Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник діти — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Багато дітей бачити уві сні — до тривог і клопотів. Бачити, що дитина впала, означає, що незабаром у вас з’явиться багато перешкод в ваших справах. Плачуть діти уві сні — знак обману і неприємностей через брехливих друзів. Бачити граючих дітей — до гарних новин, сімейному спокою, радості. Сон, в якому ви побачили, що дитина гуляє без нагляду дорослих, означає, що ви можете пошкодувати, що нехтували чужими порадами. Самому грати з ними — до досягнення бажаної мети. Дитину в супроводі няні побачити уві сні — передвісник приємного і спокійного проведення часу. Самому няньчити дітей уві сні — вказівка ​​на те, що друзі або партнери, на допомогу або підтримку яких ви розраховували, зрадять вас у важкий момент.

Миле дитя побачити уві сні і розчулюватися — до приємних известиям або новому і приємному знайомству. Бездітним побачити уві сні, що у них є діти, — знак того, що вас чекає щасливе і благополучне життя. Побачити себе в сні батьком (для того, хто не має дітей) кількох маленьких дітей, що бігають по кімнаті і грають, — знак того, що він ніколи не буде мати дітей, і життя його буде сповнена неприємностей і прикростей. Побачити уві сні дитини на руках або на плечах у чоловіка провіщає народження хлопчика, а якщо на руках у жінки, то в родині народиться дівчинка. Однак цей сон може так трактуватися лише тими, хто насправді очікує народження дитини. Іншим людям такий сон пророкує клопоти і турботи, що стосуються бізнесу.

Впустити дитини уві сні — знак провалу планів. Батькам такий сон пророкує хвороба їхньої дитини. Бити дитини уві сні означає, що вас чекає успіх. Карати дитину уві сні — знак того, що вам слід розкаятися в своїх помилках. Без цього ви не зможете домогтися успіху. Брудні і невмиті діти уві сні — до великих проблем, судових розглядів, які несподівано обрушаться на вашу голову. Бачити уві сні свою дитину хворим — до дрібних неприємностей і домашнім чварам. Якщо вам присниться, що у вашої дитини висока температура або жар, то вас чекають великі душевні переживання або туга. Бачити уві сні свою дитину дуже хворим або померлим — знак небезпеки, яка нависла над вашою родиною і вашим добробутом. Часто такий сон пророкує крах надій та планів.

Дітей бачити, як працюють або навчаються, — знак добрих надій на виконання бажання. Байстрюки уві сні — передвістя докорів, якими вас будуть обсипати оточуючі. Іноді такий сон вказує, що у вас багато заздрісників, які тільки і чекають моменту, щоб з вами розправитися. Недоумкуваті діти уві сні пророкують нові засмучення через невдачі в справах. Чути дитячий розмову (якщо він не дратує вас) — до спокою і благополуччя в домі. Якщо уві сні вам недоїли балаканина дітей, то в реальному житті хтось втомить вас брехливими обіцянками і своєю некомпетентністю. Зростаючого дитини бачити, як він гарнішає і змінюється на очах, — знак дуже хороший, що передвіщає зростання добробуту і зміцнення становища.

Дитячу коляску побачити порожній — до засмучення через власну невлаштованості і самотності, з немовлям — знак допомоги вірного друга. Маленькі діти уві сні зазвичай означають клопоти. Але побачити уві сні підлітків віщує допомогу і надію. Якщо вам присняться незнайомі підлітки, то такий сон пророкує вам благополуччя і успішне здійснення задуманого. Якщо уві сні ви дізнаєтеся, що якийсь дитина доводиться вам родичем, то чекайте отримання спадщини або несподіваного прибутку. Прийомну дитину мати уві сні означає, що ви отримаєте підтримку у вашій справі або хтось запропонує вам брати участь в вигідну справу. Якщо уві сні ви не змогли усиновити (удочерити) якоїсь дитини, то конкуренти випередять вас. Іноді такий сон віщує невдачу в проведенні якоїсь операції. Якщо вам присниться, що вас усиновили багаті люди, то ви отримаєте підтримку і заступництво впливових людей, яка забезпечить вам успішне здійснення ваших планів. Дивіться тлумачення: Немовля, Дитина.

Сонник Лоффа

Образ дітей, що з’являються в наших сновидіннях, вимагає більш детального розгляду, адже завдяки їм ми можемо побачити справжнє відображення всіх пережитих нами думок і почуттів. Діти завжди бояться того, чого дійсно варто побоюватися; вони мають загострене почуття справедливості, вони добре розуміють різницю між добром і злом; вони відверто висловлюють почуття — і любов, і ненависть.

Якщо наснилася дружба з дитиною, то трактування може бути неоднозначною. Так, в дійсності існуючий дитина уві сні може бути проекцією вашого бажання. А якщо дитина незнайомий, то є ймовірність, що це ви самі, тільки в минулому. Ключовий елемент тлумачення — які відносини пов’язують з цією дитиною і як ви поводитеся в його суспільстві.

Бути уві сні батьком і побачити власних дітей — в більшості випадків це відображення бажання, але в ряді випадків — вказівка ​​на неблагополуччя взаємин з якимись людьми, що мають для вас велике значення, наприклад, батьками. Також роль батька означає потребу в здійсненні прагнення впливати на кого-то. Наприклад, відносини з людиною з вашого оточення виходять з-під контролю, тому вам хочеться все повернути на круги своя. І, так як більшість людей на власному досвіді знають, що таке батьківська влада, виростаючи, ми можемо здійснювати уві сні те ж саме.

Ще один ймовірний варіант — сон, в якому ви є дитиною, а інші виявляють свою авторитарність і намагаються вас контролювати. Наприклад, наснилося, що ви, немов у дитинстві, на роботі граєте в «переодягання», і при цьому все колеги — дорослі люди. Це можна витлумачити в тому сенсі, що колеги користуються великим авторитетом в порівнянні з вами.

Сонник Ванги

Наснилося безліч дітей — вам доведеться витрачати зайвий час і сили на дрібні проблеми, яких у вас буде в достатку. Цей сон може пророкувати і підвищення рівня народжуваності на землі. Побачити себе дитиною — ви ведете себе так, що ваші дитячі витівки не тільки вкрай недоречні, а й ображають навколишніх.

Якщо приснилися діти, які плакали, планеті загрожує небезпека. Прийде час, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться нежіночих справами, а діти дійсно будуть чимало плакати. Сновидінню його бачення пророкує біди, що йдуть від власних дітей або нащадків найближчих родичів. Діти-інваліди, що з’явилися в вашому сновидінні, свідчать, що своїми поганими звичками ви шкодите не тільки власним, а й здоров’ю людей навколо себе. У ряді випадків такий сон пророкує екологічну катастрофу в масштабах планети.

Побачити своїх дітей — будьте уважнішими, вибудовуючи відносини зі своїми домашніми. Ймовірно, своїми діями і словами ви їх здорово ображаєте. Поганим сном є пошук дітей: низка дрібних негараздів унеможливить вирішення сформованого скрутного становища. Грати з дітьми — ви перебуваєте в пошуках роботи до душі. Однак ще якийсь час ви проведете на старій роботі, яку не подобаються і яка позбавляє вас останніх сил.

Сонник Міллера

Наснилися красиві діти — вас чекає надзвичайне процвітання, щастя і благо. Для матері бачити власну дитину пріболевшім — у нього завжди буде відмінне здоров’я, але інші пов’язані з ним дрібні неприємності стануть предметом її занепокоєння. Якщо ви побачили уві сні працюють або дітей, які навчаються, вашим долею будуть добробут і мир.

Свій дитина уві сні був безнадійно хворий або мертвий — є причини для страху, оскільки його благополуччю щось серйозно загрожує. Побачити мертву дитину — такий сон не принесе незабаром нічого, крім розчарувань і хвилювань. Діти горюющего, хто плаче — грядуть неприємності, тривожні передчуття, ваші уявні приятелі проявлять підступність і злобу. Грати й возитися з дітьми — у всіх комерційних і любовних справах досягнете мети.

Сонник Фрейда

Діти є символом геніталій взагалі, тобто і чоловічих і жіночих. Часто прийнято вважати, що хлопчик є символом чоловічих геніталій, а дівчинка — жіночих статевих органів, але це зовсім не обов’язково так. Якщо ви граєте або няньчити з дітьми, то у вас дуже сильна тяга до самозадоволення, якої ви не можете, та й не хочете, протистояти.

Якщо ви караєте або поре дитини взагалі або дитини протилежної статі, то це також говорить про вашу тязі до самозадоволення. А ось якщо ви караєте дитину одну з вами статі, то це може говорити про вашу тязі до не традиційною сексуальною орієнтацією. Якщо ви рятуєте дитину від небезпеки, наприклад, потопаючого, то це говорить про ваше бажання завести дитину, можливо, приймального.

Англійська Сонник

Якщо заміжня жінка побачила, що народила дитину, — це сон в руку: вона завагітніє і народить здорову крихітку; також її незабаром залишать всі хвороби і нездужання. Якщо вона побачила маленьких дітей, це віщує їй зовсім особливий стан душі і тіла. Самотня жінка побачила, що у неї є дитина, — її добропорядність знаходиться в небезпеці. Якщо наснилася смерть своєї дитини, ви не повинні лякатися, оскільки сон тлумачиться навпаки, тобто дитина оговтається від хвороби. Бачити себе дитиною — такий сон можна вважати добрим. Однак якщо наснилося своє власне дитинство, в шлюбі, залицяння, в робочих питаннях, торгівлі вам буде супроводжувати удача.

Сучасний Сонник

Красиві, здорові діти уві сні віщують надзвичайне процвітання, щастя і благополуччя. Для матері бачити уві сні свою дитину легко хворим означає, що у нього завжди буде міцне здоров’я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов’язані з ним.

Еротичний Сонник

Якщо Ви бачите уві сні граючих дітей, це означає, що Вас чекає щастя і благополуччя в амурних справах. Все, що Ви плануєте, здійсниться; все, про що мрієте, неодмінно збудеться. Ловіть мить успіху, поки доля надає Вам таку прекрасну можливість!

Сонник Цветкова

Цілувати дітей уві сні — до спокою. Дитина сниться на превеликий подив; немовля — до благополуччя; красиве — до радості; голенькі і забруднене, негарне — гряде тяжба, несподівано звалилися клопоти.

Езотеричний Сонник

Сон з дітьми означає добро, добре ставлення людей. Якщо приснилося, що у вас є діти, хоча насправді їх не існує, якийсь захід виявиться вельми успішним.

Сонник Менегетті

Сон про дітей — це позначення нерозвинених інстинктів або функцій. Іноді, виходячи з контексту, слід визначати, позитивний або негативний символ для особистості.

Сонник Мандрівника

Турботи. Красиві, охайні знак радості й удачі. Некрасиві, брудні поганий стан справ і ситуації. Підкидьок — багатство.

Французький Сонник

Діти сняться до удачі і успіху в справах. Весело і невимушено базікали з дітьми — доля подарує вам справжню радість.

Сонник Хассе

Діти сняться до радості і прибутку, успіху і благополуччя в справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: