Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дим — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Приснився густий дим — це передвістя того, що почне вивергатися якийсь великий вулкан, і це може спричинити за собою проблеми для розташованих у його підніжжя населених пунктів. Приснився чорний дим — настане пора, коли більшість людей буде знаходитися в повній залежності від нікотину, тютюнових виробів. Вона буде настільки велика, що з’явиться потреба в примусовому лікуванні.

Уві сні дим застелив вам очі, забив органи дихання, не даючи дихати, — поганий знак. Є ймовірність великої пожежі, через дим якого людям буде нічим дихати. Кілька тижнів по вулицях потрібно буде ходити виключно в захисній масці. Бачити дим з гаром — сон означає екологічну катастрофу. Прийдуть часи, коли на землю опуститься сіру хмару, що несе людям важкі недуги. Сновидець після такого сну може серйозно захворіти.

Побачити дим з полум’ям — порівняно скоро планету може терзати жахлива посуха, яка до того ж стане причиною великої кількості пожеж. Сновидінню такий сон пророкує вечірку зі старими друзями, на якій він чудово проведе час. Побачити дим з швидко їде поїзда — відбудеться масштабна залізнична аварія, в результаті якої буде багато постраждалих. Сновидінню такий сон обіцяє несприятливий подорож. Є ризик нещастя в дорозі — аварії літака або сходу з рейок поїзда.

Сімейний Сонник

Дим бачити уві сні означає скандали, невизначеність, невдоволення власним становищем. Якщо ‘вам присниться, що дим їсть вам очі уві сні, то чекайте ганьби і принижень, які дуже розбудують вас. Але якщо уві сні дим одурманив вашу свідомість, то вам слід побоюватися поганого впливу або обману. Дивіться тлумачення: Запах, Повітря.

Якщо вам присниться, що ви стоїте будинку біля вікна і бачите дим на вулиці, то вас чекає розчарування і невиконання бажання. Чорний дим уві сні — передвісник скандалу і неприємностей. Дим, що піднімається з труби, означає довге щасливе сімейне життя. Чим вище труба і чим вище піднімається дим, тим більше благополуччя обіцяє вам такий сон. Дивіться тлумачення: Труба.

Якщо ж дим не піднімається вгору, а розходиться або стелиться низько, то вам слід задовольнятися тим, що маєте. Багато диму уві сні бачити — до розчарувань, неприємностей і меланхолії. Сон, в якому ви побачили сигаретний дим, пророкує, що вас чекає спокійне життя вдома і повну згоду з партнерами по бізнесу. Дивіться тлумачення: Тютюн.

Сонник Фрейда

Дим уві сні — символ тривоги, сумнівів і страхів. Можливо, Ви стоїте перед вибором і не знаєте, що віддати перевагу. Ваш партнер вже не цікавить Вас так, як раніше, але Вас лякає можливість зруйнувати, змінити усталені, зручні для Вас відносини. Вам необхідно розібратися в причині подібної тривоги разом з Вашим другом (подругою).

Сучасний Сонник

Дим сниться до небезпеки, яка не тільки не зачепить сновидіння, але і принесе йому дивіденди. Якщо уві сні людина бачить, як горить його будинок і дим заповнив простір настільки, що нічим дихати, то в дійсності його чекає удача. Якщо сниться дим, що стелиться по долині, то майбутня подорож буде наповнено сюрпризами.

Сонник Ванги

До весілля, диво, чудові вести, похвала // скотина здохне, плітки, сварка, дорога, дощ, небезпека, легка хвороба, помилкова слава, смерть, невдача; в будинку — сварка; на вулиці — розчарування; димно — буде дивно; дим вгору — удача; вниз — невдача; чорний — плітки, перешкоди, смуток, хвороба.

Сонник Міллера

Приснився дим — такий сон говорить про те, що страхи і сумніви остаточно заплутають вас у своїй павутині. Якщо снилося, що ви одурманені димом, значить, вас обплутають лестощами небезпечні люди; можливий повний контроль над вами з їх боку.

Езотеричний Сонник

Побачити дим, що йде з труби будинку, — до домашнього комфорту, поліпшення відносин в сім’ї. З заводської труби — всі біди розвіються як дим. Багаття, вогню — ви не в змозі побачити очевидне, а вже пора прозріти.

Ісламський Сонник

Сон про Дим — це страх, борошно, покарання, тривога й біда. Хто уві сні побачить, що з його будинку виходить дим, у того в будинку запанують спокій і злагода після скандалів і сум’яття.

Сонник Цветкова

Дим побачити уві сні — попередження про скандал, а якщо в кімнаті, то про скандал в найближчому майбутньому. Побачити дим на вулиці до розчарування і чим густіше дим, тим більше розчарування.

Еротичний Сонник

Якщо вам приснилося, що ви оповиті димом, це означає, що ви закохаєтесь в свого ворога, який навмисно використовуватиме вас у своїх цілях.

Французький Сонник

Дим — знак оманливої ​​слави. Почорніти від диму — в найближчій перспективі спустіть всі свої статки.

Китайський Сонник

Вогонь і чорний дим — передвіщає хворобу. Піднімається дим і горить полум’я — підуть усі печалі, тривоги.

Сонник Мандрівника

Розчарування; погані вісті; сварка. Білий приємні ілюзії або очікування.

Сонник Хассе

До небезпеки або легкої хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: