Сонник дружина коханця, до чого сниться дружина коханця уві сні

Можна знайти багато відповідей на питання,, до чого сниться дружина коханця, але лише тлумачі знають це напевно. Якщо ви бажаєте розібратися в цьому питанні досконально, пригадайте детально то, що бачили уві сні, і порівняйте пояснення різних сонників.

Пророцтва Міллера

Якщо в реальному житті ви злі на свого одруженого коханого за те, що він приділяє вам мало уваги, то наснилося дружина коханця нічого не пророкує, а просто відображає внутрішню напругу і незадоволеність цим положенням справ, запевняє сонник Міллера.

А ось, якщо вас влаштовують відносини з перелюбником, то таке сновидіння може означати докори сумління, які ви відчуваєте, самі того не розуміючи. Привидівся уві сні любовнічек, цілющий свою дружину? Така мрія означає невизначеність і розчарування.

Як поводилася супружніца

З’ясовуючи,, до чого сниться дружина коханця, уточніть, що робила ця особа у вас уві сні. Ось, що передрікає бачення, в якому вона:

 • Плаче уві сні — у вас будуть неприємності;
 • Лається з вами — хтось обумовить вас, звинувативши даремно;
 • Лається з чоловіком — ви почуєте неприємні вести про знайомого;
 • Сміється над вами — незабаром ви відчуєте приниження;
 • Просить про щось — вас минуть неприємності, якщо послухаєте ради.
 • Щаслива пара, як символ неприємностей

  До чого сниться дружина коханця в фаті, яка у вас уві сні посміхається, підкаже Місячний сонник: не варто витрачати час на те, в успіху чого ви не впевнені досконально. Бачите, що вона посміхається саме вам — чекайте пліток про себе.

  Побачили уві сні, що благовірна коханого вагітна, і хочете знати, до чого це сниться? Це говорить про те, що вам не знайти щастя з цією людиною. Бачите уві сні, що вона вагітна не від свого чоловіка? Щастя цілком можливо, головне — правильно себе вести. Наснилося, що дружина коханця повідомила вам, що вона вагітна? Ви зробите помилку, яка може принести вам проблеми.

  Скандалить жінка — ознака розставання

  Бачення, в якому до вас прийшла скандалити дружина коханця разом з дитиною, пророкує розрив відносин з коханим, за версією сонника пастора Лоффа. А ось, сонник Медеї приснився супружніци милого з дитиною пов’язує з бажанням сновідіци мати дітей від свого коханця.

  Тлумачення сну, в якому ви бачите плаче жіночку свого улюбленого, хвору або в крові, попереджає вас, що дуже скоро зв’язок буде розкрита, і це дуже негативно позначиться на вашій репутації і авторитету, попереджає сонник Білого Мага.

  Колишній коханий: Будьте пильні

  Ось, як пояснює Циганський сонник мрію, в якій ви часто бачите дружину колишнього співмешканця: ви не даремно переживаєте про щось. Вас чекають негативні події, тому подбайте про власне благополуччя і безпеки.

  А якщо вам часто сниться бачення про те, що ви б’єтеся з жіночка свого колишнього, то це означає, що почуття до нього ще не згасли.

  Неприємний конфуз, або Все може змінитися

  Наснилося, що вас застала дружина коханця і завела з вами неприємна розмова? Не варто «плисти за течією», радить сонник Лонго, якщо ви захочете позитивних змін, вони здійсняться.

  До чого сниться сюжет, в якому вас застала благовірна коханого за бійкою, а після того, як ви заспокоїлися, завели загальна розмова, підкаже Нострадамус: це ознака несподіваних змін. Особливо добре, якщо приснився розмова була дружньою і веселою — це до добра.

  Сонник дружина коханця, до чого сниться дружина коханця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: