Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дошка — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Дошка, незважаючи на те, що це довгомірний предмет, є символом жінки. Відповідно, все, що зроблено з дощок, також символізує жінку або жіноче начало. Гладкі, сухі і добре застругані дошки говорять про ваших дуже ніжних відносинах зі своїм сексуальним партнером. Нерівні або погано застругані дошки символізують напружені відносини з вашим сексуальним партнером. Купівля дощок символізує ваше прагнення до зміни сексуального партнера. Навантаження або розвантаження дощок символізує вашу насичене сексуальне життя.

Езотеричний Сонник

Нові дошки, що з’явилися уві сні, віщують клопоти на дачі. Наснилися старі — будьте обережні, є ризик зламати або вивихнути ногу. Побачити прасувальну, пральну і т. д. — готуйтеся до домашніх клопотів. Приснилася дошка пошани, на якій красувалася ваша фотографія — це до прикрих клопотів на робочому місці. Просто побачити дошку пошани — займетеся отриманням якихось довідок, виписок і інших документів.

Сонник Міллера

Переходити каламутні води по поганим, прогнилим дошках — для молодої дівчини сон служить пророкуванням її майбутніх сильних переживань через байдужість, проявленого до неї дорогими для неї людьми, або інших нещасть і прикростей. Крім цього, вона ризикує втратити честі і доброго імені. Йти по добротному, міцному настилу — добрий знак. У той же час він вимагає від людини дуже обережного поводження.

Китайський Сонник

Тримаєш замазану дошку для запису аудієнцій — буде велика милість від знатного особи. Ламається дошка для запису аудієнцій — віщує нещастя, горе. Дуже несприятливий ознака. Вручаєш кому-небудь зав’язки для носіння дошки для аудієнцій — віщує переміщення по службі, пов’язане з переїздом, службове відрядження.

Сонник Ванги

Бачити багато дерев’яних дощок сниться до численних смертей, можлива небезпечна епідемія. Робити щось з дерев’яних дощок — займетеся добрими справами, за що доля вас віддячить. Стругати або пиляти дошки — будьте поблажливіше до людей, ваше зневажливе ставлення образливо для оточуючих.

Сучасний Сонник

Сон, в якому Ви пишете білою крейдою на дошці — віщує несприятливі звістки про деякому людині, яка страждає від важкої хвороби. Також можливі фінансові негаразди через нестійкість економіки.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона йде через темну річку по трухлявих дошках — це означає, що вона не зможе змиритися з байдужістю до себе з боку коханої людини.

Сонник Цветкова

Обробляти дерев’яні дошки — швидке весілля. Будувати настил з дощок — небезпечні ігри. Будувати що-небудь з дощок — достаток у домі. Купувати їх — до печалі.

Сонник Хассе

Уві сні пиляли на заводі дошки — до смерті; обробляли їх в будинку — до весілля або хрестин.

Сонник Мандрівника

Дошки — мала прибуток; білі, чисті — професійні успіхи; збивати — до смерті.

Ісламський Сонник

Дерев’яні дошки — ви незабаром дозвольте всі проблеми.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: