Сонник дискотека, до чого сниться дискотека уві сні

Якщо напередодні того, як вам приснилася дискотека, ви відвідали нічний клуб або брали участь в танцювальному батл, то не варто шукати пояснень,, до чого сниться це веселий захід — просто мозок, переповнений враженнями, видав вам події, які відбуваються в житті. Інше питання, якщо ви давно вже ніде не танцювали, а ось, уві сні запалювали на танцполі. Тоді сновидіння має своє тлумачення, віщають сонники.

Трактування Міллера

Танці, яку б спрямованість вони в собі ні несли, що молодіжні тусовки, що класичні бали, за сонником Міллера завжди обіцяють веселощі.

Наснилося, що вас покликав на дискотеку в клуб скромний хлопчина або спекотний мачо, який вам симпатичний? Можете сподіватися на те, що відносини будуть мати продовження, радує психолог. А якщо бачите уві сні, що ви потрапили в клуб випадково, то ця мрія — провісник несподіваних подій.

Сучасні дискотеки: Від зіпсованої репутації до веселого легковажності

До чого сниться, що ви — зірка модного клубного танцполу? За версією, яку пропонує сонником Мандрівника, це означає буквально наступне: ви можете зробити помилку, зізналася, що обернеться для вас втратою поваги друзів і зіпсованою репутацією.

А ось, танцювати уві сні в школі — означає легковажність, яке не принесе вам нічого, крім весело проведеного часу, радує сонник. Особливо чудово, якщо приснилася дискотека в школі, на якій ви колись були присутні.

Танці «Кому за…», як показник ступеня відповідальності

Бажаючи зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви бачите себе на дискотеці, для певної вікової групи, уточніть спочатку, чи належите ви до цього віку в реальності, радить сонник пастора Лоффа.

Так, наприклад, якщо ви молоді, а на дискотеці уві сні присутні люди, які набагато старше вас, то це означає бажання «перестрибнути» через певні події, які повинні незабаром статися в житті.

А якщо ви надто дорослі для контингенту, що зібрався на дискотеці уві сні, хоча танці призначені саме для вашого вікового пласта, то такий сюжет пояснюється просто: ви впевнені, що лише ви здатні впоратися з дорученням начальника.

Ретро-вечірки — ознака «неотпускающего» минулого

Тлумачення сну, в якому ви збираєтеся на дискотеку, присвячену вечіркам минулих років або навіть епох, обіцяє смуток і меланхолію по тому, що вже пройшло і не має можливості повернутися, пояснює Сучасний тлумач сновидінь.

А якщо наснилося, що ви весело проводите час під музику минулих років, то таке бачення позначає випадкову, але радісну зустріч з тим, кого давно не бачили.

Дискотечний контингент

Залежно від того, кого саме ви бачили уві сні на дискотеці, залежить і пояснення сюжету, впевнені сонники. Отже, ось, до чого сниться:

 • Молодь — ви даремно витратите час на справу, не варте уваги;
 • Люди похилого віку — вас чекає достаток і блискучі перспективи;
 • Діти — до сімейного щастя і спокою;
 • Казкові персонажі або тварини — хтось або щось вас приємно здивує.
 • Сонник дискотека, до чого сниться дискотека уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: