Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник директор, до чого сниться директор уві сні

Директор, побачений у сні, уособлює готовність сплячої людини виконувати свої наміри і амбітні плани. Тлумачення,, до чого сниться начальство, залежить від характеру взаємовідносин в трудовому колективі. Приснився колишній начальник з роботи, за версією сонника, обіцяє переживання і дрібні неприємності.

Робочі моменти з колишнім керівництвом

Сучасний універсальний сонник пояснює,, до чого сниться колишній керівник з роботи, натяком на те, що все потрібно робити вчасно, інакше ризикуєте опинитися за бортом. Бачити померлого начальника з роботи — задумайтеся про своє здоров’я або над методами виконання задуманого.

Амурні справи з начальством — притримайте свої амбіції

Цілеспрямованим кар’єристам буде цікаво дізнатися,, до чого сниться цілуватися з директором підприємства. Така картинка нагадує про необхідність адекватно оцінювати свої можливості. Секретарці, цілувати в губи свого керівника уві сні, обіцяє зустріч зі своєю долею.

Молодий панночці, бачити директора підприємства голим уві сні, за версією Східного жіночого сонника, варто серйозно задуматися з приводу свого добробуту. Побачити людини, яка займає руководительских пост, який домагається вас — уникайте панібратства в роботі.

Шкільні моменти

Приснився директор школи, згідно з Українським сонником, попереджає про намір високопоставлених осіб контролювати вас, взяти під спостереження. Довелось розмовляти з директором своєї школи уві сні — готуйтеся, вас чекає відповідальне доручення.

Снотолкователь апостола Кананіта, трохи інакше розтлумачує,, до чого сниться розмова з директором школи. Так, приснилося сновидіння обіцяє швидке підвищення, керівну посаду.

Робоча атмосфера

Наснилося, що шеф лає в своєму кабінеті? Радійте — попереду у вас райдужні перспективи, аж до підвищення по службі. Якщо ж сталося, що вилаяв інша людина, наяву не зв’язаний з вами — чекайте цікавого співробітництва. Отримали доручення від нього — готуйтеся до перешкод, за результатами вирішення яких, здійснювалися задумані плани.

Секс з начальством уві сні

Згідно сонником доктора Фрейда, то,, до чого сниться секс з директором, означає, що в реальному житті сновидец прагне вивести свої інтимні стосунки на новий рівень. Жінці, спати уві сні з шефом або займатися любов’ю з генеральним директором, передрікає сонником, що в реальній дійсності зав’яжуться нові сексуальні відносини.

Чоловікові, поцілунок, що переходить в інтимну близькість з директоркою, означає, що йому потрібно знайти дівчину для стабільних відносин. Наснилося, що генеральний директор дружини обіймає і цілує благовірну — задумайтеся над тим, як урізноманітнити ваше сексуальне життя з дружиною.

Трактування за сонником Міллера

На думку психолога, керівництво зазвичай бачать ті, для кого свобода в тягар. Міллер переконаний, що вам не вистачає сильного плеча, на яке ви змогли б накопичити всі свої обов’язки і відповідальність, вважаючи за краще жити за його вказівками.

Неформальна обстановка

Тлумачення сну, в якому доводиться перебувати з начальством в неформальній обстановці, залежить від обставин і дій, які довелося зробити. так:

 • П’яний шеф уві сні, говорить про перевагу сновідящего в лідерських та організаційних якостях;
 • Плаче — попереджає про незаплановану ситуації в робочий час;
 • Сплячий — прогнозує спокійний час;
 • Застати у себе в гостях директора — вас підозрюють в перевищенні службових повноважень;
 • Йти під руку з ним — до догані;
 • Співати з ним — до набирання зарплати;
 • Побачити свого директора на коні — до стрімкого службовому просуванню персонажа;
 • Бути самому в ролі боса

  За тлумаченням Східного жіночого сонника, сновидіння, в якому довелося стати главою великої корпорації, попереджає про перспективу бути захопленою зненацька. Вам має бути серйозна боротьба за здійснення планів, яка, на жаль, буде безрезультатною.

  Бачити себе в ролі директора магазину, за версією Сучасного суміщеного сонника, пояснюється невдоволенням реальним станом речей і обставинами. Однак наміри сновидіння поміняти щось в ситуації вимагають певних дій. Бути уві сні директором цирку — ви скоро знайдете застосування своїм організаторським здібностям.

  Сонник директор, до чого сниться директор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: