Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник добрий тигр, до чого сниться добрий тигр уві сні

Бачити хижака — до небезпеки, жорсткій боротьбі з конкурентами. Однак, добрий тигр уві сні ламає всі стереотипи. Сновидіння означає витривалість, невтомність сновидіння, вміння долати труднощі і перемагати. І вже зовсім добре, якщо наснилися забавні тигренята, які грали і пустували. Щоб дізнатися, до чого сняться великі представники сімейства котячих, традиційні сонники пропонують враховувати всі нюанси.

Про що сповіщає сонник Міллера

Навіть доброму тигру уві сні психологи відводять роль хитруна і рекомендують насторожитися, якщо приснився хижак. Тигреня поруч з батьками, навпаки, обіцяє приємні клопоти з дітьми. Густав Міллер детально розписує,, до чого сниться господар тайги:

 • Мирно сплячий на галявині — до сімейних свят, урочистостей;
 • Атакуючий — до сварки з партнерами по бізнесу, колегами по роботі;
 • Тікає — до перемоги над суперниками;
 • Лижущий руки — до появи лицемірів в вашому оточення;
 • Сидить в клітці — до усунення перешкод;
 • Припадає до ніг сновидіння — до суспільного визнання.
 • Сміливо беріть владу в свої руки

  Бачити доброго тигра, що сідає біля ніг, — до тріумфу. Сновидіння означає, що про вас будуть розповідати в засобах масової інформації. Крім того, якщо наснилося, що глава сімейства котячих був з тигром, значить, публічна слава буде стабільною, закріпиться на довгі роки.

  Ніхто не зможе вас перевершити, якщо довелося уві сні бачити покірне тварина. Просування по кар’єрних сходах, сходження на п’єдестал пошани, отримання високого статусу — саме те,, до чого сниться хижак, добровільно впав поряд.

  Тримайте суперників в поле зору

  Якщо ж наснилося, що тварина лиже руки, обличчя, — насторожитеся. Суперник виявиться настільки хитрим і підступним, що спробує втертися в довіру. Сучасні сонники підказують: прийшла пора перевірити своє оточення, виключити можливість витоку інформації.

  А ось сонник Нострадамуса описуючи,, до чого сниться добрий тигр, звертає увагу на контакт, що виник у сні. Бачити господаря тайги смиренним і лагідним — не завжди добре. Таке послух може свідчити про те, що вороги підібралися до вас занадто близько.

  Займайтеся благодійністю

  Тлумачення сну з представниками сімейства котячих, укладеними в клітку, сонник Цвєткова зводить до повної перемоги над конкурентами. Вам вдасться вчасно виявити їх плани, зайняти лідируючі позиції, що неодмінно призведе до успіху, процвітання.

  Ще один чудовий знак — годувати тигреня або дорослого доброго тигра прямо з руки. Побачене уві сні підказує, що пора проявити благородство і роздати посильну допомогу людям, які її потребують. Традиційні сонники гарантують, що ваші доходи при цьому будуть тільки збільшуватися.

  Сонник добрий тигр, до чого сниться добрий тигр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: