Сонник дівчина з довгим волоссям, до чого сниться дівчина з довгим волоссям уві сні

Приснилася уві сні дівчина з довгим волоссям — символ далекої дороги, стверджує більшість популярних сонників, як сучасності, так і глибокої давнини. Однак це далеко не єдине тлумачення сну про прекрасну діву з розкішною шевелюрою. Є думка, що колір локонів, а так само ступінь спорідненості з «головною героїнею», грають не останню роль в тлумаченні того,, до чого сниться даний сюжет.

Незнайома «Рапунцель», як символ прихованих перспектив

Допомогти розібратися з тим, що позначає і, до чого сниться незнайома дівчина з довгим волоссям, може сонник пастора Лоффа.

Бачите перед собою милу молоду дівчинку з довжелезними косами? Це говорить про те, що якщо ви проявите кмітливість, то зможете «розплутати» заплутана справа, що найкращим чином позначиться на вашій кар’єрі.

Длінноволоска зістригала свої локони? Не беріться за справу, яку вам не під силу, сподіваючись тільки на «авось». Єдине, що вам вдасться — так це зганьбитися, причому прилюдно.

Довговолоса «знакомка»: Від поїздки до пліток

Чого чекати від сюжету, в якому вам приснилася дівчина з довгим волоссям, з якою ви знайомі? Це залежить від того, що довговолоса красуня робила уві сні зі своєю шевелюрою, запевняють сонники. Ось, наприклад,, до чого сниться таке:

 • Подруга розчісувала своє локони — вам випаде можливість відвідати далекі країни;
 • Сестра споруджувала складну зачіску — до необдуманих вчинків;
 • Молода жінка-колега заплітала собі косу уві сні — до зміцнення відносин;
 • Хлопцеві бачити уві сні, як кохана дівчина миє голову — до інтриг і пліток.
 • Темна шевелюра — ознака пристрастей і емоцій

  Якщо вам цікаво, що обіцяє примарилося дівчина з довжелезним волоссям, чорними, немов смола, то, згідно з трактуванням Східного сонника, це говорить про те, що вас чекає любовну пригоду, романтичне знайомство, курортний роман — одним словом ваше особисте життя закрутиться яскравим калейдоскопом.

  Молода жінка уві сні чеше свої чорні кучері і сумує? Ви кудись поїдете в нічний час, і ця поїздка не викличе у вас радісних емоцій, віщає сонник Медеї.

  Світлі пасма — І з удачею, і в брехні

  До чого сняться світлі кучері? Потрібно розібратися з цим більш докладно. Так, наприклад, дівчина зі світлими від природи волоссям символізує щирість і удачу. А якщо вам приснилася фарбована блондинка, то, можливо, ви зіткнетеся з брехливою людиною.

  Бачити уві сні молоду особу з сивим волоссям або з сивиною — ознака небезпеки. Будьте обережні, попереджає сонник міс Хассе.

  Тлумачення Міллера

  Сонник Міллера двояко розцінював сновидіння про довге волосся. Так, наприклад, якщо ви бачите некрасиву дівчину з довгим волоссям, то це означає, що вам треба остерігатися приймати необдумані рішення, так як результат цих вчинків може «некрасиво» вас охарактеризувати.

  А ось, якщо наснилося, що перед вами махає кучерями і сміється ваша знайома, то це означає, що ви можете дозволити комусь втягнути себе в авантюру — вона виявиться безневинною і кумедною.

  Сонник дівчина з довгим волоссям, до чого сниться дівчина з довгим волоссям уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: