Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник довга сукня, до чого сниться довга сукня уві сні

До чого сниться довга сукня? Сонник трактує цей образ часто дуже сприятливо. Побачений уві сні, він обіцяє дружбу, нового шанувальника, втілення надій. Але іноді приснився символ може попереджати про плітки, брехні, сумних вістях.

Вас чекають приємні події

Довга сукня уві сні часто провіщає несподіванка, приємне здивування. Це може бути новина, подія або вчинок людини, від якого такого абсолютно не чекали.

До чого сниться незвичайне довга сукня в підлогу? Сонник обіцяє вам відвідування серйозного важливого заходу, цікавої події, презентації.

Що відчували уві сні?

Приснився сюжет часто супроводжують емоції, їх також потрібно брати до уваги при тлумаченні сновидіння. Так, якщо ви бачили на собі червону сукню уві сні і при цьому відчували радість — сонник стверджує: попереду велика любов, здатна принести незабутні переживання.

Але якщо, дивлячись на червоне, ви тривожилися або відчували страх — що відбудуться незабаром принесуть щось недобре. Тому слід уникати сумнівних розваг і вести себе обережніше.

До чого сниться бачити себе в синьому? Як повідомляє сонник, це говорить про надмірну мрійливості сновідіци. Потрібно більш реалістично сприймати навколишню дійсність, щоб не розчаровуватися. Також синій наряд відображає вірність сновідіци, її відданість своїм ідеалам, справі, якійсь людині.

Забарвлення розповість багато про що

Тлумачення сну надає великого значення колірної гамі приснився довгої сукні. Якщо воно:

 • Червоне — належить сварка;
 • Синє — швидка зустріч з новим шанувальником;
 • Зелене — надії здійсняться;
 • Рожеве — міцна дружба: є надійний друг, якому можна відкрити свої секрети;
 • Жовте — вас оточують брехня, плітки, заздрість;
 • Блакитне — чекає подорож;
 • Золотисте — наяву спонсор надасть допомогу;
 • Чорне — отримаєте сумні звістки;
 • Біле — швидке одруження.
 • Також світле довге плаття уві сні — рожеве або блакитне — віщує романтичні переживання, швидку закоханість. А що висить в шафі зелене, по сонником, обіцяє: начальство оцінить старання сплячого по достоїнству.

  Приснилося чорне часто є передвістям невеликий апатії через втому. Потрібно просто відпочити, оточити себе позитивом. Біле уві сні означає серцеву радість.

  Помаранчеве або інших їдких кольорів — вказує на егоїстичність сновідіци, її самовпевненість, нахабство, від яких краще позбавлятися.

  Що робили з ним?

  До чого сниться міряти такий наряд і купувати його? Сонник обіцяє великий прибуток. Можливе отримання грошового подарунка або збільшення зарплати.

  Наснилося одягати когось в нього? Таке бачення, незалежно від того, хто саме фігурував там, символізує дуже міцну дружбу. Навіть якщо наяву ще немає такого друга — незабаром він з’явиться.

  До чого сниться надіти красиве, ошатне вечірнє плаття? Дівчину чекає веселощі, задоволення. Нове красиве обіцяє нові знайомства, події, взагалі початок нового життя.

  Мрії збуваються!

  Красиве довге плаття на манекені у вітрині магазину, яким уві сні милувалася жінка, обіцяє: з’явиться можливість швидко і не витрачаючи занадто багато зусиль здійснити свою мрію. Зараз найбільш сприятливий час для цього, потрібно тільки не вагаючись зробити перший крок.

  Багате, розкішне — згідно сонником, означає: жінці належить життя в достатку. Можливо, вона вдало вийде заміж за багатого людини або отримає хороший спадок.

  Сонник Міллера: сприятливий знак

  Бачити уві сні витончене шовкове довге плаття для молодої жінки хороший знак. Наяву вона отримає загальне визнання, вразивши всіх своїми хорошими манерами, бездоганною поведінкою і розумом.

  Сонник довга сукня, до чого сниться довга сукня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: