Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дорога додому, до чого сниться дорога додому уві сні

До чого сниться дорога додому? Сонник стверджує: завершиться певний етап, відкриються нові можливості, справи йтимуть успішно. Але сюжет уві сні також попереджає: належить залагодити якісь неприємності, справи стануть просуватися повільно, а часті помилки здатні погіршити репутацію.

Можна змінити своє життя, треба багато працювати

Наснилося бачити дорогу поруч з будинком? Це означає: з’явиться можливість змінити своє життя, потрібно тільки обережніше це робити.

Якщо вона проходить уві сні біля вашого будинку — відпочивати доведеться ще не скоро. Поки що потрібно напружено працювати.

Життя поки без змін, але в родині панує злагода

До чого сниться щоденна дорога додому? Сонник стверджує: в найближчому майбутньому серйозних змін не передбачається.

Дуже добре, якщо цей шлях приємний і швидкий. Значить, в сім’ї все нормально, є взаєморозуміння, злагода, союз заснований на повазі один до одного.

Загроза сімейному щастю, неприємності на діловому терені

Наснилося бачити якісь перешкоди або неприємності, що відбуваються тоді, коли ви добираєтеся до свого житла — ДТП або дерева, що впали? Сонник попереджає: щось загрожує сімейному щастю.

Якщо вона посипана щебенем — попереду поїздка для залагодження якихось неприємностей у справах.

Довелось уві сні шукати дорогу додому в лісі або місті? Наяву сновидец ніяк не може вийти з ситуації, що склалася. Слід ретельно проаналізувати всі або звернутися за допомогою до рідних, друзів.

Пошуки себе і свого місця

Довелося шукати її? Сонник пояснює: бачення символізує пошуки себе в навколишньому світі, усвідомлення своїх дійсних бажань, складання плану, щоб досягти бажаного.

До чого сниться шукати дорогу додому і знайти її? Сплячий зрозуміє, де його місце в житті, знайде гармонію, усвідомлює, куди потрібно рухатися.

Складнощі, помилки, перешкоди

Годі й шукати її уві сні означає: чекають великі труднощі. Причому, сновидец буде розуміти: він йде не туди, але зрозуміти, де вихід, самостійно не може.

Чи не знайти дорогу додому — несприятливий бачення, яке попереджає, по сонником, про помилки, які постійно здійснює сновидец, тим самим погіршуючи свою репутацію. Пора вже переглянути свої погляди або прийняти нововведення, які пропонує життя.

Наснилося, ніби свій, давно знайомий з усіма подробицями шлях годі було й шукати? Наяву чекають невдачі, складна ситуація затягнеться.

Бачили уві сні, як, блукаючи, знову потрапляєте в незнайомі місця? З’являться нові труднощі і перешкоди, можливо, неприємна ситуація ускладниться ще більше.

Якою вона виявилася?

Тлумачення сну враховує його подробиці:

 • Широка, пряма — попереду приємні, радісні моменти;
 • Звивиста — наяву відчуєте біль і образи;
 • Вузька — просування справ сповільниться;
 • З вибоїнами, ямами — складності будинку.
 • Сонник Міллера: хороші новини, успішний хід справ

  До чого сниться дорога додому? Сновидіння обіцяє: ви незабаром отримаєте хороші новини. Повертатися по ній означає: справи будуть йти успішно.

  Нові можливості, завершення якогось періоду

  Їхати по дорозі з рідної домівки уві сні — відкриються нові можливості. Потрібно проявити зрілість при прийнятті рішень.

  Наснилося їхати по ній з рідного дому? Сонник вказує: якась життєва сторінка закриється, залишиться позаду, але також чекають цікаві події, звершення.

  Сонник дорога додому, до чого сниться дорога додому уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: