Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник довга спідниця, до чого сниться довга спідниця уві сні

Побачена уві сні довга спідниця часто символізує бажання щось приховати, захиститися від чогось. Однак сонник трактує цей знак і як вказівку на особисте життя сновидіння, любовні відносини. Зрозуміти,, до чого сниться таке бачення, допоможе колір спідниці, її вид, а також загальне враження від сновидіння.

Загальна тлумачення

Довга спідниця уві сні є символом захищеності. Навіть якщо наяву виникне критична ситуація, сновидцу на допомогу хтось прийде або обставини зміняться, все вирішиться благополучно.

Також має значення колір. Так, якщо вона червона — попереду якась радість: на особистому фронті або на роботі. Чорна ж, передбачувано, інтерпретується сонниками як знак печалі, але разом з тим попередження не робити необачних вчинків.

До чого сниться довга спідниця з розрізом? Якщо він красиво підкреслює красу ніг — сновидіння обіцяє успіх. Коли ж він надто великий, заважає при ходьбі — досягненню мети заважають якісь перешкоди, втім, сонник підкреслює: людині під силу їх здолати.

Колір спідниці

Чорна довга спідниця уві сні попереджає про деяких випробуваннях. Не варто їх боятися, завдяки вашим зусиллям все закінчиться благополучно.

Також ця деталь гардеробу чорного кольору, приснився жінці, сигналізує: вона прагне приховати свою природну сексуальність. Сонник попереджає: треба розібратися в собі, інакше виникнуть труднощі.

Коли жінці приснилася червона — це означає мрії мати пристрасного сексуального партнера. Чоловікові ж такий знак вказує на його гаряче бажання володіти жінкою, до здійснення якого пора зробити певні кроки.

До чого сниться біла? Сплячий отримає якесь звістка, лист, важливе повідомлення. Швидше за все, воно буде приємним.

Матеріальний достаток

Молодій дівчині надягати довгу спідницю уві сні, особливо білу або інший приємною забарвлення, означає, що хороший чоловік забезпечить їй достаток. Він буде давати все необхідне і навіть трохи більше. Однак така ідилія тривати може недовго — готуйтеся до змін.

Нова — до грошей. Приснився символ віщує несподіваний прибуток або грошову вигоду. Сонник радить: постарайтеся розпорядитися ними так, щоб зміцнити своє фінансове становище.

Любов, стосунки

До чого сниться червона довга спідниця? Цей колір і інші червоні відтінки уві сні символізують сексуальність. Сновидіння може передвіщати нове знайомство, здатне принести багато пристрасті.

Біла — обіцяє благополуччя на особистому фронті. Оскільки це колір чистоти, рівноваги, приснився символ обіцяє тривалі любовні відносини. Коли ж вона забруднилася так, що довелося прати — мабуть, є якісь труднощі. Сонник рекомендує швидше їх вирішити, щоб не створювати ще більших проблем.

Довга спідниця з розрізом, в якій уві сні ви виглядаєте шикарно — віщує наяву захоплення чоловіків, заздрість подруг. Якщо виникне романтичне захоплення, сонник радить утриматися від зайвої відвертості з подругами — цінуєте свої зароджуються стосунки, адже їх можна легко зруйнувати.

Присниться жінці нова максі символізує потреба в любовну пригоду. Можливо, ви давно не відчували себе дівчиною, глянувши на яку, чоловік хоче її завоювати? Дайте йому можливість зробити це і подарувати вам масу незабутніх емоцій.

Сонник довга спідниця, до чого сниться довга спідниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: