Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дроти, до чого сниться дроти уві сні

Провід, побачені уві сні, — символ не зовсім звичний. Мало хто бачить їх уві сні, хоча виключати подібні сновидіння, звичайно ж, не варто. До чого сниться провід або кабель, питання цікаве, але не складний. Для того щоб зрозуміти чого чекати від таких сновидінь, необхідно згадати деякі деталі сну і заглянути в сонник. Отже, приступимо до тлумачень!

Сонник Міллера

Наснилося, що ви бачите обірваний електричний провід, що звисає зі стовпа — вас чекає важка копітка робота, яка буде забирати весь вільний час. Виконуючи завдання, не забувайте про відпочинок, інакше воно виллється вам перенапруженням і стресом.

Сниться, що ви, копаючи землю, наткнулися на оголений електропровід — будьте обережні, подібне сновидіння попереджає про нещасний випадок.

Обрізали дроти — до неприємностей

Бачити, що вам обрізали і вкрали дроти хулігани — вас чекають неприємні звістки, пророкує сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви познімали старі електричні дроти, тому що провели нові — ви зумієте впоратися з тими проблемами, які навалилися на вас останнім часом.

Сниться, що ви, роблячи в будинку ремонт, обрізали всі зайві і обгорілі дроти? Ви не можете вирішити якісь проблеми і в пошуках шляхів вирішення тупцюєте на місці. Почніть все з початку, але змініть тактику.

Коротке замикання — попередження про небезпеку

Бачити, що ваш електричний щиток іскриться — будьте обережні найближчі дні, спілкуючись з людьми, а особливо з начальником. Може вибухнути скандал, попереджає Місячний сонник.

Наснилося замикання проводки, яке вам необхідно усунути самостійно — вам необхідно проявити обережність, виконуючи якесь завдання, незвичне для вас.

Замикання проводки залишило вас без світла на довгий час? Не робіть необдуманих вчинків найближчим часом.

У вас загорілася проводка і з розеток летять іскри — до напруженням пристрастей в сім’ї, які виллються в великий скандал.

Проводити дроти — знак успіху в справах

Бачити сон, що ви прокладаєте нову проводку натомість обгорілої — справи, які засмучували вас довгий час, почнуть стрімко поліпшуватися, радує Весняний сонник.

Наснилося, що ви електрик, який займається прокладанням високовольтних проводів — вам дуже пощастить у чомусь. Після такого сну можете сміливо пробувати себе в сферах, в яких ви дилетант, результати не будуть настільки жахливими, як ви могли б подумати.

Тлумачення сну, в якому ви прокладаєте довгий кабель в багатоповерховому будинку, таке: затягнуті справи вирішуватися дуже швидко і без зволікання.

Розплутувати заплутане — до клопотів і турбот

Сниться, що ви розплутувати заплутані проводки — вас чекають нудні рутинні справи і клопоти, пророкує Східний сонник.

Розплутувати уві сні самостійно оголені дроти замість того, щоб викликати електромонтера — ви ризикуєте звалити на себе відповідальність, яка буде вам не по плечу.

Бачите уві сні іскристі проводи, заплутані між собою — це попередження про те, що не варто вплутуватися туди, куди не просять, клопоту не оберете, радить Осінній сонник.

Аварійна ситуація — бережіть своє здоров’я

Наснилося, що ви відчули удар струмом, намагаючись витягнути вилку з іскристою розетки — стережіться аварій і нещасних випадків.

Бачити, що в електрощитку щось замкнуло, і в кімнаті почалася пожежа — до хвороби з високою температурою, повідомляє Жіночий сонник.

Сниться, що в квартирі горить проводка і валить густий дим в той момент, коли всі сплять — до загострення хронічного захворювання.

Загорівся високовольтний провід і без світла залишився великий район міста? Не варто вам погоджуватися на пропозицію друзів взяти участь в масовому заході — лікарняний буде вам забезпечений.

Сонник дроти, до чого сниться дроти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: