Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дружина змінила, до чого сниться дружина змінила уві сні

До чого сниться, ніби дружина зрадила своєму чоловікові? Сновидіння інтерпретується по-різному. Уві сні таке зрада попереджає про майбутні складності, підступи ворогів, сімейних сварках або повідомляє про вірності, відданості подружжя. Сонник дає те чи інше пояснення в залежності від деталей бачення.

Тлумачення за сонником Міллера

Бачити уві сні, ніби дружина змінила вам, означає неприємності, що стосуються як до сімейних справах. Проти вас можливий змова недругів, зрада людей, яким цілком довіряли.

До чого сниться адюльтер подружжя? Для чоловіка символ означає: його довірою можуть зловжити. Такий знак уві сні обіцяє ускладнення взаємин з благовірної, приятелями, колегами.

Бачити, як дружина зрадила, віщує: ви занадто стомлені, байдужі до всього, тому події, зміни в сім’ї проходять повз вашу увагу. Слід більше інтересу приділяти дружині, друзям і справах.

Приділіть більше уваги собі

Якщо дружина змінила уві сні з одним — значить, відчуваєте брак уваги протилежної статі.

Підступність другої половинки, по сонником Фрейда, може означати страх втратити сексуальну привабливість або стати неспроможним в цьому плані.

Наснилося, як вона була з братом? Слід розібратися в собі, своїх мотивах, зрозуміти, що є більш пріоритетним. Потрібно впорядкувати думки, оскільки зараз вони дуже заплутані. Це дуже заважає особистим відносинам і професійної діяльності.

Значення для представниць прекрасної статі

До чого сниться жінці бачення про свою невірності чоловікові? Такий сюжет уві сні підкреслює темперамент і сексуальну енергію сновідіци. Але вона зовсім не прагне поміняти сексуального партнера.

Значення сновидіння для жінки про зраду чоловікові з одним несприятливо. Сонник пояснює: благовірний буде до неї байдужий.

Якщо жінці приснилася невірність свого чоловіка, досконала з помсти — значить, їх сімейне життя виявиться дуже щасливою.

Взаємовідносини

Чоловікові подібний сюжет уві сні віщує велику домашню сварку або ж неприємності по службі. Наяву він не довіряє коханій, можливо, внаслідок якихось подій, чуток, які змінили його думку. Але не варто будувати важливі висновки на основі непідтверджених даних.

До чого сниться чоловікові, ніби дружина зрадила його з другом? Згідно сонником, йому слід проаналізувати поведінку когось із приятелів, знайомих. Наяву це особа вважає сновидіння суперником, тому їм потрібно менше спілкуватися.

Дружину наснилося: у його другої половинки адюльтер з братом? Сновидець вважає свого брата дуже надійною людиною, на якого завжди можна покластися.

Родина

Сонники часто інтерпретують подібне бачення як уособлення невдоволення своєю дружиною. Причому, чим далі, тим більше роздратування буде зростати.

Якщо дружина зрадила з братом чоловіка уві сні — сплячий не довіряє коханій жінці, проте йому належить дізнатися її краще за вчинками, які вона здійснює.

Це бачення також можна трактувати, вкладаючи протилежний зміст: в реальному житті чоловіка вірна супутника життя, тому приводу для занепокоєння немає.

Наснилося бачити, як зрада відбулася прямо на ваших очах? Сонник повідомляє: ви можете покладатися на улюблену, сміливо довіряти їй. Наяву дружина дуже віддана вам, ні про що подібне навіть не думає.

Сонник дружина змінила, до чого сниться дружина змінила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: