Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дівчина пристає, до чого сниться дівчина пристає уві сні

Привиділося, як симпатична дівчина пристає уві сні? У реальному світі ви занадто довірливі і самовпевнені, що завдає чимало клопоту і хвилювань. До чого сниться розв’язна поведінка чарівною героїні ще? Сонник підкаже, як знайти відповіді.

Думка Міллера

Уві сні красива дівчина пристає і спокушає? Погана людина вплутатися вас в жахливу історію, а ваші подальші дії засудять навіть найкращі друзі. Наснилося, що встояли перед спокусою? В реалі обійде множинних суперників у важливій справі.

Тримайтеся!

Наснилося, що приставала колишня? Наяву доведеться згадати колишні відчуття або зіткнутися з «привидами» з минулого.

До чого сниться, що докучання були вам неприємні? Щоб отримати правильне тлумачення сну сонник рекомендує зіставити минулі і поточні події і знайти в них щось схоже. Це допоможе вибрати правильну лінію поведінки і уникнути неприємних моментів.

Привиділося, що приставала дівчина легкої поведінки? Уві сні це означає, що наяву вас спробують змусити зробити те, про що ви сильно пошкодуєте.

Чого боїтеся?

До чого сниться, як знайома дівчина пристає до чоловіка? Не переживайте, це лише віддзеркалення страху втратити свого благовірного або боязнь, що він може зважитися на зраду. Ваші підозри надумані, і не мають реального підґрунтя.

Сталося бачити, що подруга заграє з чоловіком? Сонник пророкує крах очікувань і надій. І це стосується не тільки любовних відносин. Щоб уникнути проблем в реалі, не будуйте далекосяжних планів і не вимагайте більшого, ніж вам готові запропонувати.

Хто вона?

Сонник нагадує: не забудьте помістити її особистість настільки нахабної особи.

 • Сусідка — розбирання з сусідами.
 • Чужа дружина — невпевненість, недовіра.
 • Краща подруга — засмучення.
 • Сестра — домашні проблеми.
 • Мама — небезпека.
 • Циганка — обман, фальш.
 • Любіть сильніше!

  До чого сниться, якщо зовсім незнайома дівчина пристає до коханому хлопцеві? Це означає, що йому не вистачає розуміння, участі та взагалі душевного тепла і спокою.

  Бачити, що незнайома дама робить уві сні недвозначні натяки — до спілкування з недоброзичливим і заздрісним людиною, який, на думку сонника, принесе чимало проблем.

  Не піддавайтеся!

  До чого сниться чоловікові, що симпатична дівчина пристає до нього? Будьте впевнені: вас перевіряють уві сні на міцність!

  Якщо ви піддалися спокусі і відповіли їй взаємністю, то у вас не вистачає сили духу протистояти життєвим випробуванням. Сонник вважає, що вам має бути ще не раз доводити свої здібності в дуже складних ситуаціях.

  Наснилося, що ви різко перервали настільки приємні домагання? Ваше ставлення спокійно до будь-яких ударів долі, але, швидше за все, не відчуваєте життєвого дискомфорту, тому як є її улюбленцем.

  Шанс чи підстава?

  Що робити, якщо наснилося, як красива дівчина пристає? Якщо ви відкинули її домагання, то сонник вважає, що незабаром отримаєте дуже привабливу ділову пропозицію. Не пропустіть шанс поліпшити своє становище.

  Сталося бачити, що ви поступилися уві сні її пристрасному натиску? Бережіться: вас вирішили обдурити або підставити.

  Якщо ж дівчині приснилося, що вона намагається спокусити кого-то, то в реальному світі їй не вистачить сміливості чи вміння обійти конкурентку на роботі або ж в любові.

  Сонник дівчина пристає, до чого сниться дівчина пристає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: