Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник долоня — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Долоню уві сні означає долю. Гладка долоню з чіткими лініями віщує успішність і багатство її власнику. Волохата долоню — знак великого прибутку і успішності. Такий сон пророкує вам, що ви буквально можете вийти сухим з ​​води. Якщо вам присниться, що ви втратили праву долоню або що вона висохла, то незабаром ви втратите відданого людини або ж позбудетеся роботи, яка давала вам гроші на прожиття. Іноді такий сон віщує бідність і нестатки. Сон, в якому ви побачили, що долоню стала менше, означає, що хтось обкрадає вас. Ніжні і красиві долоні уві сні віщують взаємність почуттів або віддану дружбу. Рани на долоні уві сні — знак шкоди, збитку, невдач. Чужу долоню бачити уві сні — попередження про небезпеку. Стригти волосся з чужої долоні уві сні — знак пристойного прибутку. Скільки разів состріжешь — стільки раз отримаєш гроші від цієї людини. Дивіться тлумачення: Вогонь, Ляпас.

Сонник Міллера

Якщо наснилася чиста долоню, сон розповідає про вашу майбутню дружбу з кимось; є ймовірність того, що найближчим часом ви проведете в товаристві друзів вечір, який наповнить вашу душу приємними емоціями. Брудна долоню сниться до величезної біди, злиднях і ганьби. Мозолиста долоню віщує тяжка праця, який вас пошле. Якщо в сновидінні ви по долоні ворожили, що очікує якоїсь людини, то воно натякає на ваше надмірна цікавість; ось і зараз вас цікавить те, що цікавити, в общем-то, не повинно. Якщо ворожили по долоні вам, це попереджає про те, що ваші фальшиві друзі не забудуть скористатися нагодою для того, щоб представити вас в очах громадськості в поганому світлі.

Сучасний Сонник

Права частина нашого тіла — це раціональне і розважливе і тому права долоня уві сні говорить про те, що сновидець людина раціональна, володіє ясним розумом і не упустить шансу. Ліва частина людського тіла — емоційний і душевний і тому ліва долоня уві сні обіцяє сновидцу насолоду і плотські втіхи. Красива долоню уві сні обіцяє вам високе положення або кар’єрне зростання.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні свої долоні — до неусвідомленого бажанням знайти людину, здатну зрозуміти Ваші почуття і щиро відповісти на них. На жаль, поки воно нездійсненне. Чужа долоню — знайомство з представником протилежної статі не принесе Вам нічого, крім дружнього ставлення. Цілувати долоні коханої людини — передвістя того, що він зробить для вас буквально неможливе.

Сонник Цветкова

Якщо сниться, що свербить долоню, вам не терпиться почати реалізацію намічених планів, але цього постійно щось заважає. Перешкоди є знаками, що попереджають, що зараз ще не час щось починати. Прислухайтеся до них і почекайте ще кращого періоду.

Езотеричний Сонник

Розглядати власну долоню — до безуспішним спробам прозріти майбутнє. Поріз долоні сниться до різкого повороту долі. Якщо поріз був дуже глибокий, можлива рання смерть близької людини. Чужі поранені долоні сняться до швидкого просування до якоїсь мети.

Сонник Хассе

Наснилися лінії на долонях — зустрінете свою долю. Чужа долоню в крові сниться до загрози. Самому поранити долоню з кров’ю — до труднощів у відносинах з родичами, можливий розрив відносин з кимось із них. Волосся на долонях сняться до достатку.

Сонник Фрейда

Наснилося долоню відображає ваше бажання нової інтимний зв’язок, причому не з вашої ініціативи, а тильна сторона руки — невдачу в цьому. Долоню, прикрита рукавичкою — бажання безпеки у відносинах.

Китайський Сонник

На долоні виростають дерева — горе у зв’язку зі смертю батька і матері.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: