Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник диявол — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Одним з цікавих образів, що з’являються в наших сновидіннях, є диявол. Незалежно від вашого сприйняття — для вас це психологічний образ або ж зловісне відображення дійсності — факт проникнення цього одіозного персонажа в сновидіння сам по собі є багатозначним подією. Підтекст, що привноситься їм в бачення, тлумачиться крізь призму впливу, що чиниться їм на інших учасників сну. З появою диявола у людини з’являються почуття спокуси і страх насильства, і це веде його до порушення соціально-культурних і морально-етичних табу. Диявол може символізувати відплата або співучасть в якійсь справі, і в цьому випадку ми можемо спостерігати допомогу надприродних сил, яку вони надають нам в моральних чи особистих шуканнях і прагненнях.

Диявол уві сні посприяв вам у завершенні якоїсь справи — такий сон повідомляє про сприйняття події вашим «суперего». Якщо ж диявол, навпаки, заважав вам у чомусь, це символізує зло, яке представляє собою перешкоду для вас в реальному житті. Диявол погрожував вашим дорогим людям — сон відображає вашу діяльність по захисту і охороні близьких від оточуючих небезпек і бід. Якщо підтримка диявола допомогла вам у досягненні чогось, на вашу поняттю, забороненого, постарайтеся визначити для себе, були спокусливі або ж огидні спонукали вас до цього мотиви.

Сімейний Сонник

Побачити його уві сні — до спокуси, приниження і великих неприємностей і переживань. Іноді сон попереджає про обман і навіть можливе розорення, невдачі в далекій дорозі, втрати врожаю для фермера, збитки для бізнесу. Сон про диявола також попереджає вас бути особливо обережними з незнайомими людьми. Чи не скоритися йому — до прибутку і удачі. Говорити з ним уві сні — попередження про небезпеку. Однак якщо уві сні ви не злякалися його, то наяву ви виплутатися з вельми скрутного становища найнесподіванішим чином. Сон також попереджає вас про необхідність проявити обережність і пильність щодо вашого оточення, яке будує підступи проти вас.

Вдарити диявола уві сні, вирватися від нього — до перемоги над могутніми ворогами. Сліпий диявол — передвісник того, що скоро вам усміхнеться несподівана удача. Можливо, ви виграєте на скачках, в карти або зробите якусь вигідну темну угоду. Диявол з блискучими лютими очима — знак великої небезпеки і попередження для вас про необхідність вжити всіх заходів обережності, щоб уберегтися від нещастя, біди або помсти ворогів. Самому бути дияволом уві сні — знак піднесення, влади, могутності. Сон, в якому ви побачили, що диявол постав перед вами в іншому вигляді — елегантний і люб’язний, в реальності небезпечний підступами ворогів.

Сонник Міллера

Сон, в якому фігурує Диявол чи Сатана, обіцяє селянам різноманітні втрати — загибель врожаю, падіж свійської худоби та інші невдачі. Спортсменів, особливо покидають межі держави, цей сон спонукає до обережного поводження. Диявол постав уві сні як відмінно одягнений джентльмен, що запрошує вас до себе додому, — остерігайтеся пасток, розставлених на вас брехливими людьми. Молоді дівчата після такого сновидіння повинні бути особливо обачними у своїх вчинках; їм варто активніше звертатися до друзів за підтримкою.

Диявол чимось вразив ваша уява — значить, ви ризикуєте опинитися в якійсь пастці. Спілкування з дияволом уві сні віщує вчинення вами легковажних, необдуманих вчинків. Якщо говорити в цілому, то сон, в якому вам довелося поспілкуватися з дияволом, попереджає, що, спілкуючись з незнайомими людьми, не варто бути надто довірливими.

Французький Сонник

Якщо у вашому сні з’явився диявол з усіма його атрибутами — рогами, хвостом, копитами, з вилами, це поганий знак: ви будете перебувати в розпачі і відчувати муки. Боролися з дияволом — сон до небезпеки. Сміливо і запросто, невимушено з ним розмовляли — скоро станете багатою людиною. Наснилося, що диявол потягнув вас до себе, — таке сновидіння обіцяє вам найвищу благоденство.

У вас уві сні вселився диявол — значить, вам судилося довге і щасливе життя і, можливо, щедрі милості від влади. Ви уві сні в жаху тікали від переслідує вас диявола — чекайте гонінь з боку сильних світу цього або ж судових переслідувань. Уві сні з’явилося багато чортів з батогами — для молодих людей сон означає майбутню любов, а ось хворіють він пророкує недобре.

Сучасний Сонник

Диявол сниться до того, що близько вас будуть доглядати підлабузники і лицеміри, а людина з вашого оточення стане грати на два поля. Якщо вас чекає ділова поїздка за кордон, то бажано відкласти її до кращих часів, так як в цей раз удача відвернулася від вас. Ваша розмова з дияволом сниться до спроб вас обдурити. Відкрийте нарешті очі і постарайтеся знайти підлабузників і брехунів.

Якщо вам наснився диявол, в поєдинку перемагає ангела, то вас намагаються попередити про те, що з начальством вам краще тримати язик за зубами, а вухо гостро. Вступивши з ними в дискусію, ви програєте і не продемонструєте своїх якостей. Сон, в якому ви самі виступаєте дияволом, віщує, що ваші сумнівні плани будуть розкриті, а спекуляція не вдасться.

Сонник Хассе

Якщо вам наснився Диявол, значить, доведеться пройти через приниження, ганьба. Крім того, ви затіє якусь небезпечну гру, аферу, авантюру, яка може для вас мати дуже погані наслідки, аж до тюремного терміну або смерті. Цілком можливо, на це спровокує хитрий і підступний чоловік, який потім використовує вас у своїх корисливих цілях. Проганяти уві сні Сатану — ви будете прагнути позбутися від чужого впливу, навіювання думок, що ведуть до загибелі.

Англійська Сонник

Сон, де з’являється Диявол, можна сміливо вважати страшним. Він може приснитися яке відмовилося від чесноти людині, який забув про серйозну небезпеку і підпустив до себе диявола надто близько. Сон є нагадуванням: пора вже одуматися, повернутися до чесноти і не дати остаточно згубити себе темним силам.

Еротичний Сонник

Диявол, який наснився молодій дівчині у вигляді вродливого юнака, який кличе її в свій будинок, означає, що їй треба побоюватися нових знайомих, які можуть заподіяти їй неприємності. Їй слід спиратися на своїх старих перевірених друзів.

Сонник Лонго

Одне зі значень сну — до смерті в вашому сімействі. Або образ Сатани слід сприймати буквально, як персонаж сновидіння.

Сонник Цветкова

Смерть в сім’ї (одне зі значень). Або диявол буквально, як персонаж сновидіння.

Сонник Фрейда

Диявол: сексуальні спонукання пригнічений несвідоме або інстинкти.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: