Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дід мороз, до чого сниться дід мороз уві сні

Напевно, немає такої людини, яка в дитинстві не вірив у Діда Мороза. Цей добрий чарівник завжди асоціювався зі святом і очікуванням дива. Ставши дорослими, відчути радість від зустрічі з цим казковим персонажем ми можемо, на жаль, тільки лише уві сні. Заспокоює одне — сонники, трактуючи,, до чого сниться Дід Мороз, стверджують, що подібні бачення пророкують успіх.

Сонник Міллера

В силу того, що Міллер був американцем, його пацієнти запитували його,, до чого сниться Санта Клаус, і ось, як він пояснював ці мрії в своєму сонник.

Санта обдарував вас дарами уві сні? Виповниться одне з давніх бажань. А якщо він залишив подарунки для всіх, крім вас, то це означає, що на якомусь заході ви залишитеся в тіні більш успішних людей. А ось, бачення, в якому ви сидите за одним столом з дідком, означає процвітання.

Дід, а як тебе звати?

Якщо вам приснилося, що ви зустрічаєте Новий рік в іншій країні, і сюрпризи під ялинкою вам залишив місцевий чарівник, дізнайтеся, що з цього приводу кажуть сонники. Отже, ось, до чого сняться деякі з них:

 • Санта Клаус — на подив;
 • Французький стариган Пер Ноель — до несподіваної, але приємною зустрічі;
 • Іспанська Олентцеро віщує хмільну вечірку;
 • Італійська бабуся Бефана — до докори сумління;
 • Фінський Йоулупуккі або чеський Мікулаш «обіцяє» дрібні сварки і охолодження відносин.
 • Бути уві сні Дідом Морозом — знак внутрішніх страхів

  Якщо приснилося, що ви приміряли на себе костюм Діда Мороза, то це означає, що наяву ви щось приховуєте від своїх друзів. Костюм був на вас замалий — ці таємниці пригнічують, а якщо ви постійно поправляли костюм, тому що він був на вас дуже великий — вам не вистачає впевненості в собі, і ви намагаєтеся «прикритися» громадськими справами.

  А бачити уві сні себе в ролі Діда Мороза на святі в дитсадку, позначає успішне подолання всіх перешкод, радує тлумачення сну Місячний сонник.

  Свято наближається! .., або І в радості, і в турботах

  До чого сняться подарунки залишені новорічним дідусем під ялинкою, цікавить багатьох. Ось, що, на думку Циганського сонника, це обіцяє: наснилося, що подарунок вас порадував — чекайте виконання бажання; ви отримали не те, що хотіли — труднощі «призупинять» ваші плани.

  Бачите уві сні, як дідусь Мороз дарує іграшки дітям? Приділіть час близьким. Іграшки були яскравими, і малюки їм раділи — чекайте прояви турботи від домочадців. А якщо це ви знайшли під ялинкою іграшку, про яку насправді мріяли в дитинстві, але так і не отримали — це ознака відродження чогось втраченого (почуттів, зв’язків, повернення втраченої речі).

  Чудеса уві сні і наяву

  Несподівані і практично неможливі події відбудуться у вас в житті незабаром, якщо вам приснилося, що ви зустрілися в лісі з справжнім Дідом Морозом і Снігуронькою.

  Снігуронька весь час щось вам розповідала, співала пісні, сміялася — радість не змусить себе довго чекати. Гірше, якщо ви бачите, що снігуронька чимось засмучена або мовчить — це знак того, що вам необхідно буде зробити вчинок, що перевершує ваші можливості і вміння, пророкує Східний сонник.

  Сонник дід мороз, до чого сниться дід мороз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: