Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дорога — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Рівна, гладка, довга, без вибоїн і тріщин дорога, по якій ви йдете або їдете уві сні, пророкує вам довге, щасливе і розмірене життя. Перешкоди, перешкоди, повороти, нерівності, ями на дорозі, які ви побачите уві сні, пророкують, що незабаром у вас виникнуть проблеми, неприємні клопоти і перешкоди в справах, співмірні дефектів дорожнього покриття і труднощів, з якими ви їх долали при русі. Несподівані перешкоди, що з’явилися перед вами в дорозі, — передвісник швидкого важкого потрясіння. Якщо уві сні вам вдасться легко подолати їх, то і в житті ви легко впораєтеся з випали на вашу долю випробуваннями.

Повільно і з великими труднощами тягнутися дорогою — до життєвих тягот, які триватимуть так довго, як довго ви бачили це уві сні. Кращим в такому випадку буде вважатися сон, в якому ви відчуєте полегшення уві сні. Повороти на дорозі — передвісник того, що вас чекають зміни. Перехрестя — знак важкого вибору. Вузька і труднопреодолімих доріжка уві сні — попередження про те, що легковажні вчинки можуть закінчитися для вас неприємностями і розчаруваннями. Такий сон попереджає вас про те, що не слід піддаватися спокусам. Зійти або втратити дорогу уві сні (заблукати) — до великих втрат, ганьбі, засмучення і розчарувань.

Вийти на нову дорогу уві сні — передвісник швидких змін. Якщо вона виявиться пустельній, то ваше життя буде невпорядкованого і марною. Мальовнича дорога зі зростаючими по краях деревами та чагарниками — передвісник несподіваною удачі. Завернути за ріг уві сні — на подив і розкриття таємниці. Знайти дорогу уві сні або раптом опинитися на ній — дуже хороший сон, що передвіщає щасливий поворот у ваших справах. Впасти уві сні під час руху по дорозі означає, що вас чекають великі прикрощі через невдачі в справах. Брести по зеленій стежці уві сні — предзнаменует вам спокійне й щасливе життя. Чим довше ви будете йти по ній уві сні, тим довше триватиме ваше щасливе життя. Дорожній стовп уві сні визначає етапи розвитку подій наяву. Якщо на ньому будуть коштувати цифри, постарайтеся їх запам’ятати. Дивіться тлумачення: Цифри.

Якщо доріжка раптом обірветься, то вам загрожує біда або неприємність. Якщо уві сні дорога здасться вам нескінченно довгою, то вас чекає безліч клопотів. Залізницю уві сні бачити — до діловій поїздці. Якщо потяги не побачите, то поїздка буде невдалою. Збиратися в дорогу уві сні — сон, що попереджає про те, що вам слід набратися сил і терпіння для здійснення ваших планів. Попутники в дорозі — приємні або неприємні, з якими ви збираєтеся в дорогу або здійснюєте прогулянку або поїздку, — в житті можуть виявитися вашими партнерами в бізнесі або друзями. Як вони себе поведуть уві сні, так само буде і наяву. Залежить все від враження, яке залишив у вас сон. Дорога брудна і розкиснула (особливо якщо ви забрудниться), побачена вами уві сні, предзнаменует великі життєві труднощі, бідність, приниження. Слизька дорога і круті повороти уві сні бачити — знак небезпеки. Але успішно минути їх — до великої удачі. Дорога, що йде вгору, обіцяє, хоча і не швидке, але неодмінно успішне завершення справи.

Сонник Нострадамуса

Якщо в сновидінні ви крокували по безлюдній дорозі, це означає, що у вас є якась таємниця, яку ви оберігає від сторонніх. І дарма, бо допоможе вам тільки чиєсь втручання в справи. Прокладати дорогу — ви зробите велике відкриття, через що вас буде поважати величезна кількість людей. При цьому уві сні у вас були численні помічники — вже відносно скоро хтось відкриє нові родючі землі.

Наснилися три паралельні дороги — є ризик автомобільної аварії з вашої вини. Число три в даному контексті може тлумачитися варіативно: 1) означає кількість постраждалих; 2) зіткнуться три автомобіля; 3) ДТП станеться на перехресті. Якщо наснилася крива дорога, такий сон говорить про нестабільність вашого майбутнього. Крім того, він може означати некомпетентність людини, що стоїть зараз при владі. Він потихеньку веде державу до розвалу, оскільки економіка і політика для нього — темний ліс.

Йти по курній дорозі — на вас будуть впливати, заманюючи в секту, погані люди. За такою ж дорогою йде велика кількість людей — утворюється велика і дуже впливова секта, яка має на меті долучити якомога більше адептів. Вузьку доріжку можна вважати хорошою ознакою. Ви рухаєтеся правильним шляхом, хоча вона і відрізняється від доріг інших людей. Ви неординарний, самобутня людина, який досягне значних успіхів.

Якщо ви йшли по вимощеної бруківкою дорозі, належить зробити якийсь непорядний вчинок, що веде до каяття, яке буде переслідувати вас все життя. Швидше за все, ви будете навіть впевнені, що за цей гріх вам доведеться горіти в пеклі.

Сонник Ванги

Якщо наснилася крива дорога, такий сон говорить про те, що ваші дії і думки спрямовані в неправильне русло. Якщо не одумаєтеся, то вас чекають дві перспективи — кладовище або в’язниця. Широка пряма дорога — це свідоцтво того, що ваш шлях вірний, хоча і не зовсім легкий. Через якийсь час у вас буде улюблена сім’я, постійна робота, хороше матеріальне становище.

Ходьба по безлюдній дорозі — це розповідь про ваше життя: зараз ваша доля — самотність, через якого ви не знаходите собі місця. Ви вважаєте, що вас ніхто не розуміє і не любить, але це неправда. Зверніться до Бога: так ви знайдете заспокоєння, і ваше життя налагодиться. Прокладати дорогу — твердий характер і наполеглива праця допоможуть досягти в цьому житті великих висот і стати великою особистістю. Однак вам треба не забувати про тяжке минуле і, піднявшись на вершину, не ігнорувати простих людей.

Йти по курній дорозі — сон означає, що у вашому оточенні багато брехливих, шкідливих людей, які намагаються будь-яким способом зганьбити ваше добре ім’я. Вузька доріжка сниться до того, що вам доведеться пройти тернистий шлях до популярності, стабільного життя і матеріального становища, але все це у вас в кінці кінців буде. Йти по дорозі, вимощеної бруківкою, — сон говорить, що до поставленої мети ви рухаєтеся повільно, але вірно.

Французький Сонник

Йти легко і з задоволенням по хорошій дорозі — такий сон означає, що вже в недалекому майбутньому фортуна повернеться до вас обличчям, бажання стануть реальністю. Дорога була важка — вам доведеться пройти через багато перешкод. Красива дорога, яка розташувалася в тіні пишних зелених крон, сниться до довгої і безтурботного життя.

Перед вашим поглядом відкрилася вузька, звивиста дорога — попереду невдачі. Їхати по залізниці — до успіху в справах. Якщо мала місце несподівана, незапланована зупинка або ви відчували поштовхи, тряску, це пророцтво неуспіху, розпаду любовного або ділового союзу.

Ви стали жертвою нещасного випадку на дорозі — у вас на шляху зустрінеться маса перешкод, але всі вони будуть вами подолані. Побачити уві сні, як якийсь чоловік відправився в поїздку по залізниці в супроводі нареченої, — це дуже добру ознаку, що обіцяє успіх у всіх справах і щастя.

Сонник Хассе

Дорога обіцяє спокійне життя; пряма — виконання планів сповільниться; погана, нерівна — виникнуть перешкоди; вимощена, рівна — удача відвідає вас пізніше; дуже важка — для досягнення мети вам випаде один-єдиний шанс; розходяться в сторони — здійсните важкий вибір між добром і злом.

Якщо наснилася доріжка, тлумачення будуть наступними. Широка сниться до життя без перешкод; вузька — до того, що вас буде хтось або щось спокушати. Їхати по доріжці — устремління будуть втілені в життя; зійти з доріжки — розлучитеся з честю або майном; йти по ній — до гарних перспектив; лежати прямо на доріжці — життя буде приємним; красива, зелена — до надзвичайно благополучному шлюбу.

Сонник Міллера

Якщо снилося, що ви йдете по незнайомій кам’янистою дорогою, то в житті ви затіє якісь нові справи, займетеся чимось новим. Результат буде набагато значніше втрати часу і тих дрібних неприємностей, з якими ви зіткнетеся в процесі. Дорога, по обидва боки якої ростуть дерева і квіти, сниться до несподіваної удачі. А якщо ви йдете по ній з друзями, це означає, що ваша майбутня сім’я буде практично бездоганною: чоловік і дружина збережуть вірність один одному, діти будуть відчувати себе щасливими. Якщо уві сні ви збилися з дороги, це до фінансових втрат, які стануть наслідком неправильного рішення якогось ділового питання.

Китайський Сонник

Біла щур показує дорогу до скарбу — співпраця та підтримка від кого-то. В дорозі, на мосту зупиняється візок — віщує нещастя. Бачити чотири проїжджі дороги (перехрестя) — слава і вигода. Їхати по великій дорозі і провалитися в яму — втрата багатства. Ідеш з факелом в руках по дорозі — віщує великий успіх у справах. Йти по дорозі разом з розбійником — віщує велике щастя, вигоду. На дорозі грязь, терни, шипи — справа не закінчиться успіхом. Знаходити на дорозі багатство — до успіху, досягнення мети.

Сучасний Сонник

Якщо вам сниться пряма широка дорога — в реальному житті ви перебуваєте на правильному, нехай і не зовсім легкому, шляхи. Через деякий час у вас буде стабільна робота, стійке матеріальне становище і улюблена родина. Прокладати уві сні дорогу — свідоцтво того, що завдяки своєму твердому характеру і наполегливій праці ви досягнете в цьому житті великих висот. Але, домігшись високого становища, не відвертайтеся від ближніх, пам’ятайте свої важкі часи.

Еротичний Сонник

Наснилося дорога, по якій Ви йдете, символізує Ваш життєвий шлях. Якщо дорога нерівна, з купинами і вибоїнами, це означає, що у Вашому особистому житті вистачає проблем. Ви постійно долаєте зустрічаються на Вашому шляху перепони і бар’єри, закладені швидше в Вас самих, а не в подіях зовнішнього плану. Якщо дорога гладка, рівна, та ще й піднімається в гору, Вам пощастить — все налагодиться і Ви незабаром знайдете те, про що так давно мріяли.

Сонник Фрейда

Дорога в сновидінні найчастіше символізує ваш страх перед смертю, але може символізувати і інші ваші страхи і фобії. Розвилка дороги є самостійним символом і говорить про ваших труднощі, що виникають при виборі або зміні сексуального партнера. Перехрестя доріг символізує раптові зміни у вашому сексуальному житті, причому зовсім не обов’язково, що ці зміни будуть на краще.

Езотеричний Сонник

Широка — ви вибрали невірний шлях. Вибоїста — підете на приємну подорож. Вузька, що петляє — до несподіванки в дорозі. Що йде вдалину, в туман — вас чекає таке ж туманне майбутнє. Будьте уважнішими, тому що скоро доведеться робити вибір. Перехрестя, розвилка — не варто міняти вже прийняте рішення, хоча вас будуть провокувати і переконувати це зробити.

Сонник Цветкова

Йти по дорозі — до печалі, тяжкої праці; побачити криву, в вибоїнах — до збитків. Залізниця сниться до успішних справах; нова — до різких змін в справах, кризи. Поїзд зустрічати — отримаєте ділову пропозицію; хтось сходить з поїзда — пропозиція буде отримано через одного; бути в поїзді — до дуже важливого запрошення.

Англійська Сонник

Йти по хорошій дорозі — в торгівлі, в сільському господарстві, в справах серцевих вам буде супроводжувати успіх. Для заміжньої жінки — це передбачення благополучних пологів, для її сім’ї — передвістя щасливого життя. Побачити звивисту дорогу, що пролягає через колючий чагарник, — до розчарування і підступності друзів.

Ісламський Сонник

Одна дорога вказує на канони Ісламу (Шаріат). А різні дороги-це нововведення в Ісламі (бід’а). Іти в сні по кривій, звивистій і брудній дорозі, значить, неправильно жити і грішити. Йти по прямій, рівній і широкій дорозі, значить, слідувати шляху істини, добра і щастя.

Сонник Менегетті

Широка, хороша дорога, що з’явилася уві сні, — це відображення стану внутрішньої незадоволеності суб’єкта отриманими результатами; вузька, труднопрохідна або тільки вимальовується — вказівка ​​на можливість функціонального самотворення людини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: