Сонник дивитися у вікно на вулицю, до чого сниться дивитися у вікно на вулицю уві сні

До чого сниться, що довелося дивитися у вікно на вулицю? Уві сні це явище передає душевний стан сновидіння і можливість виходу з якоїсь ситуації. Крім того бачення натякає на останній шанс або примарну надію. Сонник спробує розібратися в настільки неоднозначне сюжеті.

Замітка Міллера

Якщо уві сні трапилося дивитися в віконце і бачити на вулиці дивні речі, то пан Міллер упевнений, що вам світить невдача або тотальне ураження в справі, заради якого ви ризикнули буквально всім.

Чи не тікайте!

До чого сниться, що довелося дивитися у вікно на вулицю? Це означає, що ви відгороджується від якогось людини або події.

Таким незвичайним чином ви намагаєтеся зберегти те, що ще не втрачено, проте сонник вважає, що робите тільки гірше.

Не варто ховатися від світу і його проблем, адже будь-яка людина несе відповідальність за власне життя і перш за все перед самим собою.

Обережніше!

Наснилося, що ви дивилися в віконце? Сонник вважає, що в реалі ви дочекаєтеся того, хто відсутній. Цей же сюжет пророкує отримання важливих новин.

Якщо ви намагалися поглянути уві сні назовні, повиснувши з отвору, то зробите вкрай безглуздий вчинок. Якщо ж ви випали з нього, то існує справжня небезпека.

Що ви бачили?

До чого ще сниться, що довелося дивитися у вікно на вулицю? Сонник впевнений, що тлумачення сну повністю залежить від того, що далося бачити там.

 • Яскраве світло — насичені, позитивні події.
 • Темрява — замкнутість, невдачі.
 • Гарний краєвид — щастя поруч.
 • Глуха стіна — туга, самотність.
 • Дійте!

  Наснилося, що обстановка за вікном була ворожою і похмурої? Підготуйтеся до того, що вас обдурять нахабним чином.

  Якщо уві сні за віконцем сталося бачити те, чого наяву бути абсолютно не може, то вам доведеться проявити рішучість і особисто випробувати свої ідеї на міцність.

  Всі райдужні сюжети обіцяють успішність і задоволення, а негативні гарантують життєві випробування і проблеми різного плану.

  Будьте готові!

  До чого сниться, що ви дивилися через вікно на зовнішній світ? Сонник вважає, що вас чекають великі витрати через помилки або свідомою підстави близького друга.

  Уві сні дивитися через вікно буквально означає, отримання важливої ​​інформації, а ось підглядати за іншими — до розкриття чужий таємниці.

  Спокійніше!

  Для більш точної інтерпретації сонник радить пригадати вигляд самого віконного отвору і якість скла. Так завішені або закрите віконце символізує особисту заглибленість в себе, замкнутість і скритність.

  Наснилося брудне і каламутне скло. Сонник підозрює, що ви неадекватно сприймаєте світ внаслідок негативних емоцій.

  Уві сні чисте і прозоре віконце означає, що ви повністю віддаєте себе правдивий звіт в тому, що відбувається і навіть самі яскраві спалахи емоцій не можуть перешкодити цьому.

  Відлюдництво або відкритість?

  До чого ще сниться, що трапилося дивитися у вікно на вулицю? Якщо у віконному отворі стояла решітка, то сонник пророкує період самотності.

  Наснилася павутина, віконниці або щільні фіранки? Ці об’єкти уві сні відображають свідоме самітництво. Якщо ж ви дивилися крізь відчинене вікно, то це бачення відображає вашу відкритість, дружелюбність і прагнення до спілкування.

  Сонник дивитися у вікно на вулицю, до чого сниться дивитися у вікно на вулицю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: