Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дочка, до чого сниться донька уві сні

Сонник пропонує цікаві передбачення для чоловіків і жінок,, до чого сниться донька. На підставі побаченого уві сні сюжету можна зробити висновки про прийдешнє матеріальне благополуччя або краще пізнати себе, так як символ уособлює підсвідоме «Я».

Народження

Якщо жінці приснилася майбутня дочка, яку вона носить під серцем, сонник повідомляє, що наяву має бути чимало турбот. Має значення в тлумаченні і статус сновідіци. Дівчині, яка боїться завагітніти, доведеться боротися зі спокусою. Заміжня жінка побоюється, що у чоловіка є коханка. Для вагітних це знак, що народиться хлопчик.

Новонароджена дівчинка ототожнює реальний стан пошуку самотньою сновідіци, яка сподівається зустріти свою другу половинку. Роз’яснюючи,, до чого сниться новонароджена дитина, сонник Міллера радить докласти більше зусиль, і вони неодмінно увінчаються успіхом.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що доросла дочка знову маленька, ніби щойно народилася. Символ означає, що вона зараз, як ніколи, потребує моральної підтримки і душевного тепла.

Наречена

Якщо наснилася дочка у весільній сукні, Езотеричний сонник вважає, що це не до добра. У сім’ї можуть бути втрачені або розлука, які не торкнуться безпосередньо сновидіння і його дочки.

Якщо бездітного чоловіка приснилося, що у нього є спадкоємиця, яка, до того ж виходить заміж, його чекає неймовірний душевний і фінансовий підйом. Успіх супроводжуватиме в справах і в романтичних стосунках.

Нещасні випадки

Чаклунка Медея досить позитивно пояснює,, до чого сниться померла дочка. Наяву вона звільниться від фізичних або душевних страждань, які зараз заважають їй насолоджуватися життям.

Якщо в напередодні весілля матері наснилося, що наречена померла, висока ймовірність, що шлюб буде невдалим і проіснує недовго. Це не єдине пояснення,, до чого сниться смерть дочки. Сонник таким чином попереджає про загрозу здоров’ю та збереження майна.

Як не дивно, коли приснилося, що дочка потонула, сплячого очікує тривалий період благополуччя і процвітання.

Життєві ситуації

Сонник рекомендує проявити активність, якщо уві сні привиділася доча подруги. Зараз не час сидіти і чекати милостей від долі.

Коли дочка плаче уві сні, тлумачення вважає образ добрим знаком. Наяву у дочки відбулася радісна подія, вона щаслива. Здійсниться давнє бажання і самого сновидіння.

П’яна дочка уві сні нагадує про те, що в дійсності у неї чимало неприємностей через нерозуміння простих істин.

Якщо уві сні доросла дочка описалась, сновидіння віщує клопоти. Якщо ж вона маленька дівчинка, вам стане легше жити.

Коли уві сні фігурує вагітна спадкоємиця, тлумачення залежить від її віку та сімейного статусу. Якщо вона незаміжня і дуже юна, щоб стати матір’ю, остерігайтеся казусів і сплетен. замужней, але реально не вагітної, символ віщує успіх.

Татова донька

Якщо чоловікові приснилася майбутня дочка, яку чекає його супутниця життя, сонник бере до уваги емоції сплячого. Радість уві сні обіцяє бадьорість і ентузіазм наяву. Негативні почуття є провісниками сварок.

Якщо уві сні батька доросла дочка знову маленька дівчинка, сонник віщує удачу їм обом.

Коли чоловікові трапляється бачити, як новонароджена принцеса спить, сновидіння уособлює беззахисність перед обставинами. Бажано уникати гострих ситуацій і відкласти вирішення важливих питань.

Якщо поява онуків поки не передбачається, вагітна дочка віщує здійснення бажань. Якщо вона й справді в положенні, сонник повідомляє, що пора починати готуватися до появи малюка в будинку — часу залишилося зовсім небагато.

Якщо батькові наснилося, що народилася внучка, в дійсності він зможе пишатися своєю дочкою. Якщо малятко народилася на очах сновидіння, вдасться здійснити найзаповітнішу мрію.

Бачити поява на світ спадкоємиці і приймати в цьому участь — добрий знак, незалежно від того, передбачається чи насправді поповнення в родині. Зараз сприятливий період для підприємництва, втілення в життя сміливих ідей. Будь-які з них принесуть прибуток і не спричинять за собою небажаних наслідків.

Сонник дочка, до чого сниться донька уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: