Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник довгі нігті, до чого сниться довгі нігті уві сні

Доглянуті довгі нігті на ногах і на руках уві сні символізують відмінне самопочуття, прибуток, успіх на сцені, перемогу над конкурентами. Сучасні сонники дають в основному позитивну трактування, рекомендують сміливо починати нові справи. Особливо, якщо довелось бачити красивий і вражаючий манікюр. А ось, до чого сняться брудні нігтики у чоловіка, жінки або навіть у дитини, розглядати потрібно з урахуванням деталей сновидіння.

Рекомендації сонника Міллера

На думку психологів довгі нігті можуть бачити уві сні впевнені в собі люди, які вміють досягати цілей. Якщо приснилося, що вони у відмінному стані, це означає, що сновидець незабаром знайде бажане. Запущені, брудні і надломлені символізують безсилля, важкі переживання.

В сонник Густава Міллера добре освітлені моменти, до чого сняться вони в різних інтерпретаціях:

 • На руках — до процвітання, вмінню захопити протилежну стать;
 • На ногах — до переїзду, подорожі;
 • У чоловіка — до розширення бізнесу;
 • У дитини — до вороху домашніх турбот, організації урочистостей.
 • Пристрасний роман і нові захоплення

  Довгі нігті свідчать про темпераментної натурі сновидіння. Особливо, якщо наснилося, що вони покриті яскравим лаком. Італійські сонники взагалі приймають їх за фалічний символ. Тлумачення сну італійці зводять до еротичної підгрунтя. При цьому не важливо, у кого уві сні був красивий манікюр — у вас, або ви милувалися їм з боку.

  Нігтики різної довжини говорять про велику кількість партнерів. І жінкам, і чоловікам таке сновидіння обіцяє сплеск романтичних почуттів, свіжий струмінь у відносинах. Готовність до інтиму, захопленість протилежною статтю — саме те, до чого сняться доглянуті пальчики.

  Успіх в бізнесі, кар’єрі

  Нарощувати довгі нігті уві сні на руках і на ногах — до моментального зльоту на ниві творчості, вигідним угодам, налагодженню відносин з начальством, старшими родичами. Якщо приснилося, що довелося бачити манікюр різної довжини, будьте готові пробиратися до вершин слави крізь ряд проблем, розштовхуючи конкурентів. Сновидіння означає важке, але впевнене просування до мети.

  Традиційні сонники докладно описують,, до чого сниться самостійно доглядати за пальчиками на руках, на ногах. Виявляється, в недалекому майбутньому вам належить організувати велике торжество будинку, поклопотатися про вступ до вищого навчального закладу, або зайнятися переїздом на нове місце проживання.

  Чого треба побоюватися

  Брудні, зламані, покусані довгі нігті уві сні нічого доброго не віщують. Вважається, що людина енергетично ослаб, морально зломлений, якщо наснилося, що довелося ховати руки, ноги від сторонніх очей, відчути сором за свій неохайний вигляд.

  Сонники попереджають: напередодні важливих переговорів, іспитів, співбесіди будьте гранично уважні, підготуйтеся до несподіваних поворотів, складних питань.

  Сонник довгі нігті, до чого сниться довгі нігті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: