Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дерево — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Дерево, як матеріал, з якого виготовляють різні предмети — є одним з головних жіночих символів. Тому треба бути дуже обережним при тлумаченні тих символів, які вважаються чоловічими, якщо вони виготовлені з дерева. Дерево, основною частиною якого слід вважати все-таки ствол — є символом чоловічих статевих органів. Якщо чоловік бачить уві сні якесь дерево — це говорить про його інтерес до гомосексуалізму. Якщо ж дерев кілька (але це ще не ліс) — сновидец може також прагнути до групового сексу, причому його цікавить варіант: кілька чоловіків і одна жінка. Чоловік, що сидить під деревом — відчуває прагнення до одностатевих зв’язків, а жінка, що сидить під деревом, не задоволена своїми сексуальними партнерами і мріє про ідеальне в усіх відношеннях чоловікові.

Якщо ви садите дерево або доглядаєте за зростаючим деревом — ви прагнути до нової (або першої) статевих стосунках. Сон характерний для періодів статевого дозрівання, а також згасання статевої активності. Якщо ви рубайте дерево — ви сумніваєтеся в своїй статевій активності і спроможності. Якщо ви не можете зрубати дерево — це говорить про те, що ваші страхи позбавлені всяких підстав і ви абсолютно здорові. Якщо ж дерево зрубано — у вас можливі порушення або розлади в діяльності статевих органів. Процес рубки дерев також — може говорити про приховану гомосексуальність сновідящего. Зламане або засохле дерево — віщують невдачу в любовних справах, можливо, через захворювання статевих органів.

Якщо чоловік поливає дерево — він схильний до самозадоволення. Якщо жінка поливає дерево — вона прагне до радощів сімейного сексу і хоче мати дітей. Вирване дерево — говорить про вашу схильність до самозадоволення і страху бути викритим. Блискавка, що потрапила в дерево, або палаюче дерево — застерігають вас від вступу в випадкові зв’язки. Якщо ви спостерігаєте, як інші доглядають за деревом (деревами) — це говорить про наявність у вас едипового комплексу. Він може бути або пригнічений, або існувати в ваших мріях.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні вам привиділося одне дерево, то наяву вам сумно і самотньо, ви шукаєте споріднену душу. Якщо вам снилося розпустилися молоде деревце, то в дійсності вам потрібно озирнутися на ваших близьких або зайнятися пристроєм особистого життя. Примарилося старе дерево з стирчать голими або обламаними гілками сниться до того, що в старості вас чекають важкі захворювання, самотність, злидні. Сни, в яких людині привиділось падаюче дерево (незалежно від того, вирвав його вітер, його зрубали або зламали), віщують його смерть. Якщо він сам рубає дерево, то наяву зробить необачні кроки, які можуть привести до загибелі знайомого, колеги по роботі або навіть близької людини.

Квітуче дерево сниться до радісних подій і успіху в будь-якому підприємстві. Якщо на дереві ростуть плоди, то несподівано на вас обрушиться грошовий дощ. Якщо снилася лісові хащі або навіть кілька дерев, значить, спілкування втомило вас, ви хочете відпочити і хоч ненадовго залишитися один на один зі своїми думками. Якщо уві сні ви заблукали і не можете знайти стежки з лісу, то в цьому вам не на кого спертися, щоб з честю вийти з ситуації, що склалася.

Китайський Сонник

Велике дерево несподівано ламається — віщує біду, нещастя. Підійматися на велике дерево — слава, популярність, удача, щастя. Бачити сухі і мертві дерева — щось не гаразд в будинку. Висохле дерево знову зеленіє або розпускаються квіти на сухому дереві — благополуччя і щастя для дітей і онуків. У дворі виростає плодове дерево — провіщає народження сина. На фруктових деревах багато плодів — говорить про те, що діти і внуки в хорошому стані.

Дерево поламано — на жаль. Дерево, на яке ви забираєте, несподівано ламається — смертельне поранення, недуга. Листя падають з великого дерева — щаслива подія в будинку. Півень сидить на дереві — віщує багатство, прибуток. Посеред лісу виростає дерево — народиться ще один благородний син. Приходити додому, несучи дерево на плечі — радість у зв’язку з матеріальною вигодою, придбання. Саджаєш дерево — велике щастя і процвітання.

Чи збираєтеся зрубати велике дерево — віщує великий прибуток, матеріальний добробут. Стояти під деревом — благородна людина, що залишається в тіні, нікому не відомий. Впали або зів’ялі дерева — віщує нещастя для кого-небудь.

Сімейний Сонник

Одне дерево — символізує самотність, пошук близької людини. Молоде зелене деревце — вам необхідно приділяти більше уваги вашим близьким або зайнятися пошуком друга або коханої. Бачити уві сні самотнє старе дерево з голими листям і обламаними суками — до важких захворювань або самотньої старості в злиднях. Бачити падаюче дерево, зрубане або вирване вітром, зламане — передвістя швидкої смерті.

Самому рубати дерево — своїми вчинками ви можете погубити близької вам людини або просто знайомого, колегу. Квітуче дерево — символ очікує вас незабаром успіху, радості. Дерево з плодами, які ви збираєте — вам належить несподіваний дохід, прибуток. Декілька дерев, ліс — ви втомилися від спілкування з людьми. Вам хочеться побути на самоті, відпочити. Заблукати в лісі — отже, ви не знаєте, кому можна довіряти або як знайти вихід з тієї ситуації, в якій ви опинилися.

Ісламський Сонник

Дерева вказують на жінок. Також побачити дерева уві сні — це ознака сварки і суперечки. А незнайомі дерева — це ознака тривоги і біди, особливо, якщо побачити їх вночі. А гарне дерево, як, наприклад, пальма — це гарне і приємне слово, огидне ж дерево, як колоквінт, наприклад — це погане слово. Іноді, дерево тлумачиться як людина, характер якого подібна до цього дерева, як, наприклад: якщо хто-небудь побачить уві сні, що отримав багато плодів з якогось дерева, то він отримає багато подарунків і багатств від людини який за характером подібний до цього дереву. Бачити уві сні квітуче дерево — знак успіху, удачі і радості; голі дерева-к печалі і хвороб; дерева з висячими плодами — до процвітання і добробуту. Зрубане дерево — провісник тяжкої втрати і біди.

Сонник Хассе

Побачити квітуче дерево — на превелике щастя; палаюче — до збитків; засохле — до неповаги; плодоносне — до зустрічі з хорошим приятелем; зрубане — до втрати надії; влазити на дерево — у всьому будете щасливі, підніметеся на роботі або в цілому в діловій сфері; впасти з нього — до насмішок над вами; валити дерево — до того, що ваша завзятість тільки принесе шкоду; пиляти — на щастя; з густим листям — до перспектив прибутку; без листя — до збитків; сидіти під деревом — до отримання хороших звісток; палити — до печалі; рубати — до втрати майна; плисти по воді на дереві — на той, що надії не справджуються. Збирати дрова, гілки, дошки і т. п. — до сердечного болю; носити все це — опинитеся в біді; купувати — до турбот; источение хробаками дерево — до збитків.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви побачили дерево в молодому листі, то воно обіцяє реалізацію всіх ваших мрій і намірів. Мертві дерева сняться до смутку і втрат. Підійматися на дерево — так само швидко будете просуватися по службовій драбині. Зрубати дерево або висмикнути його разом з корінням — сон передвіщає абсолютно бездарну розтрату вами заощаджень і енергії. Колоти дрова — почнете боротьбу за успіх, яка завершиться вражаючими позитивними результатами. Милування пишними зеленими кронами сниться до майбутнього успіху і популярності. Шарудить під ногами опале листя віщує втрату.

Англійська Сонник

Побачити уві сні красиві, густолістие дерева або фруктові дерева, покриті квітами або плодами, — такий сон з’являється до благоденства, а також успіхам у сільському господарстві, в підприємництві і морській справі. Для закоханих бачити дерева в цвіту або фруктах — попереду щасливе одруження, спокійне життя і радість, принесена в будинок дітьми. Зрубані дерева віщують втрати: друзі поїдуть далеко або важко захворіють, ваші справи турбуватимуться. Лазити по деревах — такий сон означає, що доля приготує вам масу випробувань, капканів, що таять в собі біду.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите дерево з молодою зеленим листям — символізує виконання ваших таємних бажань. Вам належить випробувати нові відчуття, які знову розбудять в вас пристрасть і чуттєвість. Дерево з опадаючої або опалим листям — навпаки, означає втрату колишніх відносин. Любов і секс зникнуть на час з вашого життя, ви цілком і повністю поринете в роботу.

Сонник Цветкова

Побачити дерево — отримаєте прибуток; влізти на дерево — до втрат, невдач; побачити фруктове дерево (або рвати фрукти з нього) — вас чекає успіх, який не буде швидкоплинним; рубати — переживете втрату; садити — будете багаті; з плодами — до благополуччя. Квітуче дерево обіцяє успіх у справах; обрубаними, вивернуті з корінням сниться до смерті, трауру; палаюче — до збитків.

Сонник Мандрівника

Квітуче, струнке, з плодами говорить сама за себе, це щастя розквіт, успіх. Засохле занепад життєвих сил, старість, невдачі і розчарування. Залізти на дерево або його повалити повний успіх. Впасти з дерева провал, деградація, нещастя. Падіння, мертве, вивернуті з корінням смерть сплячого або близької людини; капітальний застій у справах.

Езотеричний Сонник

Якщо побачили велике дерево з розлогою кроною, погіршиться здоров’я. Зрубане, зламане — не звертаючи уваги на хворобу, ви доведете себе до небезпечного стану, наслідком якого може стати летальний результат. Тоненьке, крихке дерево попереджає, що десь з вами поруч є вампір.

Сонник Менегетті

Це позначення індивідуального життя і розвитку самого суб’єкта. Образне відображення дерева служить вказівкою на ситуацію, в якій знаходиться або суб’єкт, або хтось, хто володіє ясновидінням.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: