Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник доктор — до чого сниться?

Сонник Лонго

Побачити уві сні доктора — ознака тривожний. Ваш сон символізує вашу надмірну стурбованість власним здоров’ям, хоча для цього поки немає приводу. Ви явно схильні перебільшувати власні труднощі. Ставтеся простіше до невеликих неприємностей, і тоді ваше життя виявиться набагато привабливіше. Якщо вам приснилося, що ви самі лікар, сон означає, що ви любите вирішувати чужі проблеми, забуваючи про власні. Ви живете за принципом «чужу біду руками розведу», але у вас не залишається ні часу, ні терпіння на свої справи, а їх у вас не так вже й мало. Ваш сон — спонукання подумати про себе, про подальше життя. Вам варто переключити увагу з інших на себе.

Бачити, як доктор доглядає за хворими — вам не вистачає уваги і підтримки близьких, і ви намагаєтеся її знайти у тих людей, які для цього зовсім не підходить. Постарайтеся не зосереджуватися на ваших образи, і тоді спілкування з вашою родиною напевно налагодиться і то тепло, якого вам так не вистачає, ви отримаєте сповна. Але не забувайте, що турботи необхідна не тільки вам, проявляйте увагу до інших. Спостерігати уві сні за діями лікаря, хоча він знаходиться в неформальній обстановці, — до тривалої поїздці, швидше за все ділової. Ви впевнені, що нічого цікавого вас не чекає, але на ділі ви будете приємно здивовані — ваша поїздка залишить багато приємних спогадів.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні доктора — попередження про те, що вам слід більш уважно піклуватися про своє здоров’я, відмовитися від згубних звичок або легковажного проведення часу. Іноді такий сон пророкує отримання звісток про хвороби близьких. Розмовляти уві сні з доктором — до нетривалої хвороби або ж успішному результаті легковажного підприємства, якщо доктор під час розмови був налаштований благодушно по відношенню до вас. Якщо ж він буде сердитий і суворий, то вас чекають неприємності, розчарування або фізичну втому, яке виявиться досить болючим. Якщо уві сні лікар оперував вас, то вас чекає довгий шлях до одужання (якщо ви хворі). Здоровим такий сон пророкує хвороба. Ліки, прописані лікарем, приймати уві сні — знак втрат і невиконання бажань. Фельдшера побачити уві сні — до застуди, легкому нездужання або неприємностей по службі. Дивіться тлумачення: Операція, Дантист.

Сонник Міллера

Якщо молодій дівчині присниться доктор — це означає, що вона пожертвує своєю красою на догоду порожньому розвазі. Якщо вона насправді нездорова і тому бачить подібний сон, тоді він передвіщає хворобу і занепокоєння, які вона незабаром має сили проти, якщо тільки лікар в її сні не з’явиться вкрай стурбованим, — тому що в цьому випадку все може закінчитися втратою і горем.

Якщо жінка уві сні збирається заміж за лікаря — це знак можливого обману в майбутньому. Лікар-шарлатан, що марно намагається уві сні вилікувати Вас, обіцяє Вам тривоги і хвороби, Якщо уві сні Ви приходите лікувати зуби до дантиста — то це знак швидкого розчарування можливо, що нещирість близьких засмутить Вас. Якщо Ви бачите дантиста, лікуючого зуби у молодої дівчини — наяву Ви повинні очікувати справжнього скандалу в колі своїх друзів.

Сонник Менегетті

Доктор — людина, яка нас консультує, радить нам абсолютно конфіденційно, але в дійсності, він сам провокує наші симптоми. Доктор — людина, яка навчає, авторитетна постать, він керує і йому необхідно вірити. Коли людина бачить себе доктором — він хоче бути таким же, в цьому бажанні володіти перерахованими якостями, зосереджена тривога, що інший, крім його волі, контролює його і підпорядковує собі.

Езотеричний Сонник

Традиційний, в білому халаті — ваша надія на допомогу з боку здійснитися. Доброзичливий, лікує — вам буде надана допомога, але тільки на ваше прохання. Відчужений, відмовляється лікувати — ваші надії не виправдаються, особливо якщо це стосується матеріальних питань. Лікує вас — допомога потрібна вам. Лікує іншого — потрібна допомога від вас.

Сонник Хассе

Бачити — безладний спосіб життя викличе жалю; говорити з ним — є певна надія; піддаватися операції — хворим повільне одужання; здоровим — хвороба; приймати лекартсва — втрати.

Сучасний Сонник

Доктор: друг.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: