Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дрова — до чого сняться?

Сонник Фрейда

Дрова символізують жіноче начало або жінок. Акуратно нарубані і укладені дрова символізують активну, але добре налагоджену і акуратну сексуальне життя. Ви зі своїм партнером дуже уважні один до одного і цінуєте це. Повалені або розкидані дрова символізують нерозбірливість у виборі сексуальних партнерів.

Мокрі або гнилі дрова символізують захворювання статевих органів або їх функціональні розлади. Дрова, які ще тільки належить розпиляти і наколоти, символізують різні складнощі і труднощі, які очікують вас при спробах здійснити свої сексуальні плани. Заготівля дров (пиляння, колка) символізує статевий акт.

Сімейний Сонник

Бачити дровяніцу або оберемок дров уві сні — чекайте сварок з друзями і близькими. Носити їх на спині уві сні — знак невеликого прибутку, яка дістанеться вам з великими труднощами. Людям забезпеченим такий сон обіцяє легке збагачення нечесним шляхом. Поліно велике бачити під церковне свято — знак того, що ваше заповітне бажання здійсниться в святкові дні. Дрова рубати уві сні — боротьба за успіх і знак щасливої ​​удачі, яка, однак, дістанеться не без зусиль. Дров’яні козли уві сні бачити — знак підприємливості, хазяйської кмітливості. Дивіться тлумачення: Дерево, Колоти, Камін.

Сонник Міллера

Бачити уві сні оберемок дров — означає незадовільний стан справ і сварки, сварки з коханою істотою. Якщо вам присниться велике поліно, яке зазвичай спалюють в святвечір — то, це хороший сон; вашим самим радісним очікуванням судилося збутися в дні якихось великих свят. Пиляти дрова — до звинувачення в невірності. Палити дрова в печі або на багатті — значить звільнитися від неприємних уподобань.

Французький Сонник

Дрова сняться до того, що ваше багатство незабаром збільшиться. Вам навіть не доведеться для цього докладати особливих зусиль, бо все буде йти немов за помахом чарівної палички. Складати дрова самотужки — ваш стан буде рости без будь-чиєї допомоги. Хтось допомагав вам в цьому занятті — і наяву ви будете багатіти, спираючись на чиюсь підтримку. Нести в’язанку дров — ви придбаєте власне нове житло.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться в’язка дров, це віщує сварку з коханою людиною. Однак велике поліно, яке спалюють напередодні Нового року, обіцяє здійснення ваших найрадісніших надій. Можливо, зустріч з людиною, яка зможе подарувати вам щастя, відбудеться у святковий день.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні оберемок дров — до незадовільного стану справ і незлагод, сварок з коханою людиною. Велике поліно сниться до дуже радісним подіям і здійсненню ваших сподівань в дні великих свят.

Ісламський Сонник

Це наклеп, плітки. І той, хто підпалює дрова, буде ходити з будь-ким до правителя. Інший раз дрова — це ознака дурості і скупості.

Сонник Мандрівника

Зіпсоване справу; сімейні неприємності. Добре складені успішний результат праці.

Сонник Хассе

Якщо приснилися дрова в сараї, ви зробите якісь дурні вчинки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: