Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дохла миша, до чого сниться дохла миша уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться дохла миша, сонник пропонує довіряти своїй інтуїції. Неприємний образ неспроста виникає в нічних мріях. Побачене уві сні попереджає про які загрожують неприємності. Правильне тлумачення допоможе зустріти удари долі у всеозброєнні і по можливості обійти багато з них.

Пророцтва Міллера

Коли наснилася дохла миша, сонник Міллера радить не особливо довіряти навіть найближчим. Для поточного періоду характерно загострене почуття заздрості, часом виходить з-під контролю. Будучи під його впливом, не завжди вдається втриматися від спокус і поганих вчинків.

Ім’я їм — легіон

Прогнозам,, до чого сниться не одна дохла миша, а багато, слід приділити особливу увагу. Найчастіше символ виявляється передвісником нещасного випадку або глобальної катастрофи.

Якщо приснилося багато мертвих гризунів, небезпека може підстерігати практично на кожному кроці. В рази зростає ймовірність стихійних лих: природних катаклізмів і масштабних техногенних аварій.

Якщо довелося бачити багато мишачих трупів, остерігайтеся блискавок, авіакатастроф, укусів змій та отруйних комах, короткого замикання. витівок недоброзичливців, будьте обережні на відпочинку біля водоймищ.

У щурячої компанії

Тлумачення сну, в якому фігурує не тільки дохла миша, але й істота побільше, набуває особливого змісту. Ось як пояснює сонник присутність мертвих щурів уві сні:

 • Якщо приснилися загиблі щури, наяву ви втомилися від прихованої ворожнечі;
 • Уві сні причиною гібілі щури стає той, хто наяву готовий дати відсіч;
 • Бачити «улов» в пастці означає, що біда обійшла стороною;
 • Образ понівеченої щури означає, що підступність ворогів не знає кордонів.
 • Якщо в реальному житті сновидец відчуває фобію до цих створінь, снотолкователь обнадіює. що в такому випадку значення побаченого уві сні нейтральне, сплячого нема чого боятися.

  Якого кольору мишки

  Сонник звертає увагу на те, якого кольору особина вам приснилася. Звичайні сірі часто уособлюють безпорадність сновидіння. В сонник Лоффа сірі шкурки загиблих, навпаки, символізують противника або конкурента, для якого ви недосяжні.

  Це не єдине пояснення, до чого сняться сірі мертві мишки. Якщо довелося бачити їх загибель, символ вказує, що ви досягнете найкращих результатів в команді співробітників.

  Якщо наснилася біла здохла мишка, ви ризикуєте образити одного.

  Мишенята, віджили своє,

  Цікаво дізнатися, до чого сняться маленькі дитинчата гризунів, чий вік виявився недовгим. Символ, який вам наснився, відображає накопичені дрібні образи і дратівливі чинники з повсякденності.

  Езотеричний оракул закликає акуратніше поводитися з грошима, особливо контролювати витрати. Маленькі і незначні, на перший погляд витоку можуть привести до фінансового краху.

  З особливою жорстокістю

  Коли трапляється бачити уві сні убитого мишеняти в крові або розчленованого — тобто, спосіб розправи явно перевищив потенційну загрозу — сонник попереджає, що доведеться мати справу з безпринципним і нещадним ворогом. Деякі тлумачі побоюються магічних атак.

  Снотолкователь апостола Сіменона Кананіта розставляє акценти інакше: образ, який примарився уві сні, пророкує долю вашого ворога в недалекому майбутньому.

  Хто все в будинок несе

  Виявити дохлу мишу в будинку не дуже-то приємно навіть уві сні. І все ж сонник Імператора не радить занадто засмучуватись. Те,, до чого сниться даний епізод, свідчить про наявність ділової хватки у сплячого.

  Східний сонник вважає, що дохла миша в будинку дає знати, чого не вистачає сновидцу для досягнення мети. Можливо, це кмітливість, гнучкість і амбіції — в східних культурах саме такими якостями наділені ці істоти за життя.

  Смачного!

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться є дохлу мишу. Сонник тлумачить цей не надто апетитний сюжет як можливість вивести на чисту воду таємного недоброзичливця.

  Символ в їжі також віщує сімейні негаразди. Якщо «сюрприз» опинився у воді, належить пролити чимало сліз, можливо, через нічого.

  Сонник дохла миша, до чого сниться дохла миша уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: