Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник добрий собака, до чого сниться добрий собака уві сні

Добра собака уві сні практично завжди символізує дружню підтримку. Однак це не єдине тлумачення, яке пояснює,, до чого сниться тварина. Сонник поділиться найактуальнішими розшифровками.

За сонником Міллера

Наприклад, пан Міллер стверджує, що особливо ласкава велика псина обіцяє удачу в справах і уособлює друзів.

Тримайтеся в рамках!

Якщо наснилася велика і добра собака, то у вас є впливовий друг, який займає знатне становище.

Бачити уві сні спокійного пса означає, що ви відмінно ладите з оточуючими, що часто допомагає в житті. Велика собака обіцяє, що все складеться вдало, якщо ви будете утримувати себе в рамках.

Будьте пильні!

Починаючи тлумачення сну неодмінно слід пригадати окрас собаки. Якщо наснилася, що незнайома чорна собака лащилася до вас, то вважайте це попередженням про людей, здатних на підступність і інтриги.

Довелось бачити, що чорна псина вас захищала? Сонник вважає це ознакою вірності та зустрічі з давнім товаришем. Якщо чорна собачка просто йшла поруч, то по життю у вас є надійний приятель.

Вас захищають!

До чого сниться добрий собака біла? Сонник впевнений, що її явище обіцяє удачу на любовному фронті і в інших справах. Біла псина завжди є символом благополуччя і впевненого процвітання.

Якщо приснилося біла собака, будьте певні — ви перебуваєте під невпинним наглядом нетутешніх сил і вас бережуть від неприємностей ангели-хранителі.

Все владнається!

Якщо уві сні наполегливо лащиться руда добрий собака, то знайомство гарантує неприємності. Деякі люди задумають нашкодити вам і пустять в хід самі підступні методи.

Якщо ж руда собачка просто була дружелюбна, то сонник впевнений, що справи з фінансами підуть на лад і все владнається.

Розшифровка по породі

До чого ще сниться добрий собака? Для правильної інтерпретації необхідно хоча б приблизно врахувати її породу уві сні.

 • Будь-породистий пес символізує впевненість.
 • Дика собака — спробу знайти вирішення важливої ​​проблеми.
 • Мисливська — переживання в амурних справах.
 • Хорт — зміну місця проживання або роботи.
 • Шукач закликає до пильності.
 • Сторожова — бути обачнішими у виборі кола спілкування.
 • Гончак — поквапитися.
 • Вівчарка передрікає зустріч зі старими товаришами. Вона також може уособлювати і самого сновидіння, як людини, готового встати на захист.
 • Крім того сонник думає, якщо уві сні з’явилася вівчарка, то вам уготовано далеку подорож в чужу країну.

  Розраховуйте сили!

  До чого сняться відразу дві дружелюбні собачки? Вони уособлюють тандем, ділове партнерство або любовну пару. Судити напрямок можна по поведінці.

  Якщо ж наснилося, що у пса було відразу дві голови, то сонник впевнений, це натяк на те, що ви намагаєтеся робити одночасно кілька справ, а в результаті нічого не встигаєте.

  Що цінніше грошей?

  Якщо приснилося, що добрий собака була на ланцюзі, то вам доведеться відмовитися від численних розваг і зайнятися роботою.

  Але в підсумку ви отримаєте серйозну нагороду і найімовірніше вона не буде обчислюватися грошима.

  Крім того бачити уві сні тварина на ланцюзі означає, що ваші вороги не здатні протистояти вам.

  Потрібен відпочинок!

  До чого сниться ціла зграя миролюбних тварин? Це символ того, що вам доведеться працювати в дружному колективі.

  Одночасно сонник вважає це вказівкою на те, що не заважає трохи відпочити.

  Виключно добра собача зграя уві сні також є знаменням того, що в духовному зростанні вам сприяє незрима світла сила.

  Сонник добрий собака, до чого сниться добрий собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: