Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дорога, до чого сниться дорога уві сні

Якщо уві сні Ви побачили дорогу, обов’язково зверніть увагу на те, яка вона була: жвава, довга, вузька, пустельна, туманна і тому подібне. Цим деталей сновидіння сонник надає вельми важливе значення. Хочете дізнатися,, до чого сниться такий сон? Уважно прочитайте всі тлумачення і виберете те з них, яке підходить найбільше.

Йти по дорозі

Іти в сні по нерівній бруківці, значить, в реальному житті слідувати по неправильному шляху. Поки ще не пізно подумайте над тим, що б Ви могли і хотіли змінити у своєму житті. Як тільки зрозумієте, що робили не так, почнете жити зовсім по-іншому.

До чого сниться йти по дорозі пояснює і тлумач Гришиной. Якщо стежка була довга, то поставленої мети вдасться досягти нескоро. Для отримання бажаного доведеться неабияк потрудитися. Коротка дорога передрікає швидке досягнення поставлених результатів.

Йти босоніж по асфальтованій дорозі — до відсутності в житті проблем і турбот. Все, що забажаєте, зможете легко втілити в життя. Універсальний сонник говорить, що даний життєвий період вкрай сприятливий для пошуку нової роботи і покупки нерухомості.

Наснилося, що Ви йдете по брудній дорозі, приготуйтеся зіткнутися з недобросовісними людьми. Вони спробують Вас обдурити або оббрехати. Не піддавайтеся на їхні провокації. Дійте тільки в своїх інтересах.

Їхати по ній

Рухатися по дорожньому покриттю на машині означає прийняти в реальному житті важливе рішення. Зробити це буде непросто. Доведеться помучитися і посумніватися досить тривалий час, але зате вдасться відшукати єдино правильне рішення.

Міллер пояснює,, до чого сниться їхати по брудній дорозі. В цьому випадку сонник Міллера попереджає про те, що на шляху до успіху доведеться зіткнутися з безліччю труднощів. Чим більше бруду уві сні Ви побачите перед собою, тим більше несправедливості і обману доведеться пережити. Але, все випробування будуть винагороджені по-достоїнству.

Наснилася поїздка по слизькій дорозі в лісі? Наяву якась людина, до якого Ви ставитеся з великою довірою, намагається використовувати Вас у своїх цілях. Ще один варіант тлумачення сну — зрада з боку друзів або «другої половини».

Переходити дорогу

Роз’яснення,, до чого сниться подібне сновидіння, є у Езопа. Сонник Езопа говорить, що переходити уві сні дорогу означає наяву не мати чітких життєвих цілей. Варто обов’язково подумати над тим, чого б Ви хотіли досягти і продумати план, якого потрібно дотримуватися, щоб знайти бажане. Чіткий план гарантує половину успіху.

Переходити небезпечний перехрестя — до потрапляння в складну життєву ситуацію. Універсальний сонник рекомендує набратися терпіння і сил і поступово вирішувати всі утворилися проблеми. Якщо уві сні Вам вдалося виконати дану дорогу без пригод і спокійно вийти на тротуар, то і в житті вийде впоратися з усіма бідами.

Бігти

Якщо приснився біг по довгій дорозі, приготуйтеся до численних переживань і порожнім справах. Іноді буде здаватися, що Ви потрапили в замкнене коло. Але це лише ілюзія. Через деякий час події кардинальним чином зміняться в кращу сторону. Сонник Хоссе радить набратися терпіння.

Перебігати широку автомобільну трасу означає в реальності зіткнутися з ризиком. На участь в ризикованій справі Ви підете з усією відповідальністю, переслідуючи власну вигоду.

Бачити себе в сні, що біжить по сніговій дорозі — до каяття у власних гріхах. Сучасний сонник стверджує, що певні події змусять Вас інакше поглянути на раніше скоєні вчинки і випробувати гірке почуття каяття. Якщо наснилася дуже засніжена траса, то крім каяття Ви надовго поринете в депресію.

Швидко бігти по дорозі в гору — до легкого досягнення поставлених цілей. Якщо приснилося брудне дорожнє полотно, то підхід до мети буде затьмарений наявністю перешкод. Якщо уві сні Ви ще бачили яму і навіть ненавмисно впали в неї під час бігу, то приготуйтеся зіткнутися з серйозними труднощами.

Залізна дорога

До чого сниться таке сновидіння дівчині, пояснює Східний сонник. Якщо молода жінка побачила уві сні залізницю, то незабаром їй належить відправитися в подорож. Найімовірніше, подорож буде тривалим. Якщо приснився поїзд був досить комфортним, то і поїздка буде приємною.

Бачити уві сні відправляється потяг — не дуже сприятливий знак. Сонник Міллера пророкує упущені можливості.

Якщо Вам приснилося, що рейки йшли вгору, то і життя Ваша зміниться в кращу сторону. Причому, досить стрімко. Ви вдало поміняєте роботу, отримаєте підвищення або укладіть вигідну угоду.

В тлумачі Гришиной є пояснення,, до чого сниться розбита залізниця. Сонник Гришиной передбачає, що поганий стан шляхів відображає Ваш внутрішній стан. Ви не можете зрозуміти, чого насправді хочете і як цього можна досягти. Самостійно впоратися з подібним станом навряд чи вдасться. Зверніться до психолога.

Збиратися в шлях

Якщо приснилися збори в дорогу, то пора рухатися вперед. Останнім часом Ви не приділяли належної часу саморозвитку і всіляко уникали змін. Не бійтеся позбавлятися від мучать Вас відносин, безперспективною роботи і непотрібних приятелів. Їх місце обов’язково займуть нові вірні друзі, сильне взаємне почуття і справа, що приносить гідні гроші і радість.

Про те,, до чого сниться збирати речі розповідає і тлумач 21 Століття. Сонник 21 Століття свідчить, що саме зараз найкращий момент для того, щоб почати життя з чистого аркуша. Є і ще один варіант тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет — легке нездужання.

Збирати валіза і намагатися при цьому укласти в нього якомога більше речей — до спроб в реальному житті переробити якомога більше справ.

Збирати сумку в дорогу і довго шукати, де лежить та чи інша потрібна річ, значить, наяву перебувати в пошуку. Швидше за все, Ви не можете зрозуміти, чим хочете займатися в житті або з ким Вам краще будувати відносини.

Різні тлумачення

Прівідевшіеся уві сні нова канатна дорога — символ нестабільного стану. Найближчим часом якась нестандартна ситуація «виб’є Вас з колії» і змусити відчути себе невпевнено. Сонник Езопа радить не сваритися з близькою людиною. Його підтримка буде життєво необхідна.

Повертатися додому лісовою стежкою і побачити перед собою обрив — до довгої відрядженні. Доведеться виїхати з дому на тривалий період.

Привидівся ремонт або будівництво асфальтової дороги? Пошукайте пояснення в Сучасному сонник. Ремонт дорожнього полотна обіцяє серйозні життєві зміни. Якщо уві сні Ви побачили будівництво дорожнього полотна, то завдяки своїм зусиллям зможете почати новий, успішний і цікавий життєвий етап.

У Жіночому сонник пояснюється,, до чого сниться відразу дві дороги. Побачити уві сні розвилку — до необхідності зробити вибір в реальності. Головне, не поспішайте, коли будете вирішувати, як вчинити.

Дальня гірська стежка обіцяє насичену професійне життя. Якщо уві сні були перешкоди, то шлях до кар’єрних вершин буде непростим. Лежати на стежці — до втрати роботи. Ідеоматіческій сонник закликає не втрачати надії і вірити, що Ваша щира робота чекає Вас.

Якщо примарилась вузька крижана дорога, то в підкоренні кар’єрних вершин варто проявити підвищену обачність. Приснився туман або сніг є попередженням. Намагаючись зайняти бажану посаду, не довіряйте нікому, навіть тим, кого знаєте досить тривалий час. Великий ризик обману.

Є і ще один варіант пояснення,, до чого сниться біла зимова дорога. Символічний сонник вважає, що такий сюжет обіцяє початок життя «з чистого аркуша». Вам представиться шанс кардинально змінити свою долю. Скористайтеся ним.

Мити водою дорожнє полотно — до численних спроб змінити своє життя. Можливо, одна з них завершитися успіхом.

Наснилося аварія на дорозі обіцяє удачу в починаннях. Якщо на трасі Ви побачили (поворот), приготуйтеся поміняти роботу, місце проживання або партнера. Будь-яка відбулася зміна принесе радість і щастя.

Бачити уві сні дорогу на цвинтар, значить відчути легке нездужання. Обов’язково зверніться до лікаря в найближчим часом.

Сонник дорога, до чого сниться дорога уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: