Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дах, до чого сниться дах уві сні

Дах — це те, що оберігає нас від негоди, від палючого сонця, і від інших явищ. Так і уві сні, то, до чого сниться такий сюжет, означає заступництво і захист, але не у всіх випадках. Сонник інтерпретує це сновидіння з різних сторін.

Може, вам довелося перебувати на вершині будівлі, або впасти з нього. Або ж ви побачили продірявився покрівлю, і вирішили її полагодити. Згадайте з максимальною точністю дрібні деталі сновидіння, і тоді можна буде впевнено скласти правдиве тлумачення сонника.

Тлумачення різних сонників

Сонник Медей дає трактування того,, до чого сниться дах будівлі, з точки зору символіки. Як будова, що розташоване на вершині, вона є символом розуму, світлих думок. Просте її бачення уві сні допоможе вам відкрити в собі новий світогляд.

Сонник Лонго інтерпретує дах хмарочоса уві сні як знак далекосяжних планів і перспектив. У вашій голові вже зародилася геніальна ідея про зміну життя на краще, залишилося тільки її «відшліфувати» і втілити.

За українським сонником, тлумачення даху уві сні означає успіх у всіх областях буття. За що б ви в даний період часу не взялися, все буде виходити якнайкраще: мозок працює на піку своїх здібностей, бачачи наперед перепони, і стратегічно вирішуючи виниклі проблеми.

Сонник Цветкова інтерпретує те,, до чого сниться стояти уві сні на даху як заняття сновидцем лідируючих позицій в плані вирішуваних питань. При вашому кваліфікованому керівництві, справи в бізнесі або просто на роботі підуть в гору.

Нерухомо сидіти на даху уві сні — знак сонника про нерішучість. У вас раз у раз з’являються нові плани та ідеї, але ви не наважуєтеся втілити їх через невпевненість. В першу чергу слід розібратися в собі, в своїх страхах, і тоді вас чекають нові чудові звершення.

До чого сниться що дах упав? Сонник Мандрівника віщує важку депресію або навіть психічне захворювання, пов’язане з постійною розумовою напругою. Потрібно хоча б зрідка влаштовувати собі розвантаження, пам’ятайте, «від роботи коні дохнуть», не варто виснажувати свій розум вище своїх здібностей.

Якщо ви маєте потребу в захисті, то не сумнівайтеся,, до чого сниться будувати дах: сонник трактує такий сюжет, як вашу готовність до обрання нового способу убезпечення себе від неприємностей.

Ремонт даху — пророкування про прийдешню удачі. На даний період ви перебуваєте на порозі перебудови свого світогляду, і це допоможе вам по-новому оцінити життєву позицію, і наблизити себе до досягнення всіх бажань і цілей.

За трактуванні Езотеричного сонника, підніматися на дах уві сні — символ духовного росту, перегляду життєвих позицій. Для ділових людей таке сновидіння віщує різкий кар’єрний ріст, отримання надбавки до зарплати, надходження на керівну посаду.

Пошкоджений дах

Якщо уві сні дах протікає, то це передвістя біди. Зараз ваші думки знаходяться в сум’ятті, ви не знаєте, який рішення для продовження розпочатої справи буде єдино вірним, і просто напросто заганяєте себе в кут. Таке самобичування може привести до важкої стресу і навіть до втрати розуму.

Невдалий період, «чорна смуга» очікує сновидіння, якщо уві сні тече дах. Особливо сумно те,, до чого сниться така картинка, якщо вода з неї не капає, а сочиться струмками, заливаючи все навколо. Потрібно терміново шукати вихід з положення, що склалося, інакше все може закінчитися дуже плачевно.

За сонником Симона Кананіта, якщо уві сні дах валиться, то сновидіння очікують неприємні вести, які принесуть горе і печаль. Швидше за все, це буде новина про подію в родині, і вона надовго виб’є вас із колії.

Більш глобально трактується те,, до чого сниться що провалився дах. На ваше місто обрушиться несподіване лихо, яке може відняти не тільки дах над головою, а й життя багатьох людей. Бережіть себе і своє житло, і, можливо, біда обійде вас стороною.

Перешкоди у відносинах для закоханих пророкує те,, до чого сниться дірявий дах. Поговоріть зі своєю другою половинкою, розпитайте він всіх невдоволення, спробуйте відродити колишню пристрасть.

До чого сниться падаюча дах старого і розваленого будинку? Це попередження сонника про те, що все в житті йде не так як треба. Потрібно повністю переглянути свої відносини з оточуючими, помиритися з ворогами, і тоді життя піде по наміченому руслу.

Якщо уві сні горить дах, то це може бути прямим доказом захворювання мозку сновидіння. Терміново сходіть до лікаря, в мозку йдуть запальні процеси, які викликають такі асоціативні лінії уві сні.

Бачити уві сні палаючу дах для важко хворої людини — ознака смерті. Організм вже агонізує, закликаючи мозок і тіло здатися. Але якщо вчасно забити на сполох — все може обійтися, головне не упустити потрібний момент, і тоді смерть відступить.

Психоаналітичне пояснення дається сюжету, де вам довелося робити дах уві сні. Зовсім недавно вас образили, спаплюжили вашу честь, а підсвідомість шляхом відображення таких картинок уві сні пояснює, що про все слід забути, і пробачити зганьбити вас людини.

Для тих, хто народився в літні місяці, лагодити дах уві сні — знак про пошук допомоги і захисту оточуючих. Ви відчуваєте себе некомфортно в ситуації, що склалася, але думки поступово приводяться в норму, надаючи вибір єдино правильного рішення.

Для молодо дівчата крити дах уві сні — пророкування сонника про конфлікт з коханою. Будьте обережні, друга половинка вважає себе єдино правим, і не прислухається до доводом опонента. Довести що-небудь такій людині не вийти, краще просто почекати, коли образи вляжуться.

Знаходження на даху і падіння з неї

Падати з даху уві сні — частіше погана ознака, але різні сонники трактують таку картинку з різних сторін. За Українському сонником жахливе падіння з верхівки будинку вниз символізує смерть сновидіння.

Сонник XXI століття пророкує лише тимчасові неприємності, пов’язані з самолюбством і нарцисизмом, якщо ви побачили уві сні своє падіння з даху. Приборкайте свій непростий характер, прислухайтеся до думки інших людей, і тоді ви не лише збережете відносини з оточуючими на колишньому рівні, а й додасте в життя масу нових вражень.

За сонником Лонго, впасти з даху уві сні — символ великих змін. Можливо, якийсь розлад відбудеться в родині, і ви не зможете більше перебувати з затишному сімейному гніздечку. Але не варто переживати, такий стан буде тимчасовим, поживіть трохи у друзів, а коли домочадці заспокояться, ви зможете повернутися.

Для тих, хто збирається зв’язати себе узами шлюбу, бути на даху уві сні — поганий знак. Століття вашої сім’ї буде недовгий, через конфліктів і сварок ви розлучитеся з другою половиною. Стрибати з даху уві сні, і при цьому вдало приземлитися — передвістя про неймовірний успіх в починаннях.

За іншою інтерпретації, стрибнути з даху — уособлення готовності сновидіння до сміливого, але ризикованого кроку, який назавжди змінить життя. А залізти на дах — знак про підйом розумових здібностей людини, який побачив сновидіння. Їхати на даху поїзда — вірний знак нерозважливих вчинків, за які доведеться відповідати за всією суворістю.

Якщо вам запропонували взяти участь в будь-якому ризикованому підприємстві, то можете не сумніватися,, до чого сниться ходити по даху. Через кілька днів вам потрібно буде прийняти серйозне рішення, і зробити вибір — брати участь у справі чи ні.

Лазити уві сні по даху — застереження сонника про нависає над вами небезпеки. Найправдивіше воно буде, якщо при лазінні по похилій площині ви відчували страх. Але якщо це не викликало негативних емоцій, то все буде як завжди.

Бігати по дахах по трактуванні сонника Йоги — позитивне прогнозі. У найближчому майбутньому ви відчуєте душевний спокій і умиротворення, негативна енергетика, за довгі роки скупчилася в аурі, скоро вийде назовні, залишивши після себе відчуття легкості і гармонії.

Сонник дах, до чого сниться дах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: