Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дощ — до чого сниться?

Сучасний Сонник

У снах дощ завжди є передвісником сліз і важливих подій в житті людини. Рідкісні краплі дощу говорять про появу невеликих неприємностей, через які ви будете хвилюватися, нервувати і плакати. Каламутні краплі, які падають, як при сповільненій зйомці, сповіщають сплячого про майбутні йому душевних переживаннях, які викличе зрада коханої людини. Якщо краплі дощу потрапляють на пісок і зникають в ньому, то сон говорить, що змінюють вам не перший день. Якщо дощ залишається на поверхні піску, то вам належить дізнатися про обман.

Сниться, що краплі дощу колами розходяться на водній гладі річки або струмка, — це попередження сплячого про майбутню сварці з другою половинкою. Будьте обережні, тому що вона може стати причиною розриву відносин. Якщо уві сні течія швидка, а на поверхні каламутної води плаває сміття, то про зраду будуть пліткувати, злословити, розпускати чутки. Якщо у воді видніються камені, то вони попереджають сплячого про швидку розлуку або майбутнє розлучення. Падаючий на землю суцільною стіною, сильний дощ сниться до неприємних пригод, інцидентів, конфліктів на роботі і сварок з близькими людьми.

Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні злива — значить, скоро Ви відчуєте велику тривогу. Потрапити під теплий літній дощ — до радості, ви знову відчуєте себе юним і безтурботним, а в сім’ї пануватиме мир і спокій. Бачити низькі грозові хмари — тривожні новини. Потрапили під дощ люди — не варті довіри друзі. Потрапити під зливу — до фінансової удачі. Вам виплатять премію або підвищать на посаді.

Промокнути під дощем наскрізь — ваша відкритість з оточуючими обернеться неприємностями. Жінці цей сон говорить про її зайвому легковажність і пророкує осуд оточуючих. Якщо ви встигли сховатися від дощу, значить, зумієте уникнути проблем. Стежити в вікно за негодою віщує удачу. Стук крапель по даху до сімейних радощів. Але якщо уві сні ви стривожені — чекайте хвороба. Сон, в якому дах будинку продірявилася, а зі стелі ллється чиста вода радить уникати сумнівних задоволень. Якщо вода брудна вас чекають проблеми і біди.

Сонник Лонго

Потрапити під дощ: до порожніх розмов. Швидше за все, до такого безглуздого поведінки вас змусять обставини, однак пам’ятайте, що працювати мовою без толку — непотрібна втрата енергії. Спостерігати з вікна, як на вулиці йде дощ: сон означає, що у вашому житті скоро почнуться зміни. Вони будуть носити незвичайний характер і виражатися в тому, що ви робите, абсолютно невластивим вам справою і всією душею віддастеся новому потягу. Воно дуже сильно вплине на ваше ставлення до життя і до тих, хто вас оточує. Ви як би заново подивіться на все і на самого себе, а способу життя, який ви вели раніше, ви будете сильно дивуватися. Йти по калюжах під час зливи: до радісної і довгоочікуваної вести, що стосується службових справ. Цілком можливо, що мова йде про підвищення зарплати.

Сімейний Сонник

Промокнути під дощем — до сімейних чвар або нетривалої хвороби. Якщо вам присниться, що дощ намочив вам голову, то стережіться пристрасті, яка може пошкодити вашим справах і відносинам в сім’ї. Грибний дощ уві сні — передвісник приємних змін. Сильний тривалий дощ з вітром — до невдач, розчарувань, великих втрат або навіть небезпекам і розорення. Тільки біднякам такий дощ обіцяє тривалу спокійну, але сумну життя. Тихий дрібний дощ — знак жалю і виправдань. Прямий тривалий дощ без вітру і бруду пророкує збитки і розорення для торговців. Однак фермерам він обіцяє багатий урожай і хороші доходи. Іноді такий сон пророкує пусте проведення часу. Дивіться тлумачення: Злива.

Ісламський Сонник

Якщо дощ без шкоди, то це знак благополуччя, спадку, милості і життя людини і землі. Але якщо уві сні дощ повсюдно заподіює шкоду або з неба сипляться камені або капає кров, то це вказує на гріхи і непослух звітів Аллаха. Рясний і тривалий дощ, означає, підвищення врожаю і зниження цін на харчові продукти, а також Правильний Шлях і знання: Сказано в Корані: «Ми з неба ллємо благославение дощ, і з ним будуємо все злаки і сади». (Сура, Каф, 9). А іноді дощ уві сні означає попередження від Аллаха. Тремтіти уві сні, значить, випробувати труднощі від правителя і його указів.

Сонник Лоффа

Погода уві сні зазвичай не представляє інтересу для аналізу, за винятком тих випадків, коли вона з якихось причин потрапляє в поле зору сплячого. Дощ є одним з таких «помітних» винятків. Причина криється в прямому взаємозв’язку Води з родючістю, яке визнається багатьма культурами. У снах, де між дощем і родючістю стоїть знак рівності, дощ наділений особливими якостями. Він може просто припинити посуху або піти в закритому приміщенні, причому тільки на певних людей. Чи є дощ джерелом вашого занепокоєння або приємним доповненням до сценарію сновидіння?

Сонник Фрейда

Дощ є символом сім’явиверження і запліднення. Якщо жінка мокне під дощем, то вона хоче мати дитину. Якщо чоловік мокне під дощем, то він схильний до занять онанізмом. Якщо жінка сховалася від дощу, то вона боїться небажаної вагітності. Якщо чоловік сховався від дощу, то у нього проблеми з потенцією. Якщо дитині сниться, що він вкриває матір від дощу, то він не хоче появи в будинку нових дітей. Якщо ви уві сні намокли під дощем і замерзли, то, напевно, з вас просто сповзло ковдру!

Сонник Ванги

Гроза з поривчастим вітром символ війни. Летний дождь уві сні змиє ваші гріхи в реальності. Також сон може означати що у вас розвинена інтуїція або паранормальні здібності, але це вас лякає, і ви пригнічуєте їх. Веселка, що з’явилася після дощу — чорна смуга закінчилася, а всі питання вирішуватимуться оптимальним для вас чином.

Еротичний Сонник

Якщо Вам сниться теплий літній дощик, в Вашій родині настане ідилія і гармонія, про які можна тільки мріяти. Якщо дощ затяжний або холодний — це знак напружених відносин. Ви натрапите на стіну нерозуміння з боку коханої людини. Можливо, Вам потрібно лише перечекати цей «дощ» під який-небудь затишній дахом.

Англійська Сонник

Бачити уві сні дощ — це пророкування прийдешніх турбот, клопоту, особливо якщо у Вашому сні дощ сильний і супроводжується шаленим вітром. Потрапити уві сні під теплий, м’який весняний дощик — дуже хороший знак, що пророкує сприятливі обставини і щасливу любов.

Китайський Сонник

Йти в похмуру похмуру погоду — нещасливі ситуації. В дорозі потрапляєш під дощ — буде частування і випивка. Дощові черв’яки — віщує щастя в справах, пов’язаних з сільським життям. Прояснюється небо і припиняється дощ — незабаром пройдуть всі печалі і турботи.

Сонник Цветкова

Марними втрата часу; тихий — виправдання; сильний — велика невдача; промокнути — застій, хвороба; крізь сонце, сліпий дощик — приємна зміна. Також см. Промокнути, Гроза, Град.

Сонник Менегетті

Сон означає депресію або яскраво виражену інтравертного суб’єкта, здатні розвинути стійкий комплекс неповноцінності, якщо для цього складуться сприятливі умови.

Езотеричний Сонник

Побачити уві сні дощ — сон передвіщає вам відчуття безпеки і комфорту. Потрапити під нього — належить очиститися, омитися, можливо, сльозами полегшення.

Сонник Мандрівника

Розчарування, застійний період життя; нездужання. Приємний, спокійний з сонечком (грибний) зміна на краще; заспокоєння, задоволеність.

Сонник Хассе

Невеликий, тихий — виправдання; рясний — велика удача; крізь Сонце — приємна зміна; бути вимоченим — хвороба.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: