Сонник дружина колишнього хлопця, до чого сниться дружина колишнього хлопця уві сні

До чого сниться дружина колишнього хлопця? Сонник вказує: цей образ попереджає про плітки, незручної ситуації, можливості зробити імпульсивний вчинок, здатний завдати шкоди. Але також бачення уві сні обіцяє: спляча зможе пробачити свого колишнього коханого і почати нове життя.

Плітки, незручна ситуація

Наснилося жінка — передвістя деяких неприємностей. Можливо, почнуться плітки про сновидицей, здатні ускладнити життя.

Бачили її уві сні? Обережніше: можете потрапити в незручну ситуацію. Бажано уникати поспішних вчинків і необдуманих висловлювань.

До чого сниться ваш попередній хлопець з дружиною, якій у нього насправді немає? Сонник пояснює: пора відпустити ці відносини. Цей чоловік — не єдиний на світі, навколо багато гідних кандидатів на роль вашого бойфренда, тільки озирніться навколо.

Ви залишили ці взаємини в минулому

Приснилася дружина колишнього хлопця, яка вам не знайома? Більше ніякі узи не пов’язують вас, можна рухатися вперед. Незабаром зав’яжете нові відносини.

Таке бачення уві сні також віщує, за сонником: спляча зможе пробачити не тільки кинув її бойфренда, але і подругу, яка його забрала. Пристрасті, нарешті, вгамуються.

Позитивні зміни, нове знайомство

Є й інше тлумачення сну про дружину колишнього хлопця. Незабаром можуть відбутися серйозні життєві зміни. Вони виявляться позитивними і допоможуть здійснити давню мрію. Але важливо пам’ятати: удача — річ ненадійна, тому потрібно добре продумувати свої проекти.

Бачити уві сні його нинішню другу половинку означає: незабаром познайомитеся з привабливим молодим чоловіком. Вам буде цікаво спілкуватися, може зав’язатися роман.

До чого сняться дружина і дочка колись вашого молодої людини? Сонник повідомляє: минуле знову нагадає про себе. Можливо, залишилася відкритою якась проблема, і це питання потрібно швидше вирішити.

Що вони робили?

Пригадайте, що вони робили:

 • Обнімалися — з нею він щасливіший;
 • Сміялися — їм цікаво вдвох;
 • Ображали вас — бойфренд затаїв образу після розставання;
 • Лаялися між собою — у них не все гладко, він шкодує, що кинув вас.
 • Сонник Міллера: зможете пробачити чоловіка

  Приснилася дружина колишнього хлопця? Бачення вказує: спляча зможе пробачити молоду людину, яка завдала біль.

  Тонкощі взаємин

  Сюжет уві сні з дружиною колишнього хлопця попереджає: сновидицей готова зробити якийсь імпульсивний вчинок, який обернеться безліччю неприємностей.

  До чого сниться бачити дружину колишнього хлопця і говорити з нею? Мають бути сварки, конфлікти з близькими, причому, на порожньому місці, через непорозуміння. Намагайтеся згладжувати шорсткості при спілкуванні.

  Приснилася дружина бойфренда, з яким ви розлучилися? Сонник попереджає про можливу невірності або зраді нинішнього партнера. Однак не варто беззастережно вірити, якщо «доброзичливці» принесуть таку звістку. Проаналізуйте поведінку свого чоловіка або викличте його на розмову, а вже потім робіть висновки.

  Якщо колишній юнак був уві сні зі своєю дружиною — це означає: ви вже ніколи не будете разом. Пора змиритися з цим фактом.

  Сонник дружина колишнього хлопця, до чого сниться дружина колишнього хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: