Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дошки, до чого сниться дошки уві сні

Дошки — один з найбільш що ні на є суперечливих символів. Не можна сказати однозначно, що означає сновидіння, в якому вона фігурує. Все залежить від того, що це була за дошка, в якому стані, для чого використовувалася. Побачивши уві сні дошку, проаналізуйте свій сон, згадайте подробиці і загляньте в сонник, він дасть вам відповіді на питання «до чого сниться дошка»!

Будівельний матеріал як символ фізичної праці

Бачити уві сні нові рівні дошки для будівництва — для досягнення цілей вам потрібно буде докласти зусиль, але зате все вийде так, як ви хотіли.

Пиляти або тесати уві сні дощечки — до важкої роботи, фінансовий дохід від якої не буде таким величезним, як докладені зусилля.

Складати уві сні в штабель будівельні матеріали — до фізичної праці, чим довше штабеля, тим вигідніше справа, пророкує сонник Міллера.

Тягати по будмайданчику колоди — до тривалих проблем, пов’язаних з роботою.

Наснилося, що ви скалку собі руку — тривалі фінансові труднощі принесуть вам чимало клопоту, пророкує сонник Ванги.

Шкільні клопоти — веселощі і радість увійдуть в життя

Сниться сон, що вас викликали до дошки відповідати на запитання вчителя — тлумачення таке: правильно відповіли — до веселощів і радості, неправильно — будете сумніватися в чомусь.

Наснилося, що ви пишете крейдою по шкільній дошці в класі — в реальному житті ви дуже замкнуті в собі і завжди прагнете перед кимось звітувати за свої вчинки, проте дане сновидіння символізує вашу готовність стати більш рішучим і самостійним, трактує Весняний сонник.

Прати все те, що написано крейдою на класній дошці — ви впевнена в собі людина, що не знає сумнівів. Подібний сон — знак вашої рішучості змінювати щось у своєму житті.

Наснилося, що ви зі своїми друзями граєте в шахи, розставляючи фігури по шахівниці — до цікавого, але спокійного дозвілля.

Домашнє начиння — до спокійного і тихого щастя

Бачити уві сні, що ви б’єте по обробній дошці молотком — ваше сімейне благополуччя в ваших руках, пророкує Місячний сонник.

Наснилося, що ви купили нову прасувальну дошку — дітям необхідно ваше участь в їх житті, турбота і ласка. Не забувайте про це.

Сниться, що ви катаєтеся з крижаної гірки на кухонній або пральної дощечці — заради щастя своїх домочадців ви здатні на будь-які вчинки, навіть на неординарні.

Вибирати в магазині прасувальну дошку і відчувати при цьому складності, так як вам подобається багато варіантів — ви в даний момент стоїте перед вибором: сімейне щастя або кар’єрне зростання. Не переживайте, щоб ви не вибрали, все складеться чудово.

Ходити по дошках — стережіться зробити помилку

Ходити по дерев’яному перекриттю в новобудові — перш ніж на щось зважитися, зважте всі «за» і «проти», радить сонник Цвєткова.

Уві сні ви бачите, що на мосту, по якому вам необхідно йти, настелені напівзгнилі дощечки — прагнучи сподобатися людині, яка вам симпатична, можете наробити багато помилок. Будьте обережні в своїх вчинках.

Бігати по дошках, розкладеним на вулиці замість пішохідних доріжок — хтось намагається ввести вас в оману, щоб отримати вигоду для себе. Не довіряйте найближчим часом нікому, радить Ісламський сонник.

Прибивати одне до одного, скріплюючи між собою, досточки для підлоги — не вірте чуткам, хтось спеціально розпускає брехливу інформацію. Якщо є сумніви, запитайте безпосередньо у того, про кого ходять чутки.

Меблеве виробництво або Вас чекає фінансова стабільність

Сниться, що ви робіть дерев’яні меблі — до фінансово успішним заходам, обіцяє Східний сонник.

Наснилося, що ви виточили з дерева різьблений шаховий столик — гроші принесуть вам дуже великі доходи, але за умови правильного їх використання.

Сняться нові дерев’яні напівфабрикати для збірки туалетного або кухонного столика — перед прийняттям рішень, пов’язаних з фінансовими питаннями, обов’язково порадьтеся з кимось із розбираються в цьому людей, тоді вас чекає успіх.

Купити матеріал для ліжка йога і забивати в неї цвяхи — не поспішайте вкладати гроші, притримайте їх поки «під матрацом», дає пораду сонник Нострадамуса.

Старі, брудні пиломатеріали — бережіть своє здоров’я

Сниться, що ви несете гнилі дошки на переробку — вам необхідний відпочинок, ви дуже втомилися. Зробіть перерву в роботі, інакше зляжете з нездужанням.

Лежати уві сні на купі різноманітних пиломатеріалів, але відчувати під собою м’якість — до можливих болів в спині або попереку, пророкує Жіночий сонник.

Наснилося, що старі статеві дошки залило водою і вони набрякли — можливо, вас потурбує сечостатева система.

Сонник дошки, до чого сниться дошки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: