Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дискотека, до чого сниться дискотека уві сні

Якщо напередодні того, як вам приснилася дискотека, ви відвідали нічний клуб або брали участь в танцювальному батл, то не варто шукати пояснень,, до чого сниться це веселий захід — просто мозок, переповнений враженнями, видав вам події, які відбуваються в житті. Інше питання, якщо ви давно вже ніде не танцювали, а ось, уві сні запалювали на танцполі. Тоді сновидіння має своє тлумачення, віщають сонники.

Трактування Міллера

Танці, яку б спрямованість вони в собі ні несли, що молодіжні тусовки, що класичні бали, за сонником Міллера завжди обіцяють веселощі.

Наснилося, що вас покликав на дискотеку в клуб скромний хлопчина або спекотний мачо, який вам симпатичний? Можете сподіватися на те, що відносини будуть мати продовження, радує психолог. А якщо бачите уві сні, що ви потрапили в клуб випадково, то ця мрія — провісник несподіваних подій.

Сучасні дискотеки: Від зіпсованої репутації до веселого легковажності

До чого сниться, що ви — зірка модного клубного танцполу? За версією, яку пропонує сонником Мандрівника, це означає буквально наступне: ви можете зробити помилку, зізналася, що обернеться для вас втратою поваги друзів і зіпсованою репутацією.

А ось, танцювати уві сні в школі — означає легковажність, яке не принесе вам нічого, крім весело проведеного часу, радує сонник. Особливо чудово, якщо приснилася дискотека в школі, на якій ви колись були присутні.

Танці «Кому за…», як показник ступеня відповідальності

Бажаючи зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви бачите себе на дискотеці, для певної вікової групи, уточніть спочатку, чи належите ви до цього віку в реальності, радить сонник пастора Лоффа.

Так, наприклад, якщо ви молоді, а на дискотеці уві сні присутні люди, які набагато старше вас, то це означає бажання «перестрибнути» через певні події, які повинні незабаром статися в житті.

А якщо ви надто дорослі для контингенту, що зібрався на дискотеці уві сні, хоча танці призначені саме для вашого вікового пласта, то такий сюжет пояснюється просто: ви впевнені, що лише ви здатні впоратися з дорученням начальника.

Ретро-вечірки — ознака «неотпускающего» минулого

Тлумачення сну, в якому ви збираєтеся на дискотеку, присвячену вечіркам минулих років або навіть епох, обіцяє смуток і меланхолію по тому, що вже пройшло і не має можливості повернутися, пояснює Сучасний тлумач сновидінь.

А якщо наснилося, що ви весело проводите час під музику минулих років, то таке бачення позначає випадкову, але радісну зустріч з тим, кого давно не бачили.

Дискотечний контингент

Залежно від того, кого саме ви бачили уві сні на дискотеці, залежить і пояснення сюжету, впевнені сонники. Отже, ось, до чого сниться:

 • Молодь — ви даремно витратите час на справу, не варте уваги;
 • Люди похилого віку — вас чекає достаток і блискучі перспективи;
 • Діти — до сімейного щастя і спокою;
 • Казкові персонажі або тварини — хтось або щось вас приємно здивує.
 • Сонник дискотека, до чого сниться дискотека уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: