Сонник дрова, до чого сниться дрова уві сні

З глибокої давнини прийшли до нас вміння використовувати дрова як паливо для вогнища. Дровами і кухонні плити розтоплювали, і житло обігрівали, і лазні топили. Це зараз їх замінили газ і електрику, а раніше дрова були засобом першої необхідності для людини. Однак навіть і зараз, в нашому сучасному світі, дрова знаходять своїх шанувальників: одні не проти поласувати м’ясом або кашею, приготованими на багатті, а інші люблять посидіти біля каміна, спостерігаючи, як язики полум’я лижуть поліна, або прислухатися до тихого потріскування дерева, засинаючи. І сняться їм чудові сни. Часом навіть про дрова. А ось, до чого сниться подібне, знають не всі! Але це не проблема, особливо коли у вас під рукою є мудрий тлумач сновидінь — сонник! Він знає все про видіннях! Давайте ж заглянемо в найвідоміші тлумачі і дізнаємося, що віщують нам дрова, побачені уві сні!

«Раз дощечка, два дощечка…»

Бачити уві сні велику оберемок дров — до невдач у справах і сварок з коханою людиною, пророкує сонник Міллера.

Наснилося велике поліно, приготоване для топки каміна — знак того, що в найближче свято ваші плани і мрії стануть реальністю.

Сниться, що ви складаєте дрова в стіс — незабаром вас чекає якесь прибуткова справа.

В’язка хмизу, побачена уві сні, означає, що ви ризикуєте «вплутатися» в сумнівну угоду, що межує з аферою. Сонник попереджає вас про небезпеку втратити велику суму грошей.

Наснилося, що ви складаєте поліна, звалені в величезну купу у дворі — чекайте непроханих гостей, побачити хмиз посеред лісу — гостем будете ви.

«Ліс рубають — тріски летять…»

Рубати уві сні гілки для багаття — подібне сновидіння означає, що для досягнення своїх цілей, вам доведеться докласти чимало зусиль.

Колоти дрова, і топити піч ними — до благополуччя і розуміння в сім’ї, обіцяє Місячний сонник.

Наснилося, що ви пиляйте велику колоду, щоб потім порубати його на скіпи — наяву вас чекає тривалий період радості і веселощів.

Рубати дрова тупою сокирою — до довгого і болісного роз’яснення справ своєму колезі. Швидше за все вам доручать одну роботу на двох, і вам доведеться пояснювати товаришеві по службі, що і як потрібно робити.

Сниться, що ваш покійний дідусь рубає дрова — до відродження старих відносин.

Наснилося, що вам довелося колоти дрова для сусіда — другу чи родичу знадобиться ваша допомога.

«Гори, гори ясно! ..»

Бачити, що ви розпалюєте вогонь у вогнищі — до збитків, попереджає сонник.

Сниться, що ви спостерігаєте, як горять дрова в каміні — до приємних романтичним зустрічам і побаченням.

Наснилося, що ви тягаєте хмиз, щоб топити піч і готувати на ній обід — до гучної і ситної вечірці. Можливо, вас запросять на якесь свято.

Жар віщують вам приємні сюрпризи і несподіванки, обіцяє сонник.

Побачити уві сні обгорілі дрова — до нудьги і печалі, а можливо навіть і до розчарування.

Колоти старі колоди і спалювати їх на багатті — в реальному житті ви позбудетеся від вантажу проблем, що навалилися на вас останнім часом.

«Те берізка, то горобина…»

Валити уві сні сухе дерево — ви стоїте на порозі нового етапу в житті, вам доведеться боротися з конкурентами, з якої ви вийдете переможцем. Якщо дерево уві сні було живим — до програшу і неприємностей, віщує сонник Міллера.

Сниться сон, в якому ви носите березові колоті тріски з сараю в будинок, щоб розпалити ними камін — будьте обережні в найближчі дні, спілкуючись з малознайомими людьми, велика ймовірність того, що вас можуть обікрасти.

Складати дрібні гілки берези або іншого лісового дерева — до дрібних неприємностей, плодові гілочки означають малі радощі і приємності.

Пиляти або збирати хвойні гілки і топити ними баню — знак міцного здоров’я або швидкого одужання для тих, хто хворий, радує сонник.

«Неприємність цю ми переживемо»

Бачити, що вам доводиться красти дрова — до сварки з колегою.

Наснилося, що якийсь чоловік рубає ваш паркан — до пліток і обмовам, ви руйнуєте чиюсь огорожу — будете злословити і плести інтриги ви, попереджає сонник.

Носити уві сні дошки і поранити руку або ногу — тлумачення даного сновидіння однозначно у всіх сонниках — до хвороби.

Сонник дрова, до чого сниться дрова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: