Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дорога машина, до чого сниться дорога машина уві сні

До чого сниться дорога машина? Сонник вважає, що бачити красиве транспортний засіб уві сні в основному до сприятливих змін. Однак навіть у такому позитивному сновидінні є свої нюанси.

За Міллеру

Наприклад, сонник Міллера вважає, що бачити уві сні дорогу тачку — до початку серйозного проекту, який доставить чимало занепокоєнь, проте в підсумку принесе успіх.

Скоро розбагатієте!

Наснилася нова дорога машина? Сонник думає, що вас чекають подорожі, приємні поїздки і зміни в долі близьких. Для бізнесменів нова техніка уві сні означає процвітання в справах і успіх комерційних угод.

Чоловікові нова машинка обіцяє повагу і фінансовий прибуток, а для жінки вона є символом зародження відносин.

Правильний вибір!

До чого сниться покупка транспорту? Купити дорогу машину означає, що в реальності вам вдасться досягти високого і головне, міцного положення.

До речі, якщо наснилося, що машину довелося купити на авторинку, то сонник впевнений, що і наяву ви зробите правильний вибір. А ось покупка техніки у сумнівній особистості обіцяє обман і зрада.

Розшифровки по виду

Дуже багато що залежить і від виду транспорту, який вам пощастило купити уві сні.

 • Шикарний кабріолет — на радість і щастя.
 • Розкішна тачка, на яку в реалі грошей немає — до бідності.
 • Красива іномарка — до просування по службі.
 • Джип або позашляховик — до справи, що вимагає самовіддачі.
 • Вантажівка та ще з вантажем — до прибутку.
 • Наснилася легковик — до любовного роману.
 • Тлумачення за кольором

  Щоб отримати найбільш точне тлумачення сну, необхідно згадати колір авто. До чого сниться дорога машина червоних відтінків? Вона обіцяє пристрасть і любов.

  Біла — починання, синя — буденність, зелена — удачу, а якщо приснилася чорна, то бути печалі, похмурим думкам і депресії.

  До речі, з приводу останньої трактування у сонника є більш позитивну думку. До чого сниться чорна абсолютно нова машина? Вона гарантує несподіване рішення складної проблеми.

  Все під контролем!

  Якщо просто привиділася дорога машина це одна справа, зовсім інша, якщо довелося на ній їхати.

  Наснилося, що вам особисто трапилося водити авто, значить, в реальному світі ви рухаєтеся до своєї мети і цілком контролюєте ситуацію. Якщо ж за кермом був незнайомець, то вашою долею керує хтось інший.

  Сонник поспішає попередити, що водити уві сні машину не завжди добре. Іноді таке сновидіння може говорити про завищеній зарозумілості і зайвої амбіційності, які можуть нашкодити.

  Не ризикуйте!

  До чого ще сниться їхати в дорогій машині? Уві сні це символ особистої активності, енергійності і фортуни в усьому. В реалі вам вдається будь-яку справу, а гроші падають буквально з неба.

  Сонник стверджує, що кататися на чужій тачці значить, брати активну участь в справах оточуючих. Крім того кататися на автотранспорті в мріях — до ризикованої підприємству з невідомим кінцем.

  Як робити розшифровку?

  До речі, дорога машина символізує уві сні особисте життя сновидіння і їхати в ній, значить, буквально бачити долю з боку.

  Сонник рекомендує згадати всі подробиці — починаючи від оббивки салону і зовнішнього вигляду і закінчуючи пасажирами, що пропливають пейзажем і станом дороги.

  Сонник дорога машина, до чого сниться дорога машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: