Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитина в животі, до чого сниться дитина в животі уві сні

Якщо приснилося, що у вас дитина в животі, то, в більшості випадків, це говорить про те, що справа, на яке ви витратили дуже багато часу і старань, ось-ось знайде свою реалізацію. Проте найбільше пощастить чоловікові, підказують сонники, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, якщо уві сні він побачить немовляти у власному череві.

Що радить Міллер

Сонник Міллера, роз’яснюючи,, до чого сниться дитина в животі, пропонує прислухатися до своїх відчуттів уві сні. Так, якщо наснилося, що штовхає малятко заподіює вам незручності, то це означає певні проблеми були, які можуть виникнути.

Дівчині бачити уві сні, а скоріше не бачити, а відчувати, як в животику штовхається дитина, і при цьому відчувати почуття ніжності і розчулення — знак швидкої несподіванки. Малюк штовхається боляче? Сигнал, який свідчить, що в найвідповідальніший момент сновидицей може смалодушнічал.

А ось, тлумачення сну, в якому жінці в літах трапилося відчувати, як у неї дитина в животі штовхається, означає захворювання «по жіночій частині».

Як трактували Оракули давнини, або Не варто зволікати!

Якщо проаналізувати трактування, які пропонують древні сонники, такі, наприклад, як Сонник Езопа або Східний тлумач, то можна зробити наступні висновки,, до чого сниться рух ненародженої дитини в животі у матері.

Малютка ворушиться в лоні у незнайомої жінки? Це символ того, що вас чекає несподівано-приємна зустріч. Вагітну дівчину мрія про те, що в її утробі ворушиться немовля, підказує про швидких пологах, навіть якщо ще й не термін.

А якщо уві сні малюк в животику у вагітної ворушиться дуже сильно, прямо б’ється, то це означає, що настає період, коли діяти треба швидко і рішуче.

Сучасна інтерпретація: Від втоми до ліні

Тлумачі сновидінь сучасності, як близькою, так і кілька пішла в минуле, мрії, в яких фігурує дитина в животі, особливо той, що перевертався з боку на бік, розглядають не як знак сторонніх подій, а як частина сутності сновидіння.

Так, наприклад, пастор Девід Лоффа пропонує таке трактування: бачити уві сні, як перевертається ще не народжена дитинка в утробі матері — знак того, що сновидець втомився від суєти. Йому хочеться відгородитися від світу турбот і цейтноту.

А Жіночий сонник впевнений, що якщо вам приснилося, як перевертається дитя в материнському пузике, то це вам сигналізує ваша підсвідомість, «кажучи» про те, що для реалізації планів одного бажання мало, потрібно «поворухнутися».

Чого чекати чоловікові

Окремо виділяються мрії про дитину в животі, приснилися чоловікам. До чого сниться представнику «брюк братії», що в його «пивний» пузі штовхає немовля? Місячний сонник вважає, що до прибутку. А ось, які тлумачення ще пропонують сонники чоловікам:

 • Чіпати уві сні животик дружини, яка перебуває в положенні — до прибутку;
 • Відчувати, як штовхає «дитинча» вагітну коханку — контролюйте витрати;
 • Його вагітного живота уві сні стосується сторонній — до спокусі «легкими» грошима;
 • Наснилося, як дитина рухається, впираючись ніжками в живіт — утримайтеся брати в борг;
 • Ненароджена дитина рухається по колу, немов перекидається — до вдалим вкладенням.
 • Завмерла вагітність, як символ втрати надій

  Сумні сюжети про те, що штовхання дитини в животі припинилося через те, що плід помер — символ втрати ілюзій. Хоча, розтлумачуючи вагітної дамочки,, до чого сниться припинення штовхання її малятка, сонники запевняють, що це — ознака її страхів за дитинку. Не варто зациклюватися на такому образі, краще зосередитися на радісних думках.

  Побачити уві сні, що ви стоїте перед дзеркалом і бачите крізь шкіру мертвий ембріон в матці? Ви не рекомендовано починати щось нове, що може бути пов’язано з ризиком для життя або здоров’я, підказують знавці значення сновидінь.

  Сонник дитина в животі, до чого сниться дитина в животі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: