Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник друг дитинства, до чого сниться друг дитинства уві сні

Скласти попередній прогноз,, до чого сниться друг дитинства, можна навіть не заглядаючи в сонник. Більшістю тлумачів символ уві сні визнаний сприятливим. Винятки становлять лише несподівані повороти сюжету сновидіння, мають негативне забарвлення. Подробиці допоможуть розглянути майбутнє більш чітко.

Інтерпретація Міллера

Сонник Міллера виходить з того, в якому настрої перебував друг дитинства. Якщо він випромінює життєрадісні емоції уві сні, наяву прийде хороша новина, так чи інакше пов’язана з минулим. Бачити його засмученим і знесиленим трапляється напередодні невтішних звісток.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як давній кореш виявився перевертнем і перетворився в чудовисько. Тлумач допускає можливість, що хтось навмисно посварить вас.

Погляд назад

Сонник Юрія Лонго представляє дуже цікаве пояснення,, до чого сниться старий друг дитинства. Швидше за все, отроцтво запам’яталося сплячому безхмарним і веселим. Подібних настроїв часом не вистачає в дорослому житті. Чому б уві сні не закликати товариша по іграх, щоб знову вдосталь повеселитися?

Існують і інші версії, чому приснився старий приятель. Якщо уві сні він виглядав точь-в-точь як за часів ваших спільних ігор, сновидец усвідомлює, скільки води утекло, проте, вважає цей факт позитивним. Він пишається своїми знаннями і досягненнями, завдяки яким може сам надати підтримку або дати пораду.

Заклики до взаємовиручки

В сонник Деніз Лінн є припущення, що старий друг дитинства «за звичкою» прибіг на допомогу, знаючи, що у сновидіння зараз непростий період. Найчастіше ті, кому пощастило бачити знайомий образ уві сні, прокидаються з готовим рішенням.

Якщо герой сновидіння приснився сидить на високому кріслі, на вершині сходів або пагорба, сонник вважає, що він у дорослому житті непогано влаштувався. Якщо уві сні він виявився зростом нижче, ніж в реальності, можливо, йому б не завадила підтримка ззовні, наприклад ваша.

Подружка моя

Сонник розповість, до чого сниться, що несподівано знайшлася подруга, з якою багато років тому розійшлися шляхи. Подібні привіти з минулого вказують на небажання в принципі кого-небудь бачити.

До чого сниться, що з’явилася нізвідки подруга затіяла сварку? Побачене свідчить про готовність кидати і приймати виклик. А якщо конфлікт супроводжувався рукоприкладством, сонник говорить, що ваша стратегія — результати і досягнення. Ніщо так не вбиває наповал, як чужий успіх.

Іноді давня подруга з’являється в нічних мріях одночасно з реальною можливістю здійснити дитячу мрію.

Наче живий

Сонники пропонують різнобічні пояснення,, до чого сниться друг дитинства, який помер. Характер такого символу найчастіше застережливий, ніж негативний.

 • Воскреслий уві сні небіжчик віщує труднощі, на щастя, переборні;
 • Якщо приснився померлий, наяву зустрінете людину, яка частково його замінить;
 • Померлий друг дитинства з’являється в сновидінні, щоб попередити про небезпеку;
 • Розмова з минулим товаришем часто дуже змістовний, розумійте його буквально;
 • Померлий приятель в нічних мріях означає оману в важливому питанні.
 • Марні переживання?

  В сонник Ванги знайдеться чимало пояснень, що віщує загибель насправді неушкодженого друга дитинства. Нерідко трагічний сюжет означає, що обставини знову зведуть вас разом.

  Якщо приснилося, що причиною трагедії став нещасний випадок, тлумачення сну закликає посилити пильність. Хтось таємно замишляє недобре, ворожі дії можуть і справді призвести до біди.

  Іноді похорон товариша уві сні віщують зрив спільних планів через сварку з ним наяву.

  Справи життєві

  Якщо приснилося пити чай і трапезувати з другом дитинства, скоро відбудеться ваша зустріч під діловим приводом. Обійми і інші прояви симпатії обіцяють, що вас зведе випадковий збіг обставин.

  Якщо довелося бачити бездітного в реальності приятеля в оточенні спадкоємців, можливо, він незабаром запропонує взяти участь у спільному проекті.

  Конфлікт, який вам наснився, знаменує початок нової стадії відносин. Якщо ви зустрілися уві сні, посварившись наяву, зараз саме час помиритися.

  Сонник друг дитинства, до чого сниться друг дитинства уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: