Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дирижабль, до чого сниться дирижабль уві сні

До чого сниться дирижабль? Сонник стверджує: він обіцяє любовні втіхи, радість, зрушення в справах сплячого, кар’єрний зліт. Але разом з тим такий символ уві сні може стати попередженням про значні збитки, помилки, небезпечних обставин.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує різні подробиці:

 • Що лежить на землі — лінь заважає вам досягати хороших результатів;
 • Злітає — попереду великі можливості;
 • Повільно ширяє вгорі — отримаєте известия;
 • Падаючий — глибоке розчарування;
 • Успішно приземляється — важка справа благополучно завершиться.
 • Сонник Міллера: справи зупиняться

  До чого сниться бачити висить в повітрі дирижабль? Наяву справи сновидіння застопоряться. Виникнуть перешкоди або треба буде почекати слушного моменту.

  Здійсніть гідний вчинок

  Приснилося бачення віщує: сплячий незабаром зробить відважний вчинок і заслужить повагу багатьох знайомих.

  Бачити дирижабль, готовий злетіти уві сні — наяву потрібно налаштуватися планомірно рухатися, щоб досягти поставленої мети, не відступаючи при найменших ознаках труднощів.

  Літати на ньому в небі — потрапите в делікатну або пікантну ситуацію, яка буде вимагати творчого підходу або несподіваного рішення.

  Любовні втіхи, успішний хід справи

  До чого сниться спостерігати дирижабль, що летить по небу? Сонник Фрейда підказує: для чоловіка це символ сексуальності, доброго здоров’я і привабливості для жінок.

  Уві сні самі піднімаєтеся на ньому вгору? Це означає: чекають приємні любовні втіхи.

  Наснилося бачити піднімається вгору дирижабль? Сонник обнадіює: скоро справа сплячого зрушиться з мертвої точки.

  Літати на дирижаблі іноді віщує: доведеться освоїти нову, незвичну для себе роль. Не потрібно хвилюватися — ви зможете впоратися. Та й треба ж іноді пробувати щось нове.

  Стримуйте фантазії, подаруйте собі нові враження

  Також приснилися польоти на дирижаблі вказують: сновидец схильний до мрій, фантазій. Це непогано, але надмірне захоплення уявними світами або ситуаціями може принести шкоду.

  Бачення уві сні про це літальному апараті може свідчити про нестачу яскравих або позитивних емоцій. Треба побалувати себе новими враженнями або змінити обстановку.

  Кар’єрний злет, здійснення надій

  До чого сниться, ніби він піднімається, а ви милуєтеся відкривається панорамою, розсувними горизонтами? Сонник обіцяє: попереду несподіваний кар’єрний зліт.

  Стежити уві сні за польотом з боку означає: будете напружено шукати вихід зі складного становища. У підсумку зможете позбутися від неприємностей.

  Побачили кілька летять дирижаблів відразу? Ваші надії і мрії обов’язково здійсняться. А парад цих літальних апаратів обіцяє радість і захоплення наяву.

  Небезпечні обставини, збитки

  Наснилося, ніби летите на дирижаблі, але пориви вітру розгойдують його? Сновидіння попереджає: можете потрапити в небезпечну ситуацію внаслідок власних безтурботних вчинків.

  Якщо ж зазнали катастрофи — за сонником, чекають значні збитки через вашу необережності.

  Сонник дирижабль, до чого сниться дирижабль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: