Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник довгий хвіст, до чого сниться довгий хвіст уві сні

Якщо вам наснився чийсь довгий хвіст, то, цілком ймовірно, ви залишили незавершеними якісь важливі справи, підказують тлумачі. Хоча деякі сонники, тлумачачи,, до чого сниться подібний образ, стверджують, що це — символ несподіванок і сюрпризів. Згадайте, чий хвостик вам привидівся уві сні, і ви зрозумієте, про що вас попереджає доля.

Тлумачення Міллера

Тлумачення сну про довгому хвості від сонника Міллера не настільки сумні, як багато інших. Так, наприклад, якщо ви бачите уві сні довгохвосту мавпочку, то це означає, що вас чекає веселий захід, до якого ви готувалися довгий час.

Уві сні у вас виріс довжелезний хвіст? Вас чекають зміни. Пригадайте, якщо «куприкове продовження» вам заважало, то це ознака того, що період спокою підійшов до кінця, і вас чекає час праці і турбот. А ось якщо воно вас зовсім не напружувало, то це означає, що ви ще довго будете радіти життю, радує сонник.

Хвостаті гризуни як символ монотонності праці і марності намагань

До чого сниться щур з довгим хвостом, пояснить Східний сонник: що б ви не робили, вас все одно засудять і обговорять. А ось якщо ви бачите щура з відрубаним хвостовим відростком, то у вас зміняться умови роботи на краще через зміну колективу.

Наснилося, що щур з довгим хвостище відгризає його собі? Ваш монотонний і безрадісний працю змінить тільки блискуча ідея.

А якщо бачите хвіст миші в своїй тарілці, то це сигнал про те, що ви даремно витрачаєте сили і енергію, у вас навряд чи вийде побороти обставини.

Пташині хвостики — знак дурниці і авантюр

До чого сниться довгий хвіст сороки, здогадатися не важко, віщає сонник Мандрівника — це ознака порожніх балачок і пліток. А ось якщо наснилося, що ви зуміли піймати балакучу птицю за хвостове оперення, то це бачення обіцяє одержання новин.

Тримати в сні за хвіст папуги — сигнал про наївності й дурості, яка дозволить недругам вершити «брудні справи» у вас за спиною.

А ось висмикувати уві сні перо з величезного хвоста-віяла павича — знак того, що ви схильні до авантюр, підказує сонник пастора Лоффа. Якщо не хочете неприємностей, які не вдавайтеся в афери, які обіцяють проблеми.

Бачити хвостик у себе на голові: Від рішучості до повільності

Побачити себе з волоссям, зібраним у довгий хвіст — ознака рішучості діяти, незважаючи на труднощі. Особливо добре, якщо волосся уві сні були темними — сили і впевненість у правильності своїх дій вас не залишать ні на хвилину.

Чоловікові примарилося, що у нього довге волосся, зібрані в пучок на верхівці? Це натяк на те, що він занадто довго розмірковує над вирішенням проблеми.

Хто ще приснився довгохвостим

Тлумачачи,, до чого сниться довгий хвіст, пригадайте, хто ще уві сні мав цим «органом», радять сонники. Наприклад:

 • Людина — пророкує неправильно прийняте рішення;
 • Хижак — обіцяє труднощі в спілкуванні через вашу багатослівності;
 • Риба — ви не зможете довести свою непричетність до справи, нічого не роблячи;
 • Рептилія — ​​вам варто побоюватися підступу ворогів або конкурентів;
 • Кінь — до удачі і везіння.
 • Сонник довгий хвіст, до чого сниться довгий хвіст уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: