Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дохлі щури, до чого сниться дохлі щури уві сні

Дрібні гризуни псують меблі, розносять бруд і інфекції. Побачені уві сні дохлі щури не залишають приємних спогадів на ранок і наштовхують на думки про майбутні проблеми і невдачі. Однак сонник дає неоднозначне тлумачення цієї картинки. Щоб дізнатися, до чого сниться миша, потрібно згадати подробиці сну, а саме: її колір, розмір і причини смерті.

Загальна тлумачення

Будь сонник пов’язує появу уві сні мертвого гризуна з труднощами і невдачами в реальному житті. Можливо, вас щось гнітить, і ви ніяк не можете знайти рішення важливого для вас питання?

Інше тлумачення — наявність у вас заздрісників і недоброзичливців. Тому якщо вам приснилося, що вас буквально оточили дохлі щури, від яких йде жахливий запах, спробуйте придивитися до свого оточення. Можливо, не всі живлять до вас хороші почуття.

Отже, щоб зрозуміти, до чого сниться мертва миша, спробуйте розібратися зі своєю совістю. Сонник чаклунки Медеї пояснює це вашими власними поганими вчинками і відчуттям провини, яке тисне на вас уві сні. Ну а якщо ви дійсно не робили нічого ганебного, а вам все одно довелося бачити гризунів — справа в когось з ваших знайомих.

Мрець на дорозі

Дохлі щури, вальяжно розташувалися на дорозі, по якій ви намагаєтеся пройти, можуть означати тільки одне — з деякими планами доведеться почекати. Якщо вам приснилося таке неприємне перешкода, то такий сон вказує на труднощі в здійсненні найближчих справ.

Знищити самостійно

Якщо спочатку уві сні миші були живі, а вам довелося бачити як ви їх вбиваєте — це хороший знак. Щоб дізнатися, до чого сниться вбивство гризуна, варто відкрити сонник Цвєткової. Вона пояснює це так — ви впораєтеся зі складнощами і позбудетеся від заздрісників до того, як вони зможуть доставити вам неприємності.

Так що якщо вам приснилося, що дохлі щури впали від ваших рук, можете радіти і приступити до здійснення тих планів, на які раніше не вистачало рішучості. Може, ви скоро отримаєте підвищення по кар’єрних сходах або відчуєте запах великих грошей, яких так не вистачало?

Підкинути проблему

Сонник Г. Міллера пояснює — якщо знайти загиблого гризуна і підкинути його іншій людині, ви можете перекласти частину свої проблем на чужі плечі. Підкинути комусь дохлого пацюка ще може означати позбавлення від сторонньої заздрості, злості і згубного впливу. Бачити як хтось підкидає капость вам — хороший спосіб визначити свого заздрісника.

Відносини закоханих

Якщо молодому хлопцю або дівчині наснилися дохлі щури, від яких виходить неприємний запах, це може означати зраду партнера. Циганський сонник закликає уважніше придивитися до поведінки і вчинків своєї другої половинки.

Наскільки важливий колір

Сонник рекомендує придивитися до кольору мерця, якого ви зустріли уві сні. Якщо вам приснилося, що тварина біле — скоріше за все ваша недоброжелательніца є представницею прекрасної статі. Сірі миші означають можливі труднощі і проблеми. До чого сниться чорний гризун не можна сказати однозначно, хоча деякі тлумачення вважають це хорошим знаком.

Сонник дохлі щури, до чого сниться дохлі щури уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: