Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дівчина — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Багато дівчат побачити у себе в будинку — до приємного звістки. Дівчину приємної зовнішності бачити уві сні для чоловіків означає великі витрати. Поцілувати її — до несподіваних і радісним подіям, які здивують вас. Дуже молода дівчина зі свіжим рум’янцем на обличчі, приснилася вам, означає що вам належить приємна зустріч з милою людиною, яка значно поліпшить ваш настрій. Потворна дівчина, приснився вам, віщує порушення нормального і спокійного течії ваших справ або способу життя. Іноді такий сон віщує перешкоди в справах. Хвора дівчина уві сні — передвісник поганих звісток від близької людини. Можливо, хтось із ваших близьких захворіє, що дуже засмутить вас. Дивіться тлумачення: Урод, Хвороба.

Танцююча дівчина приємної зовнішності уві сні — до любовного побачення або радісному звістці. Дівчину купувати або зловити уві сні — знак підвищення по службі, укладеним — звільнення, хворому — одужання багатому — вигоду. Засмучена дівчина (або плаче) в вашому сні — до розбрату між закоханими або партнерами. Матері побачити уві сні квітучу юну дівчину Сон про отримання хорошого известия від її дітей. Бути дівчиною уві сні — для жінки — передвісник приємного проведення часу, яке може бути чревате для неї наслідками, якісь не забаряться позначитися на її репутації; для чоловіка такий сон — знак нездоров’я; для людей творчих професій — прилив натхнення. Дивіться тлумачення: Дама, Танець.

Сучасний Сонник

Сон, в якому компанію вам становить дівчина, пророкує невдале завершення значимого для вас справи, в якому ви пішли ва-банк. Ви не потягнете взятий на себе тягар зобов’язань, що спричинить за собою проблеми в справах. Обрушилася на вас лавину турбот вам доведеться розгрібати самостійно. Спокуслива дівчина сниться до настання у вашому житті чорної смуги. Розчарування в супутнику життя ви спробуєте втопити в морі авантюр і пригод, які приведуть вас до банкрутства. Якщо сниться дівчина бліда, хворобливого вигляду, це знаменує появу в вашому оточенні важко хворої людини.

Сни, в яких вам привиділася розчісувати волосся дівчина, пророкують, що незабаром у вашій родині пролунають звуки маршу Мендельсона, а кому-то доведеться ловити невестин букет. Якщо уві сні ви самі орудуєте гребінцем, то наяву отримаєте розкішний подарунок. Якщо вам снилася дівчина, з’їжджаються з гірки на санчатах, то вам належить розставання з другою половинкою. Сон, в якому вам приснилася дівчина, прогулюються по розпускати весняному саду, передрікає успіх в справах, сімейне благополуччя, фінансову стабільність. Розкладати близько столових приборів серветки дівчина сниться до того, що в дійсності на вас обрушиться шквал пліток, обманів, інтриг.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні веселу і радісну дівчину-к любові, радості і успіху. Бачити насупився і сердиту дівчину, значить, почути якусь погану і тривожну новину. Хто побачить уві сні скромну, пристойно одягнену дівчину, отримає радісну звістку, звідки не чекав її отримати. Побачити ж уві сні безтурботне, непристойно одягнену дівчину, значить, почути радісну звістку, яка може стати причиною непристойних вчинків.

Худа і виснажена дівчина — до тривоги і, можливо, бідності. Якщо чоловік побачить голу дівчину, його чекає невдача в справах торгівлі, але якщо він впевнений в тому, що вона-діва, то у всіх торгових справах йому як ніколи буде супроводжувати успіх. Якщо уві сні дівчина перетворилася в стареньку, то це-до поліпшення життєвого рівня.

Французький Сонник

Поява дівчини уві сні у всіх випадках знаменує собою шану, отримання прибутку, перебування в хорошій компанії. Одружитися з дівчиною — у вашому серці оселиться ніжна любов. Бачити уві сні красиву дівчину — такий сон закликає згадати, що маленькі подарунки підкріплюють дружбу.

Дівчина уві сні не відрізнялася красою — подібний сон означає, що близькі продемонструють свою виняткову відданість вам. Домагатися одруження на чарівній молодій дівчині — знак життєвого благополуччя. Викрасти дівчину силою або підступом — вас чекають сльози і печалі.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися здорові, привабливі дівчата, наяву вас чекають домашні радості, майбутнє виявиться сприятливим. Образ худий і блідою дівчата означає, що в родині хтось буде хворіти. Чоловік бачив себе уві сні дівчиною — для його розумового здоров’я це можна вважати неважливим ознакою. А ось здатним молодим людям дане сновидіння обіцяє успішну долю театрального актора.

Сонник Хассе

Наснилася гарненька дівчина — це до великих витрат. Цілувати її — до чогось радісно-несподіваного; молоденька — до захоплення; плаче — до зради, на яку піде ваша кохана людина; танцююча — до щасливого кохання; живе в селі — до майбутніх здоровим діткам.

Сонник Фрейда

Дівчина в сновидінні у чоловіка або юнака є символом його сексуальних фантазій і бажань. Для жінки чи дівчини вона символізує сексуальну конкурентку, суперницю.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться здорова і красива дівчина, це означає, що вас чекають успіх в любові і щастя. Худа і бліда дівчина, навпаки, передвіщає хворобу коханої людини.

Сонник Цветкова

Наснилося дівчина означає якесь приємне здивування, багатство. Танцююча дівчина — любов, цілувати її — радісна несподіванка.

Сонник Мандрівника

Красива або негарна нове заняття, справа, удача чи невдача для чоловіків. Для жінок характер любовних відносин, вона сама.

Сонник Менегетті

Це позначення придушення, стримування або заперечення життя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: