального суперника. Однак кілька друзів можуть символізувати вашу маніакальну ревнощі. Відпочинок в колі друзів символізує ваше бажання випробувати радості групового сексу.

Сонник Цветкова

Приснився давно відсутній в ваших краях один — ваші колишні заслуги будуть згадані кимось; помер уві сні — одружується наяву; хворий — отримаєте погані вісті; радісний — новини будуть хорошими.

Езотеричний Сонник

Наснилися друзі — до зустрічей, причому, ймовірно, з тими ж людьми; вони про вас згадували. Сон про друзів були неприємним — в життя ваші приятелі можуть зіткнутися зі складнощами.

Сонник Лонго

Побачити одного уві сні — скоро зустрінетесь наяву. А якщо зустріч і так вже була зовсім недавно, то товариш звернеться до вас за допомогою.

Сонник Мандрівника

Допомога; дружня, творча, розумна частина характеру сплячого. Помер — до його весіллі; розставання.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні одного — до приємної бесіди.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: