Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитина в воді, до чого сниться дитина в воді уві сні

Загроза уві сні, що виходить від води символізує почуття і емоції, з якими не в силах впоратися спляча людина. Щоб не помилитися в тлумаченні,, до чого сниться дитина в воді, важливо взяти до уваги обставини, при яких персонаж виявився в водиці, а також його поведінку до і після виниклої ситуації. Найчастіше сонник порівнює подібний сюжет з небезпекою.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Психолог Міллер сновидіння, в якому довелося бачити, як тоне дитина в воді, порівнює з підсвідомої тягою сплячої людини опікати когось. Часто, сюжет про потонулих дітей підказує молодим людям про наявність комплексів, зав’язаних на думці оточуючих і власної самооцінки.

Малолітній потопельник

Сонники приділяють велике значення місця, в якому знаходився персонаж. Так, бачити, що ребятенок впав в колодязь з брудної водицею, свідчить про важку матеріально-фінансової ситуації, яку вдасться поліпшити завдяки копіткій праці. Якщо в брудному водоймі тоне власне чадо — уважно придивіться до самопочуття малюка, можливо, бачення свідчить про наявні проблеми зі здоров’ям.

Наснилося, що морською хвилею прибило до берега мертве тіло потонулого малюка, значить, за версією Сучасного суміщеного сонника, слід очікувати разючих життєвих змін. Можливо, в перший час, зміни будуть здаватися Вам важкими випробуваннями, але потім, Ви зрозумієте, що ці обставини пішли на користь.

До чого сниться мертвий ребятенок, що потонув в каламутній воді, пояснює Загальний сонник. Подібна картинка уві сні пов’язана з ймовірністю загрузнути в сварках і розборках, які принесуть нові неприємності.

Падіння у водойму

Сучасний сонник описує,, до чого сниться дитина, який впав або потонув у воді. Приснився сюжет уособлює взвинченное емоційний стан сновідящего, яке може перешкодити здійснити задумане. Бачити, як падає дитина в воду, обіцяє ситуацію, з якої Ви не впоратися через виникнення дисбалансу почуттів і емоцій.

Виходячи з контексту, нескладно здогадатися,, до чого сниться врятувати маленького персонажа, який тоне у водоймі. Наснилося картинка говорить про перспективу впоратися з виниклими обставинами і направити стан власних справ в позитивне русло. В цьому випадку падаючий ребятенок позиціонується тлумачами як «дітище» сновидіння.

Позитивним вважається бачення, в якому наснилося, що дитина впала в чисту, блакитну річку. Це віщує процвітання і достаток грошей.

Водні процедури і купання

Довелось власноруч купати в чистій воді дитини? Такий сон, на думку езотериків, говорить про очищення, прощення. Жінці, наяву стурбованої здоров’ям малюка, купати в чистій водиці своє чадо, віщає про швидке одужання, поліпшення самопочуття кровиночки.

Побачити, що хлопчисько плаває уві сні, попереджає сонником про фінансові збитки. Бачити, що дівчинка купається в річці, значить в реальній дійсності, будете потребувати моральної підтримки. Довелось уві сні плавати разом з дитиною у воді, віщає про конфіденційних відносинах, матеріальної забезпеченості. Якщо ж чадо, з яким Ви купаєтеся, Вам не знайоме, значить, готуйтеся до змін.

Сонник дитина в воді, до чого сниться дитина в воді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: