Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитина в труні, до чого сниться дитина в труні уві сні

Приснився дитина в труні? Не поспішайте панікувати і думати про найстрашніше. Адже деякі негативні знаки, побачені уві сні, навпаки є сприятливим ознакою. Сонник допоможе розібратися, до чого вони сняться.

Тлумачення основного символу

Тлумачення сну необхідно починати з його головного елемента. Сам по собі труну символізує якісь зміни. Якщо він був відкритий, то вас чекає веселощі, закритий — до краху справи, яке ви збираєтеся почати.

Крім того закрита труна уособлює загадкові події, які скоро відбудуться. Особливе значення мають і дії, вироблені уві сні.

 • Робити посмертний ящик — до важкої роботи.
 • Опускати відкритий його в яму — до трагічної ситуації.
 • Купувати — до достатку і злагоди.
 • Забивати — до сильного переляку.
 • До довголіттю і здоров’ю

  Знаючи це, набагато легше зрозуміти,, до чого сниться дитина в труні. Взагалі, якщо матері здасться, що Малишок її власний, то це обіцяє йому довголіття і відмінне здоров’я. Якщо наяву її власний малюк хворий, то значить, він скоро видужає.

  У той же час бачити свого карапуза в дерев’яному ящику — до зміни в стосунках з ним. Якщо в ньому лежить ваш син, то очікуйте поповнення, радісної події або прибутку.

  За Міллеру

  Проте, сонник Міллера попереджає, що бачити свого кіндера померлим не дуже добре. Це символ прийдешнього випробування, можливо, навіть серйозної втрати. Але ви перенесете її стійко.

  Шукайте нові ідеї!

  Чужий дитина в труні трактується сонником трохи інакше. Це нагадування підсвідомості про те, що в душі завжди повинен жити щира маленька людина.

  Приснився чужий померлий дитинча? Перешкоди, які стояли у вас на шляху, скоро зникнуть самі собою. Це сновидіння є метафоричним відображенням кінця певного періоду в житті. А значить, саме час шукати нові ідеї і братися до діла.

  Задумайтесь над сенсом!

  Бачити уві сні гробницю з маленькою дитиною до розчарувань і неспокою. Якщо ж приснився вже підріс малюк, то прийшов час подумати про сенс життя. Свій доросла дитина в труні може привидиться до самотності.

  До чого ще сниться домовина з маленькою дитиною? Сонник рекомендує негайно пройти огляд у лікаря. Іноді це бачення може означати початок серйозного захворювання.

  Мрії здійсняться!

  Щоб точно зрозуміти,, до чого сниться дитина в труні, сонник радить доречно згадати, був він мертвий або живий. Справа в тому, що діти в мріях часто символізують особисті бажання і мрії.

  Наснилося, що дитинча живий і навіть радісний? Є надія, що все здійсниться в найближчому часі. З іншого боку поміщений в домовину живий чоловічок символізує добровільна відмова від шкідливих звичок.

  Особливості

  Зовсім іншу розшифровку має уві сні мертва дитина в труні. До чого він сниться? Сонник вважає, що це залежить від особливостей бачення.

  Якщо сон був неприємний і темний, то вам загрожує викриття. Якщо ж приснився мертвий трупик, але сновидіння було яскравим і світлим, то чекайте несподіваного багатства і удачі.

  І все ж сонник пропонує вважати сон відображенням підсвідомості сновидіння. Це буквально означає, що він бажає поховати щось. Але якщо ящик був відкритий, то це або не вдасться, або і зовсім не потрібно.

  Сонник дитина в труні, до чого сниться дитина в труні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: