Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник добрий вовк, до чого сниться добрий вовк уві сні

Якщо уві сні до вас з’явився добрий вовк, то сонник підозрює, що вам не вистачає підтримки, дружньої участі і товариських відносин. До чого ще сниться цей дикий звір?

Побудуйте свою свободу!

Уві сні вовк взагалі відображає прагнення або потреба в свободі. Він закликає будувати свої відносини таким чином, щоб в них враховувалися інтереси всіх сторін.

Ця тварина символізує позитивні думки як сновидіння, так і оточуючих. Якщо ж вовк з’явився в будинку, то в реалі будуть улагоджені справи з владою.

Скоро заміж?

До чого сниться добрий вовк незаміжньої дівчини? Сонник впевнений, що він знаменує сватання, особливо якщо приснився на Святки або інший значиме свято.

Якщо дівчина не злякалася звіра і пішла з ним, то подружнє життя буде легкою і гармонійною. Якщо ж дівчина зазнала уві сні переляк і втекла від вовка, то шлюб для неї стане нав’язаним і невдалим.

Якщо пощастило бачити цілу зграю доброзичливо налаштованих тварин, то в родині настане лад і спокій.

Придивіться до друзів!

До чого добрий вовк сниться чоловікам? На думку сонника, він є символом незалежності, життєвої сили і активності. Якщо звір приснився бізнесменові, то йому вдасться укласти неймовірно вигідну угоду.Для всіх бачити доброзичливого вовка уві сні означає кінець негодам і хвилювань. Але пам’ятайте, якщо був накритий шкурою овечки, то віроломний «друг» готує вам велику підлість.

Індикатор здоров’я

Дуже часто добрий вовк відображає стан здоров’я. Якщо уві сні довелося бачити бадьорий, красиве і сильне тварина, то вам не страшні хвороби і приготували довгі роки життя.

Якщо ж приснився хворий, обдертий і брудний дзига, то сонник радить з гідністю зустріти теж зло болюче і по можливості його перемогти.

Підказка Міллера

В сонник Міллера зазначено, що вовк уособлює відважного, розумного, але безтурботного товариша. Незважаючи на свою уявну безтурботність, в потрібний момент він здатний проявити найкращі якості.

Відображення внутрішнього

До чого сниться білий добрий вовк? Сонник впевнений, що цей образ має безпосередній зв’язок з духовністю і часто передає внутрішній стан сновидіння.

Білий хижак символізує такі якості як доброта, милосердя, впевненість. Його явище означає, що у вас є тісний зв’язок з вищими силами або знаменує закінчення несприятливого періоду.

Трактування дій

На жаль, саме білий вовк може стати вісником смерті близької людини або знайомого. У цьому варіанті сонник радить робити тлумачення сну з урахуванням дій.

 • Хижак підбіг до вас — подія вже відбулася.
 • Вкусив — чекайте збитків і втрат.
 • Чути його виття — до новин.
 • Брати участь в цькуванні — до грандіозного скандалу і розриву.
 • Битися — ви самі затіє сварку.
 • Перемогти — відносини зіпсуються.
 • Вбити — до великих неприємностей.
 • Їхати верхи — до торжества.
 • Вам допоможуть!

  До речі, якщо вам трапилося перетворитися уві сні в вовка, то наяву відчуєте цілу гаму позитивних емоцій. Приснився добрий вовк, за яким ви доглядали? До набуття нового друга.

  Якщо ж уві сні він приніс вам видобуток, то сонник вважає, що ви отримаєте таємні знання і за підтримки невідомих сил досягнете бажаного в езотеричному, духовному сенсі.

  Сонник добрий вовк, до чого сниться добрий вовк уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: