Сонник дивитися у вічко дверей, до чого сниться дивитися у вічко дверей уві сні

Дивитися в око двері уві сні часто обіцяє складності на роботі, особистому фронті. Сонник попереджає: попереду підступи недоброзичливців, важкі завдання, нелегкий вибір людини, з яким сновидец зв’яже долю. Але є також позитивні значення,, до чого сниться сюжет: відкриються нові горизонти.

Стреси через труднощі, проблеми на роботі

Приснилося бачення вказує: незабаром у сновидіння з’являться труднощі, які здатні викликати хвилювання, стреси, навіть безсоння. Потрібно постаратися не «накручувати» себе, вирішувати проблеми поступово — спочатку легкі, потім більш складні.

Бачити дверне вічко уві сні, відчуваючи при цьому неприємні відчуття, означає: хтось стежить за вами.

До чого сниться дивитися в дверне вічко? Сонник стверджує: на роботі у вас виникнуть ускладнення, які можуть порушити внутрішню рівновагу. Не варто приймати все занадто близько до серця, побережіть нерви. Якщо ви проявите завзятість, всі труднощі вирішаться.

Складнощі взаємин

Наснилося, ніби вічко розбитий, тому неможливо щось розглянути? Наяву сплячому доведеться занадто довго вибирати свою половинку з декількох кандидатур. Всі претенденти матимуть безліч недоліків, тому вибір виявиться нелегким.

Також, якщо він зіпсований або заклеєний уві сні — це передвістя невдалих романів з партнерами, які абсолютно не підходять сновидцу.

Дивитися в око двері віщує, за сонником недовіру з боку дружини (чоловіка). Постарайтеся не давати приводу засумніватися у вашій відданості і любові.

Дізнаєтеся чиюсь таємницю або приголомшливу новину

Приснилося бачення попереджає: недруги сплячого завжди напоготові, вони спостерігають за ним, вишукуючи слабке місце або добра нагода, щоб нанести свій удар.

Бачити подібний сюжет уві сні означає: незабаром дізнаєтеся чиюсь таємницю, але це не принесе задоволення.

До чого сниться дивитися у вічко дверей, підглядаючи за кимось? Сонник пояснює: незабаром дізнаєтеся якусь сенсаційну новину.

Труднощі, нав’язливий прихильник

Наснилося дивитися невідривно? Відбудуться певні події, які стануть причиною серйозних проблем, стресового стану. Вони навіть можуть призвести до тривалої депресії, тому бажано ігнорувати деякі моменти.

Бачити людину уві сні через нього означає, по сонником: вас переслідуватиме нав’язливий прихильник (прихильниця). Доведеться подумати, як його відшити, але не озлобити.

Навіщо дивилися?

За яких обставин ви туди заглянули:

 • Хтось дзвонив або стукав — отримаєте важливе послання, яке не можна ігнорувати;
 • Спостерігали за сусідами — втратите час, займаючись плітками;
 • Почули шум зовні — трапиться якась несподіванка;
 • Чекаєте когось і перевіряєте, чи не йде він — вирішуватиме незвичні завдання.
 • Сонник Міллера: відчуєте сильне хвилювання

  До чого сниться дивитися у вічко дверей? Бачення підказує: незабаром будете сильно переживати через якийсь ситуації або обставин.

  Чи стануть доступні нові перспективи

  Тлумачення сну може бути і сприятливим: дуже скоро перед вами відкриються нові перспективи на роботі.

  Бачення уві сні вказує: перш ніж зважитися на таке собі справу, слід ретельно зважити всі ризики і передбачити можливі варіанти розвитку подій.

  Сонник дивитися у вічко дверей, до чого сниться дивитися у вічко дверей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: