Сонник дракон, до чого сниться дракон уві сні

Сильні світу цього воліють мати справу з не менш сильними, так що якщо вам привиділося уві сні, що дракон нападає саме на вас, значить, ви потрапили в поле зору впливової людини. Сонник прогнозує подальший хід подій: вам зроблять привабливу пропозицію, правда, що вимагає великої відповідальності з вашого боку або ж захочуть перевірити на міцність. Але, не тільки так варто розуміти,, до чого сниться вогнедишне створення. Тлумачень багато.

Вбити дракона

Наснилося, що вам вдалося вбити дракона? Так, ви, поза всякими сумнівами, можете перемагати і не зупинитеся ні перед чим заради досягнення своєї великої мети. Сучасний сонник переконаний, ви сильна особистість.

Тільки цей сон хоче також нагадати, що на батьківщині легенд про драконів існує прислів’я, яка говорить, що убивши противника, ви знищуєте разом з ним частинку себе. Згадайте настрій, яке залишив після себе прівідевшіеся сюжет, і задумайтеся: для вас ця перемога справді настільки важлива?

Колір шкіри

Сон, в якому з’явився червоний дракон, прямо вказує, що емоції ось-ось вийдуть з-під контролю. Сновидіння застерігає, що невгамовні пристрасті на кшталт пожежі. До речі, сонник Нострадамуса тлумачить дані нічні марення буквально вважаючи, що вам або житлу і справді загрожує вогонь. Якщо сниться, що вам вдалося дати відсіч нападнику червоному дракону, то і наяву все закінчиться благополучно.

Для представників культур, в яких білий колір є траурним, біла шкура істоти означає застереження, причому небезпека може підстерігати не тільки зовні, але і таїтися в запорошених кутах власної душі. Сон нагадує, що страх, смуток, відсутність самовладання або впевненості в собі — не менше підступний дракон, ніж зовнішні несприятливі фактори. Сонник Езопа каже, що побачивши подібне, ви неодмінно повстанете духом.

Можливо, ви ще не здогадуєтеся, що вам загрожує небезпека, проте чорний дракон вже поспішає на допомогу. Якщо приснилося, що він кружляє в небі над вашим містом, значить, ціле місто під його захистом. Сонник Странніков обнадіює, що вам вдасться уникнути катастрофи. Ось, до чого сниться вогнедишна рептилія чорного кольору.

Маленький дракончик

Якщо приснився маленький дракон, це вказує на стан якоїсь роздвоєності. Сон означає, що вами, з одного боку, рухають великі амбіції, з іншого — ви не впевнені, що вистачить сил здійснити задум. То чи варто розуміти сюжет, якщо сниться ласкава рептилія.

Сонник XXI Століття впевнений, що рухатися вперед заважає недовіра оточуючих. Поки дракон не набрався сил, ви намагаєтеся не присвячувати інших у свої плани, побоюючись чергових насмішок. Варто діяти рішучіше і не приймати критику близько до серця.

Опинившись у воді

Споконвіку побачений уві сні дракон в воді символізував успіх в здійсненні задуманого. Особливим успіхом вважався сюжет, в якому пощастило опинитися у воді разом з гігантським ящером.

Правда, Сучасний сонник налаштований не так оптимістично і закликає робити поправку на екологічну обстановку. На його думку, приснилося може бути і попередженням про чергову загрожує катастрофи, пов’язаної із забрудненням навколишнього середовища.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що дракон є передвісником сварок і конфліктів, справжнього винуватця яких слід шукати в дзеркалі.

Цілеспрямованість, безумовно, заслуговує усіляких похвал, тільки сон зайвий раз нагадує, що м’якість і дипломатичність є більш ефективні інструменти досягнення цілей, ніж напір і агресія.

Сонник дракон, до чого сниться дракон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: