Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник диня — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви ласували динею, це означає вашу велику любов до розваг. У гонитві за ними ви благополучно забуваєте про свої обов’язки. Ви хочете пурхати по життю подібно метелику — легко і безтурботно, не беручи до уваги ні свій вік, ні соціальний стан. Звідси виникають всі конфліктні ситуації, і в цьому виключно ваша вина.

Купівля дині повідомляє про вашу крайней необачності, яка створює вашим недоброзичливцям відмінні приводи для неприємних висловлювань на Вашу електронну адресу. Можливо, ви переконані в непогрішності наявної у вас позиції і тому просто не звертаєте уваги на все інше. Рано чи пізно такий підхід зіграє з вами злий жарт.

Якщо уві сні ви займалися вирощуванням динь, це говорить про те, що джерело всіх ваших проблем і нещасть — це ви самі. Ви хапається за важкоздійснювані або свідомо безнадійні справи, понадіявшись на везіння. Абсолютно незрозуміло, навіщо ви звалюєте на себе таку непідйомну ношу, а потім страждаєте, опинившись в власноруч поставленої пастці.

Зривати уві сні диню — такий сон говорить про вашому прагненні звинувачувати себе у всіляких гріхах, навіть коли ніякої вашої провини в що відбуваються неприємності немає. Але ж, докоряючи себе і займаючись самобичуванням, ви даєте оточуючим зайву можливість звалити на вас відповідальність за те, що відбувається. Поки ви не піднімете рівень самооцінки, будете почувати себе винуватим у всіх своїх і чужих огріхи і промахах, але навряд чи потрібна вам така завищена відповідальність. Якщо уві сні ви різали диню на скибочки, це говорить про вашу схильність все полегшувати і спрощувати. При цьому ви втрачаєте з поля зору, що спрощення не завжди оптимальним чином вирішує проблеми.

Сонник Фрейда

Пригощатися динею — сон говорить, що в інтимному житті ви великий любитель доставляються вам задоволень. При цьому ви наївно думаєте, що самі цього робити, в свою чергу, не зобов’язані. Тому коли вам тактовно натякають, чого від вас хочуть, для вас ці натяки стають справжнім одкровенням. Можна стверджувати, що заняття сексом перейшли для вас в розряд обов’язки, повинності, яку ви змушені відпрацьовувати. Вчіться знаходити в постільних утіхах задоволення, і тоді проблеми випаруються самі собою.

Якщо уві сні ви розрізали диню на шматочки, то наяву ви великий майстер стримування наступу оргазму у себе і своєї партнерки. Щоб продовжити задоволення, ви дуже багато часу відводите для попередніх ласок, стимулюючих оргазм, і нерідко до власне статевого акту справа навіть не доходить. Крім цього, ви здатні швидко відновлюватися.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви бачите дині, то остерігайтеся ризикованих вчинків і легковажного поводження з грошима. Купувати її уві сні — знак розчарувань. Такий сон попереджає вас, що ви можете пошкодувати про свій легковажному поведінці. Зростаючі в поле (або на городі) дині — знак благополуччя. Однак сон, в якому ви зірвете диню, — передвісник втрат і розчарувань, в яких вам не буде кого звинувачувати, крім себе. Багато динь бачити — сон хороший і обіцяє благополучне життя і вірних друзів. Незрілий або зелена диня, приснився вам, — до невдач і втрат. Є диню уві сні — знак одужання для хворих, зміцнення дружніх відносин, але в цілому такий сон вказує на марність ваших зусиль домогтися чого-небудь. Дивіться тлумачення: Гнилий, Плоди.

Англійська Сонник

Побачити дині — для юнаків і дівчат такий сон віщує вдалий шлюб з дуже заможними людьми і переїзд в іншу країну, де вони будуть щасливі і забезпечені. У них не буде багато дітей, але все, що з’являться в свій час на світло, подарують батькам благополуччя і щастя. Хворим сон про дині обіцяє швидке одужання, важливу роль в якому зіграє хороший лікар. Після такого сну самі собою згладяться дрібні розбіжності в будинку.

Сучасний Сонник

Сновидіння, в яких з’являються дині, попереджають людини про майбутні йому випробуваннях, складнощі, неприємності. Якщо вам сниться диня, намагайтеся мінімізувати будь-яку активність, відкладіть справи і зверніть увагу на власне здоров’я. Якщо приснилися вам плоди ви бачили на баштані і їх там було дуже багато, то в такому випадку диня сниться до того, що побоюватися неприємностей вам не потрібно: ваші карти — козирні, і ви виграєте все.

Сонник Міллера

Дині, побачені вами уві сні, віщують захворювання і ризиковані проекти в бізнесі, які не матимуть успіху. Є їх — будете турбуватися через своїх необдуманих дій. Побачити їх зростаючими в городі — все неприємності зміняться в майбутньому доброї удачею.

Сонник Хассе

Бачити — мати хороший друзів; їсти — хвороба; зривати — велика бідність; багато на городі — помірне благополуччя; купувати — віддати недостойному своє розташування.

Еротичний Сонник

Якщо вам присняться дині, що ростуть в городі, це означає, що неприємності в сердечних справах і самотність зміняться любов’ю і щастям.

Французький Сонник

Диня — це уособлення людської дурості, бездарності, з якими вам скоро доведеться зіткнутися в житті.

Езотеричний Сонник

Ваш організм подає сигнал тривоги, оскільки в їжі ви дуже нерозбірливі.

Сонник Менегетті

Сон має приблизно таке ж значення, що і сон про яблуко.

Ісламський Сонник

Успіх в майбутніх справах очікує того, хто побачить уві сні диню.

Сонник Мандрівника

Багатство; щасливе кохання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: