Сонник диплом, до чого сниться диплом уві сні

Якщо ваша голова не забита переддипломної підготовкою, то уві сні диплом дуже знаковий символ. Він підтверджує, що ви пройшли черговий життєвий етап. Тільки не сподівайтеся, що тепер почнеться щасливе і безбідне життя. Попереду — інші, не менш серйозні випробування. Сонник розповість,, до чого сниться цей атестат додатково.

Напуття Міллера

Наснилася захист диплома? Саме час заявити про себе і свої таланти. Сонник вважає, що вам належить змінити сферу діяльності, місце роботи або спеціалізацію.

Дійте!

Уві сні захист передрікає успішне завершення старих справ і початок нових. Наснилася захист диплома? Ви прийняли вірне рішення, пора діяти рішуче і сміливо.

До чого ще сниться, якщо довелося захищати диплом, але ви з тріском провалилися? Це бачення-перевертень, яке знаменує тріумфальне закінчення якогось навчання або проекту.

Правильною дорогою йдете!

Наснилася дипломна робота, яку довелося захищати уві сні? Сонник пророкує серйозні негаразди в сімейному колі і на робочому місці.

Бачити, що дипломна робота була беззастережно прийнята комісією, означає, що ви ступили на правильний шлях, а нові ідеали і цінності допоможуть прожити більш яскраву і гідне життя.

Заслужена нагорода!

Що значить, якщо уві сні трапилося отримувати диплом? Сонник підозрює, що у вашій душі зріє якесь таємне бажання або намір.

Просто бачити диплом — до зниження в посаді, особливо, якщо він чужий. Отримувати особистий атестат куди краще. В реальності вам забезпечена нагорода або заохочення за працю. Цей же сюжет передрікає отримання запланованого прибутку.

Але пам’ятайте: іноді закон інверсії повністю змінює тлумачення сну. Наснилося, що пощастило отримувати дипломчик? В реальності ніколи не бачити вам заповітної книжечки.

Використовуйте досвід!

До чого сниться отримання диплома? Сонник обіцяє стрімке зростання, завдяки власним завзятості і грамотному застосуванню накопичених знань, досвіду.

Наснилося, що ви дуже розраховували отримати атестаційну книжку, але уві сні цього по містичної причини не відбулося?

Будьте готові до розчарування: обставини складуться найбільш невдалим чином, і ви даремно витратите час і сили.

Розшифровка закладу

Що означає, якщо уві сні ви примудрилися отримати диплом? Сонник вважає, що інтерпретація сновидіння залежить від навчального закладу, яке ви закінчили.

 • Школу — щоб отримати додаткову інформацію.
 • Училище, ліцей — зміна спеціальності, професії.
 • Технікум, коледж — зміна життєвих принципів, ідеалів.
 • Інститут — зробите гідний вибір.
 • Університет — виконаєте своє призначення.
 • Аспірантуру — блискучий вихід з непередбаченої ситуації.
 • Чого бажаєте?

  До чого сниться, якщо вам трапилося показувати власний дипломчик? Досконалий вами наяву вчинок стане предметом для жорсткої критики.

  Цей же знак, по мудрому думку сонника, натякає на надмірну самовпевненість і навіть хвастощі.

  Бачити диплом незнайомої людини — до цікавого і корисного знайомству. Показувати свій — до бажання заслужити повагу і славу.

  Успіх або обман?

  До чого сниться червоний диплом? Раптово з’явиться маса незвичайних ідей і абсолютно не властивих вам інтересів.

  Привидівся власний червоний атестат? Сонник думає, що вам слід скористатися особистим досвідом і знаннями.

  Уві сні червоний диплом для «неуків» — хороший знак. Він віщує зростання добробуту, успіх в комерції та грошові надходження. Для всіх інших ця ж книжечка виступає символом брехні, підступного обману і інтриг.

  Сонник диплом, до чого сниться диплом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: