Сонник дівчина яка подобається, до чого сниться дівчина яка подобається уві сні

Найчастіше, побачена уві сні дівчина, яка дуже подобається, віщує сонником приємні події, інтригуючі пригоди. Те,, до чого сниться цей персонаж, на думку більшості снотолкователей, символізує сильний інтерес сновідящего до приснилося персони, бажання краще її пізнати, викликати відповідні почуття.

Цілуватися з симпатичною особливої

Сучасний універсальний сонник тлумачить,, до чого сниться цей епізод виходячи з характеру поцілунку. так:

 • Ніжний поцілунок з дівчиною, яка дуже подобається, означає сильну зацікавленість сновидіння в цій персоні;
 • Пристрасно, несамовито цілуватися з незнайомою панянкою — до швидкоплинному, але інтригуючого захопленню;
 • Приснився поцілунок в щоку — розраховуйте на довгу дружбу;
 • Цілувати жінку, яка дуже подобалася вам раніше — до відновлення почуттів;
 • Цілувати кохану уві сні — до бурхливого розвитку відносин.
 • Готуйтеся до пригод

  За версією доктора Фрейда, то, до чого часто сниться дама, яка симпатична в реальності, відображає серйозну сексуальну зацікавленість сновидіння в приснилося персони. Обіймати її уві сні — до підсвідомого бажанням підкорити, завоювати. Приснився секс з дамою серця означає кардинальну зміну в особистому житті.

  Не відмовляйте в допомозі…

  Згідно сімейному сонником, обіймати дівчину, яка подобається, позначає, що в реальній дійсності прекрасна особа потребує допомоги, захисту. Якщо подібне сновидіння сниться часто, значить, персонажу загрожує небезпека. Обіймати уві сні панночку, яка в реальності зустрічається з іншим, віщає про появу суперника, конкурента в бізнесі, займатися сексом з нею — обіцяє перемогу у важливій справі.

  Тлумачення сну за версією сонника Міллера

  Згідно з трактуванням психолога, то,, до чого сниться дівчина, яка подобається, позначає, що наяву ця особа відчуває явний інтерес до сновідящій. Бачити, що предмет схиляння ходить за руку з іншим юнаків — ваші надії на взаємність не виправдаються. Гуляти в сні з особливою, яка давно симпатична, на думку сонника, обіцяє нові романтичні відносини. А ось бачити, що подруга серця гуляє з іншим — до швидкої розлуки з коханою людиною.

  Бережіть те, що маєте

  Чоловікам, яким уві сні доводиться постійно бачити дівчину, яка подобається в образі дружини, віщує новим сімейним сонником швидку зміну статусу. А ось якщо в сновидінні одруженого хлопця, предмет поклоніння не пов’язаний з образом нинішньої обраниці, значить, як стверджують езотерики, молодій людині слід навчитися цінувати те, що вже має.

  Почніть діяти!

  Сновидіння, в якому довелось отримати лист або смс від предмета жадання, трактується в залежності від його змісту. Так, прочитати в ньому слова любові або поваги — ознака необхідності проявити ініціативу, зізнатися в почуттях. Ненависть, образа чи образи, прочитані в рядках послання, пророкують про неприємності на любовному фронті. Якщо ж дама, до якої наяву ви відчуваєте симпатію подзвонила вам — приготуйтеся до швидкої зустрічі наяву.

  Настає час приємних переживань

  Досить позитивним баченням, за версією сонника Закоханих, є образ, в якому молода особа цілує в губи сновидіння. Приснився епізод обіцяє сплячій людині успіх у всіх починаннях, особливо на любовному фронті.

  Сонник дівчина яка подобається, до чого сниться дівчина яка подобається уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: