Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дружина, до чого сниться дружина уві сні

Часто, яскраві та емоційні сновидіння, свідчать про прийдешні зміни, здатних разюче вплинути на звичний уклад життя сновідящего і його членів сім’ї. Одним із провісників швидких змін є активна участь уві сні дружини. Сонником передбачені множинні тлумачення, пов’язані з цим персонажем, які залежать від конкретних факторів. Так, щоб дізнатися, до чого сниться дружина, слід звернути увагу на взаємодію з нею, зовнішній вигляд, поведінка і психологічний стан благовірної.

В звичного життя у кожного чоловіка складаються особливі стосунки зі своєю другою половинкою. Тому трактувати побачене уві сні, слід виходячи з життєвого досвіду спілкування з обраницею. В сонник вказано дещо інше значення сну для неодружених чоловіків. Так, майбутня супутниця життя уві сні визначає спокійне і розмірене існування. Якщо ж приснилася незнайома дівчина, яка позиціонувалася як наречена — це сигналізує про невпевненість і розгубленості сновидіння, що пасує перед невідомістю.

Нестандартна поведінка судженої

Оскільки природа жінки пов’язана з емоціями, чуттєвістю і інтуїцією, сонник радить придивитися до поведінки своєї половини уві сні. Якщо дівчина робить речі, невластиві їй, наприклад, курить, значить, в реальності Ви будете залежати від обставин. Нескладно здогадатися,, до чого сниться курить улюблена, що має згубну звичку наяву. Це сигнал про погіршення здоров’я обраниці.

Наснилася п’яна друга половинка — чекайте прибутку і вигідної пропозиції. Гола обраниця уві сні, згідно сонником, є застереженням в скоєнні недостойного вчинку, що може погіршити взаємини в сім’ї або вплинути на репутацію в бізнесі. Побачити чужу пасію «в чому мати народила» — до виникнення відповідного моменту заявити про себе.

Спостерігати, як уві сні плаче улюблена жінка — слід готуватися до труднощів. При тлумаченні даного сюжету, важливо емоційний стан персонажа. Гіркі сльози символізують тяжкі ситуації, а радісний плач тлумачиться сонником, як переддень несподіваних, але приємних подій.

Багатьом чоловікам буде цікаво,, до чого сниться спляча дружина. Це знак того, що улюблена половина підозрює Вас в невірності, насторожено стежачи за кожним кроком. Якщо супутниця життя їде у відрядження уві сні, значить варто чекати несподіваного повороту долі, з приходом якого з’явиться бажання поміняти звичний уклад життя. Зустрічати свою другу половинку, яка повернулася з поїздки — готуйтеся до благим вістям на роботі.

Чужа жінка

Тлумачення сонником сновидінь, в яких сняться чужі жінки, в основному спрямовані на висвітлення душевно-духовного стану сновидіння. Так, сестра дружини уві сні символізує потреба в спілкуванні і розумінні. Наснилася сварка з родичкою своєї доріжки — не варто обговорювати з іншими особисті відносини з дружиною. Відображення невдоволення сімейним укладом життя — це те,, до чого сниться подруга звуженої.

Розмовляти з дружиною брата уві сні, пророкує сонником дрібні негаразди. Якщо ж розмова з невісткою стає напруженим, і ви починаєте лаятися, слід терміново налагодити взаємозв’язок з родичами.

Дружина одного уві сні пророкує таємне повагу і захоплення персонажем. Неймовірно цікавим є тлумачення того,, до чого сниться дружина начальника. Сонник обіцяє сприятливі події на роботі, що ведуть до підвищення.

Для жінок, які перебували в незаконній любовний зв’язок з одруженим чоловіком, побачена в сновидінні дружина коханця уособлює внутрішній конфлікт сновідіци. З одного боку вона розуміє, що відношення не мають майбутнього, з іншого — відчуває свою нездатність покінчити з любовними справами.

У деяких випадках, дівчина інтуїтивно відчуває, що дружина коханого чоловіка розкрила таємну інтрижку, і тепер усіма силами намагається позбутися від суперниці. Наснилося, що дружина коханця подала на розлучення — є реальна можливість відвести бажаного чоловіка. Якщо від суперниці чоловік іде, але не до вас — сонник пророкує швидке закінчення інтрижки.

Роздори або бійка з дружиною

Якщо в звичного життя, сновидцу не доводилося сильно сваритися і бити дружину, побачене дію може дещо налякати і навіть розладнати сновідящего. Незважаючи на негативне забарвлення бачення, тлумачення його вельми позитивно, і визначається сонником як видимі успіхи в справах.

При натягнутих відносинах з дружиною наяву, вдарити її уві сні, символізує стримуваний гнів, що ось-ось обрушитися на домочадців. Побити свою обраницю — майбутній успіх в справах нареченої, які незабаром перестануть радувати. Довелось уві сні лаяти свою любу, але та не реагувала, значить, наяву дівчина ображена на Вас.

До чого сниться душити дружину? Сновидіння має тривожне передвістя і тлумачиться сонником як упереджене ставлення сновідящего до супутниці життя, що загрожує швидким відходом або зрадою з її боку.

Тривожні тлумачення сонника пов’язані зі сновидіннями, в яких наснилося втратити або шукати законну обраницю, відображаючи серйозні проблеми у взаєморозумінні з-за гарячої вдачі сновидіння.

Якщо холостяку приснилася сварка сторонньої пари, де чоловік б’є дружину, значить, причинами його невдач з дівчатами є порожні страхи заводити сім’ю, що, швидше за все, пов’язано з душевними переживаннями дитинства. Якщо в подібному сюжеті дружина вбиває чоловіка, то варто задуматися над поведінкою пасії, яка претендує на звання нареченої. Можливо, панянка переслідує чисто меркантильні інтереси.

Секс і ніжності з обраницею

Будь-які прояви пристрасті уві сні є символьним відображенням задоволеності сімейним життям. Так, займатися сексом з звуженої, отримуючи від цього майже реальне задоволення, сонник інтерпретує, як гармонію в сімейній сфері. Якщо ж протягом бачення не вдалося досягти бажаного оргазму — варто готуватися до конфліктних ситуацій.

Сни, в яких доводиться цілуватися з дружиною, відображають позитивні зміни в стосунках пари, якщо дружина з іншим цілується — загроза бути втягнутим в безсторонню історію. Міцно обіймати свою пасію — близька людина потребує підтримки та піклування. Наснилося, що ви стали свідком як чоловік цілує дружину — чекайте приємних знайомств.

До чого сниться дружина з дитиною? Пологи малюка, для майбутнього наяву тата, є результатом природного хвилювання за рідних людей. Якщо в результаті дружина народила дівчинку, то з точки зору інверсії, слід очікувати хлопчика. І навпаки, дружина народила сина — з’явиться лапочка-дочка. Якщо улюблена народжує, хоча наяву не вагітна — це тлумачиться як досягнення заповітних цілей шляхом копіткої праці.

Зрада найдорожчої людини

Сновидіння, в яких улюблена кинула сплячої людини або пішла до іншого, в основному тлумачиться сонниками як психологічний момент, який говорить про внутрішню невпевненість. Якщо супутниця життя розлучається з Вами — чекайте нового сплеску почуттів.

Тлумачення бачення, в якому дружина зраджує чоловікові має протилежне значення. Це говорить про вірність благовірної. Якщо ж чоловік зраджує дружині — повторення наяву приснилося ситуації. Багато сонники єдині в думці, що те,, до чого сниться дружина пішла від нього, є всього лише передвістям недовгого розставання закоханих.

Зустріти свою дружину на весіллі в ролі нареченої у весільній сукні віщує смугу труднощів в моральних і матеріальних питаннях. Тривожні події пророкують бачення, в яких наснилося, що дружина виходить заміж за іншого. Цілком можливо, що у благовірної вже готова заміна на почесне місце чоловіка.

Вбивство, похорон або смерть обраниці

Незважаючи на гіркоту втрати, ситуація в якій улюблена жінка померла уві сні, вважається передвісником нових починань. Наснилося, що дружину вбили — гряде спокійний час, можна розслабитися і відпочити. Якщо сам чоловік вбив свою благовірну, слід очікувати чвар і скандалів. Побачити похорон своєї пасії — з’явиться можливість зрушити справи з «мертвої точки».

Французький сонник наступним чином розшифровує те,, до чого сниться мертва обраниця. Бачення, в яких відвідати сновидіння приходить покійна пасія, вказують на бажання померлої допомогти у важкій ситуації або попросити про щось.

Сонник дружина, до чого сниться дружина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: